Палиця для ходьби часто потрібна літнім людям, пацієнтам після травм, в період реабілітації, або тим, хто страждає від патологій опорно-рухового апарату. На відміну від ходунків, вона дозволяє людині бути мобільнішою, але все ж більше підходить тим, хто пересувається більш впевнено. Тому і використовуються такі вироби найчастіше й активніше. А значить, і зношуються швидше. Медмагазин «Ортоп» пропонує широкий вибір аксесуарів, замінивши які Ви зможете далі з комфортом користуватися тростиною.


Найбільш часто потрібна заміна наконечників - при постійному використанні вони часто стираються і втрачають свої якості. Більш того, якщо нова палиця для ходьби не впирається в підлогу досить щільно, наконечники варто поміняти відразу. В іншому випадку, зростає ймовірність травм.


Найкращим вибором стануть аксесуари з щільної гуми, за рахунок яких тростина не ковзає навіть на гладких і вологих поверхнях. Магазин медтехніки "Ортоп" пропонує також наконечники з металевими вставками - вони прослужать Вам набагато довше звичайних.


Однією з важливих характеристик таких аксесуарів є діаметр - він повинен відповідати параметрам тростини. Також якщо Ви купуєте наконечники для квадропода (чотирьохопорної моделі), краще брати відразу повний набір - 4 штуки. Заміна лише одного або двох наконечників може вплинути на стійкість даного пристосування.


Якщо у Вас все ще залишилися питання щодо вибору аксесуарів, наші менеджери безкоштовно проконсультують з усіх представлених в каталозі товарам. Наконечники можна купити в салонах мережі «Ортоп» або замовити з доставкою додому, зробивши попереднє замовлення по телефону, або в інтернет - магазині.