Апарат дарсонваль: особливості та застосування приладу

Апарат Дарсонваль «Корона» є найбільш затребуваною моделлю. Його активно застосовують в косметології і в домашніх умовах для росту волосся, боротьби з себореєю, випаданням волосся, екзему, лупою для результативного зміцнення кореня і структури волосся. Широке застосування апарати Дарсонваль отримали в боротьбі за чисте обличчя. Вони незамінні при очищенні жирної шкіри обличчя від вугрової висипки, подразнень і прищів. Застосування моделі є успішним:

  • від целюліту;
  • від варикозного розширення вен;
  • при позбавленні від токсинів;
  • при загоєнні ран, розгладженні рубців;
  • при омолодженні клітин.

Компактний, портативний, що функціонує методом впливу електричним нешкідливим струмом, апарат працює від розетки, а датчик допомагає регулювати високочастотні розряди, в залежності від призначення і чутливості організму - це конструктивні особливості, якими характеризується апарат для дарсонвалізації. Купити комплект можна з насадками, які входять в набір і дозволяють добитися максимального і посиленого ефекту.

Де і за якою ціною можна купити апарат дарсонваль?

Інтернет медмагазин Ortop є прямим дилером бренду, який спеціалізується на випуску апаратів Дарсонваль. Ми пропонуємо широкий вибір модельного ряду, прийнятну цінову політику, рекомендовану виробником і оригінальність продукції. Саме тому нашому магазину медтехніки довіряють найбільші українські медичні клініки та приватні споживачі.