Порівняння
Додайте товари для порівняння
Робота call-центру, відправка замовлень

Пн-Пт:9:00-18:00

Сб-Нд:вихідні

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Бактерицидні лампи, рециркулятор

Бактерицидна лампа: особливості вибору

Вибирати лампи ультрафіолетові бактерицидні необхідно в залежності від призначення. Тобто, якщо стоїть питання знезараження повітряного простору, варто вибрати одну модель, а якщо необхідно здійснити локальну дезінфекцію поверхні - то іншу. Також варто визначитися з основними вимогами, яким повинен відповідати прилад: лікування домашніх мешканців або профілактика дозрівання хвороботворних мікроорганізмів.

бактерицидна лампа

Бактерицидна лампа використовується повсюдно в сучасному світі. Її застосовують в косметології, медичній сфері, фармакології і навіть харчовій індустрії. Вона робить згубний вплив на мікроорганізми, випромінюючи ультрафіолет. За принципом роботи, вони нагадують функціонування люмінесцентних аналогів, проте формують спрямоване УФ випромінювання в конкретному діапазоні. Для того щоб ефективно знезаразити повітряний простір або поверхні в приміщенні, досить використовувати бактерицидну лампу.

Поділяють ці пристрої на безозонову і озонові. За другим класифікацій їх розбивають:

  • Залежно від маневреності бактерицидні лампи ділять на переносні і стаціонарні (для медичних установ).
  • Залежно від типу: закриті, розсіюють ультрафіолет на певний об'єкт і відкриття - по всьому приміщенню. Закриті лампи є більш безпечними для тваринного і рослинного світу.
  • В залежності від варіанту кріплення: підлогові, настільні та настінні. Навісні і настінні моделі застосовують як знезаражувачи для кімнат середніх розмірів, а на підлогу - для великих приміщень.

Де і за якою ціною можна купити бактерицидну лампу?

На нашому сайті представлений широкий асортимент виробів від передових брендів, що спеціалізуються на випуску ультрафіолетових антибактеріальних ламп. Крім цього наш магазин медтехніки Ортоп може запропонувати нашим клієнтам прийнятну цінову політику, яка ведеться завдяки прямій співпраці з торговими виробниками.

Популярні запитання про Бактерицидні лампи

Яких видів існують бактерицидні лампи?

Бактерицидні лампи поділяються за матеріалом, з якого зроблена колба:

  • кварцове скло (озонові);
  • ультрафіолетове (увіолеве) скло (безозонові).

При проходженні УФ-променів через скло з кварцу виробляється озон, що володіє характерним запахом. У великих кількостях цей газ не тільки викликає загибель патогенних мікроорганізмів, але і негативно діє на людей. Лампа з колбою з УФ-скла не виділяє озон.

Чим бактерицидний рециркулятор відрізняється від ламп?

Бактерицидні лампи закритого типу називаються бактерицидними рециркуляторами. Вони кварцують тільки повітря, але при такому знезараженні люди можуть перебувати в приміщенні. Це досягається шляхом прокачування повітря вентиляторами через корпус приладу, в якому встановлені бактерицидні лампи.

Бактерицидний опромінювач - які показання до застосування?

Бактерицидні опромінювачі використовуються при наявності таких захворювань як:

  • рахіту;
  • артритів і артрозів;
  • стоматитів і гінгівітів;
  • інфекціях верхніх дихальних шляхів;
  • деяких шкірних захворювань.

Середній рейтинг товарів в категорії: Бактерицидні лампи
5.0 з 5,  41 відгук 
Мінімальна ціна на бактерицидні лампи: 98.00грн. Максимальна ціна на бактерицидні лампи: 7200.00грн.
Відгуки: Бактерицидні лампи
Вгору