Бактерицидна лампа: особливості вибору

Вибирати лампи ультрафіолетові бактерицидні необхідно в залежності від призначення. Тобто, якщо стоїть питання знезараження повітряного простору, варто вибрати одну модель, а якщо необхідно здійснити локальну дезінфекцію поверхні - то іншу. Також варто визначитися з основними вимогами, яким повинен відповідати прилад: лікування домашніх мешканців або профілактика дозрівання хвороботворних мікроорганізмів.

бактерицидна лампа

Бактерицидна лампа використовується повсюдно в сучасному світі. Її застосовують в косметології, медичній сфері, фармакології і навіть харчовій індустрії. Вона робить згубний вплив на мікроорганізми, випромінюючи ультрафіолет. За принципом роботи, вони нагадують функціонування люмінесцентних аналогів, проте формують спрямоване УФ випромінювання в конкретному діапазоні. Для того щоб ефективно знезаразити повітряний простір або поверхні в приміщенні, досить використовувати бактерицидну лампу.

Поділяють ці пристрої на безозонову і озонові. За другим класифікацій їх розбивають:

  • Залежно від маневреності бактерицидні лампи ділять на переносні і стаціонарні (для медичних установ).
  • Залежно від типу: закриті, розсіюють ультрафіолет на певний об'єкт і відкриття - по всьому приміщенню. Закриті лампи є більш безпечними для тваринного і рослинного світу.
  • В залежності від варіанту кріплення: підлогові, настільні та настінні. Навісні і настінні моделі застосовують як знезаражувачи для кімнат середніх розмірів, а на підлогу - для великих приміщень.

Де і за якою ціною можна купити бактерицидну лампу?

На нашому сайті представлений широкий асортимент виробів від передових брендів, що спеціалізуються на випуску ультрафіолетових антибактеріальних ламп. Крім цього наш магазин медтехніки Ортоп може запропонувати нашим клієнтам прийнятну цінову політику, яка ведеться завдяки прямій співпраці з торговими виробниками.