Бандаж на зап'ястя - важливий захист для руки при травмі

Променевозап'ястний суглоб щодня виконує значний обсяг роботи, оскільки використовується в більшості видів діяльності людини. Найчастіше ми не відчуваємо навантаження, ігноруємо легкі нездужання, але в майбутньому все це може привести до проблем з рухливістю кисті.

Бандаж зменшить навантаження і надійно зафіксує кисть, захистить від пошкоджень. Якщо у людини раніше були травми, виріб допоможе легше перенести процес реабілітації, уберегтися від болів і ускладнень.

Бандаж на зап'ястяРегулярне використання ортопедичних пристосувань дозволить в подальшому уникнути хвороб, які виникають, якщо не долікувати отримані раніше пошкодження.

Вибір відповідного бандажа на зап'ясті потрібно робити обдумано, щоб зберегти здоров'я і гнучкість рук. Як правило, ця частина руки піддається таким травм:

 • удари
 • розтягнення зв'язок
 • переломи
 • вивихи

Бандажи на зап'ястя використовують:

 • спортсмени
 • Вантажники, будівельники
 • Офісні працівники
 • Письменники
 • Художники
 • Швачки

Як вибрати променезап'ястковий ортез, виходячи з його призначення?

Існує два типи даних пристосувань:

 1. Спортивні моделі - для підтримки суглоба, полегшення навантаження і профілактики розтягнень.
 2. Фіксуючы жорсткі ортези - для фіксації і знерухомлення кисті.

Як правильно та як довго можна використовувати бандаж на зап'ястя руки?

Медичний бандаж на променево-зап'ястковий суглоб одягається так само легко, як і спортивний напульсник. Оптимальний рівень фіксації регулюється за допомогою застібки-липучки.
Рекомендації щодо використання ортопедичного виробу:
- застосовується тільки для фіксації променево-зап'ясткового суглоба;
- надівається на ділянку руки та великий палець.
Як профілактика променево-зап'ястковий ортез використовують безпосередньо перед спортивними тренуваннями або фізичними навантаженнями на суглоб. Це дозволяє знизити навантаження на проблемну ділянку та запобігти травмам.
У період реабілітації ортопедичний виріб носять протягом усього дня, знімаючи лише на ніч, щоб не призвести до атрофії м'язів. У міру відновлення функцій променево-зап'ясткового суглоба час носіння ортезу зводиться до мінімуму.

Як доглядати виріб?

Догляд за променево-зап'ястковими бандажами полягає в їх регулярному пранні. Матеріал виготовлення виробів дозволяє прати їх у теплій воді (не вище 40°C) з додаванням засобів для чищення (без вмісту хлору). Сушити бандаж можна у захищеному від прямих сонячних променів місці з гарною вентиляцією. Не можна просушувати вироби на радіаторах опалення.
Купити бандаж на зап'ястя у Києві ви зможете на сайті компанії "Ортоп". Ціна моделі залежить від матеріалу, ступеня жорсткості, бренду-виробника та інших характеристик.

Де купити бандаж на руку?

Бандаж вбереже від розтягнень і травм, закріпить і завжди підтримає поставу, грамотно розподіляючи силове навантаження. З таким профілактичним пристроєм ви зможете уникнути будь-яких проблем з плечем або зап'ястям, купити бандаж на зап'ястя можна в нашому медмагазині ортопедії і медтехніки "Ортоп".

Для максимальної користі в застосуванні представляємо асортимент такого терапевтичного обладнання:

 • з фіксацією великого пальця
 • гелевими вставками
 • анатомічними шинами

Наші високоспеціалізовані консультанти, виходячи з ваших потреб, завжди допоможуть підібрати оптимальне виріб для вашого якнайшвидшого одужання.