Для чого потрібні панчохи для пологів?

Судини нижніх кінцівок при пологах піддаються сильним навантаженням, тому в глибинних венах є можливість утворення кров'яних згустків. Спеціальні панчохи знижують ризик такого небезпечного ускладнення, як тромбоз. Породіллям, що страждають на варикозну хворобу, носити панчохи рекомендується і на пізніх термінах вагітності - завдяки цьому знижується навантаження на глибинні вени. Крім того, панчохи для пологів дозволяють підтримати м'язовий тонус, завдяки чому робота м'язів поліпшується.

Антиемболічні панчохи для пологів надягаються не дуже легко, тому жінці краще вдатися до допомоги рідних і натягнути їх, як тільки почалися перші перейми. Такий виріб не гарантує 100%, що після пологів не буде ускладнень з венами, але збільшує шанс на позитивний результат. Також широко почали використовуватися компресійні панчохи після пологів. Вони виготовлені з щільного еластичного матеріалу натурального походження, який добре обтягує ногу. З цього відбувається безперервне функціонування м'язів і поліпшення кровообігу, що запобігає ознакам застою і тромбоутворення. Тканина має прекрасний волого і повітрообмін, вона гіаллергенна і безпечна, тому можна виключити можливість виникнення подразнень шкіри.

Вибираємо компресійні панчохи для пологів

панчохи для пологівПри виборі обов'язково потрібно враховувати наступні моменти:

  • Потрібно правильно підібрати розмір - тільки так Ви зможете досягти потрібного ефекту. Для цього вранці, коли ноги не набряклі, виміряйте їх.
  • Потрібно звернути увагу на що входить до складу виробу еластичну нитку. Вона буває 2 видів - з мікрофібри і каучукова. Другий варіант більш довговічний і міцний.
  • Жінкам з худими ногами потрібно вибирати невеликий розмір (розмір стопи 36 см). При розмірі ноги 39 см краще вибирайте модель з відкритим носком.
  • Купуйте товар тільки в спеціалізованому магазині, так Ви зможете зменшити ризик придбати підробку.

Де купити компресійні панчохи для вагітних?

Такий товар непросто знайти в звичайних магазинах. Якщо Ви все-таки зможете знайти потрібний виріб, то доведеться оббігати багато торгових точок і аптек. Але при цьому немає гарантії, що Ви зможете купити товар високої якості, а не підробку, при використанні якої Ви не досягнете бажаного ефекту.

Увага: У жодному разі не купуйте такий виріб на ринку, так як ви ризикуєте отримати неякісний товар!

Пропонуємо Вам зробити замовлення у нас в магазині медтехніки Ортоп або по телефону. При необхідності Ви можете замовити зворотний дзвінок. Всі товари, які пропонує наш салон, тільки високої якості, що підтверджено сертифікатами. Наші продавці зможуть дати Вам консультацію і допоможуть правильно вибрати товар. Доставка здійснюється по всій території України, а в Києві вона безкоштовна. Тому звертайтеся і сміливо оформляйте своє замовлення.