Опорно-руховий апарат дитини розвивається до 6 років, тому діти найбільш чутливі до різних факторів, що викликають його захворювання. Якщо своєчасно не звернути увагу на будь-які відхилення від норми і не почати лікування, це може призвести до серйозних ускладнень: сколіозу, плоскостопості, деформації грудної клітки, суглобів, а також захворювань внутрішніх органів.
Дитячі устілки з супінатором - одне з найбільш ефективних і доступних засобів лікування та профілактики ортопедичних захворювань у дітей. Розглянемо, в яких ситуаціях дітям рекомендується носити ортопедичні устілки, а також їх особливості.

Чим ортопедичні устілки відрізняються від звичайних

Якщо звичайна устілка має плоску форму, то головна відмінність ортопедичної - наявність супінатора поздовжнього склепіння. Він забезпечує фізіологічно правильне положення стопи і додатково її стабілізує.
Таким чином, стопа малюка захищена від високих навантажень, вона менше схильна до ризику розвитку плоскостопості та інших захворювань. Дитячі ортопедичні устілки з супінатором рекомендується носити з перших кроків дитини.
У чому їх переваги?
• вони покращують кровообіг, попереджають розвиток захворювань судин;
• стабілізують роботу опорно-рухової системи;
• покращують загальне самопочуття після травм та хірургічних втручань;
• знімають біль в ніжках, суглобах і спині;
• запобігають завалюванню стопи і рівномірно розподіляють навантаження.

Особливості супінатора

Супінатор - це невеликий горбок в середній частині устілки, навпроти зводу стопи. Ніжка малюка спирається на нього, таким чином вона не перекошується, стопа не викривляється, а звід стопи не ущільнюється. Це сприяє правильному розвитку.
Супінатор виготовляється з латексу, термопластика або пінополіуретану. Ці матеріали не викликають алергії і подразнення.

Коли носити устілки з супінатором

Такі устілки зазвичай призначаються при різних захворюваннях опорно-рухової системи. Крім того, їх можна використовувати і для профілактики. Коли варто їх придбати?
• Вальгусна деформація великого пальця. Устілка з супінатором дитяча піднімає склепіння стопи, за рахунок чого пальці випрямляються, і дитина відчуває менше болю.
• Плоскостопість будь-якого типу. Супінатор підтримує і зміцнює ослаблені склепіння стопи.
• Підвищена втомлюваність і набряклість ніг. Устілки усувають проблему, ефективно знімаючи навантаження зі стопи.
У магазині «Ортоп» можна купити устілки з супінатором для дітей за доступними цінами. Виберіть покупку на сайті або відвідайте один з наших салонів.