Хочете, щоб у дитини була здорова спина і красива, рівна постава? Тоді Вам слід з особливою увагою підходити до вибору шкільного портфеля. Ортопедичні рюкзаки Winner Stile, завдяки продуманій анатомічній конструкції, забезпечують рівномірний розподіл навантаження по спині і, тим самим, сприяють підтримці правильної постави. Також вони мають масу інших переваг, про які ми розповімо далі.

Особливості рюкзаків Winner Stile

Вибираючи дитячий ранець, важливо враховувати кілька основних факторів. По-перше, він повинен бути зручним для дитини. Найкращим варіантом є моделі з ергономічною ортопедичною спинкою, широкими м'якими лямками і полегшеним каркасом. Саме такі рюкзаки випускає торгова марка Віннер Стайл. Вони забезпечують максимальний комфорт при пересуванні і не завдають шкоди хребту. Для додаткової зручності і більш надійної фіксації таких сумок в більшості моделей передбачено грудне кріплення на плечових лямках.
Також шкільні рюкзаки Winner Stile володіють наступними перевагами:
· Невелика вага, що робить ранець необтяжливим для дитини;
· Жорсткий каркас, завдяки якому при навантаженнях рюкзак не деформується і не перекошується під час ходьби;
· Відмінно продумана організація внутрішнього простору (крім місткого основного відділення, рюкзаки мають додаткові кишені спереду і з боків для зручного розташування всіх необхідних приладів);
· Наявність світлоповертаючих елементів на передній, задній і бічних частинах, які забезпечують більш безпечне пересування дитини в темний час доби;
· Стильний дизайн (в асортименті представлений великий вибір моделей для хлопчиків і дівчаток, які, безумовно, порадують дітей яскравими оригінальними кольорами та корисними подарунками в комплекті).
Ще однією перевагою є висока якість матеріалу і фурнітури, що гарантує тривалий термін служби рюкзаків Віннер Стайл. У місцях, на які припадають великі навантаження, вони прошиті додатковими рядками, що забезпечує захист від розривів. Поверхня легко очищається від забруднень, а принти зберігають яскравість протягом довгого часу.
Щоб купити ортопедичний рюкзак в інтернет-медмагазині «Ортоп», Вам достатньо просто заповнити форму замовлення на сайті або зателефонувати нам по телефону. Наші фахівці з величезним досвідом роботи завжди із задоволенням дадуть Вам безкоштовну кваліфіковану консультацію. Доставка здійснюється по всій Україні. Оплата можлива будь-яким, зручним для Вас, способом.
Приємних і корисних Вам придбань!