Інфрачервоні лампи: особливості та правила вибору

інфрачервона лампаІснують різні види конструкцій:

  • З відбивачем.
  • Галогенні прозорі.
  • Галогенові лампи рубіново-червоні.
  • Вироби з золотистим покриттям.

Перш, ніж купити інфрачервону лампу, необхідно визначитися з виконанням: вибрати стельову, настінну, настільну або підлогову. Природно це буде прямо залежати від призначення. Варто звернути увагу на тип нагрівального елементу, виходячи з матеріалу, з якого виготовлена ​​оболонка: метал, кераміка або кварц.

Для лікування батьки часто віддають перевагу інфрачервоним лампам настільного зразка, тому як вони ефективно прискорюють процес одужання, а також при проведенні систематичних профілактичних процедур, надають загальнозміцнюючу дію і знижують кількість простудних захворювань за осінньо-зимовий період.

Де і за якою ціною можна купити інфрачервону лампу?

Вибираючи апарати для домашнього лікування, варто віддавати перевагу тільки тим фірмам, які мають відповідні сертифікати відповідності та є прямими дилерами брендів. У медмагазині Ortop завжди представлені оригінальні НЕ контрафактні моделі медичного обладнання, що мають сертифікати якості. Про це свідчить невисока ціна, яку нам рекомендують безпосередньо торгові марки, і відповідні документи.