Ви напевно помічали, що в холодну пору року часто погіршується самопочуття, а захворювання все частіше нагадують про себе сезонними загостреннями. В осінньо-зимовий період Ваш організм запросто може отримати переохолодження після тривалого перебування на вулиці в сиру або морозну погоду. А як тільки замерзли ноги, відразу можна готуватися до лікування застуди, а в гіршому випадку - запалення суглобів, захворювань сечовивідної системи та вірусних інфекцій. Особливо небезпечним в місті є період, коли центральне опалення не працює, а на вулиці вже (або ще) холодно. Кращим способом попередити такі ситуації буде придбання спеціальних домашніх помічників, покликаних забезпечити комфортне тепло.

Наші попередники рятувалися від холоду самими різноманітним способами, далекими від досконалості і зручності. Ви напевно згадуєте, в тому числі, і гумову грілку - популярне пристосування навіть початку нашого з Вами двадцять першого століття. Її заповнювали дуже гарячою водою (з водопровідного крана або чайника), яку необхідно було постійно міняти на більш гарячу, так як налита раніше швидко остигала всередині гумової ємності. Але це не єдиний мінус. Такі грілки часто протікали, а гарячою водою цілком можна було обшпаритися і отримати опік.

Якраз в цей час все більшу популярність здобуло нове покоління аксесуарів для обігріву різних частин тіла - електрогрілки. Ковдра або простирадло з підігрівом, електрочоботи і електроковрики - це тільки малий список таких виробів, які зайняли значну нішу на ринку комфортних пристосувань для обігріву.

Які типи електрогрілок бувають?

Як вибрати електрогрілку?Перед тим як купити електрогрілку, в першу чергу, потрібно визначити: для чого саме вона Вам буде потрібна. Хочете зробити Ваше ліжко тепліше і затишніше? А може лікар рекомендував Вам сухе тепло на хворобливу зону при болях в суглобах, невралгії, розтягненнях, забитті (застосовують через кілька днів після травмування), застуді, остеохондрозі або радикуліті? Або Ви вирішили запастися таким аксесуаром, щоб зробити своє робоче місце більш затишним і комфортним?

При виборі таких виробів для локального обігріву тіла, потрібно враховувати їх функції та особливості, розміри і призначення. Розрізняють такі категорії сучасних електричних грілок:

  1. Універсальна - грілка невеликого розміру з широким спектром застосування - від обігріву ліжка дитини до прогрівання різних ділянок організму. Один із найпоширеніших прикладів - електрогрілка для ніг. Вона виручить Вас в будь-який момент і буде відмінною альтернативою ванні з гарячою водою.
  2. Для тіла - електропростирадло (електроковдра або електропледи). Відрізняються від універсальної грілки значними розмірами. Назва тут говорить сама за себе - такі аксесуари використовують для нагрівання великої площі. Такі прилади, що несуть Вам тепло, зазвичай рекомендуються фахівцями для комфортного сну в холодному приміщенні. Електричне простирадло і ковдра з підігрівом дуже популярні серед людей похилого віку, коли терморегуляція організму вже порушена і зігрітися досить складно.
  3. Спеціалізована (анатомічна). Така категорія електрогрілок спеціально розроблена виробниками для певних частин тіла. Медики рекомендують використовувати такий аксесуар при захворюваннях суглобів, ревматизмі і остеохондрозі. Різновидів цього типу дуже багато. Ви можете вибрати для себе електрогрілку з урахуванням конкретної ділянки тіла, на яку плануєте впливати теплом, наприклад:
  • електроподушка - для шиї і голови;
  • електричний пояс - для попереку;
  • жилет з електропідігрівом - для спини та попереку;
  • обігрівач - накидка - для спини і її комірцевої зони;
  • шийна грілка - для шиї;
  • електрична грілка для ніг - для обігріву нижніх кінцівок. Такі моделі бувають дуже різних форм: чоботи, валянки, тапочки. Зустрічаються навіть грілки - килимки. Ці електроприлади зручно гріють стопи і дуже знадобляться Вам для сушки взуття.

Медмагазин "Ортоп" "пропонує Вам широкий вибір електрогрілок самої різної модифікації і розмірів, призначених абсолютно для всіх ділянок тіла. Прилади, які ми реалізовуємо, виготовлені перевіреними світовими виробниками, мають сертифікати і гарантії, що свідчать про їх високу якість, а також - дуже доступну ціну, так як ми працюємо за прямими договорами з постачальниками, минаючи низку посередників. Наші фахівці, які мають медичну освіту, завжди з радістю безкоштовно допоможуть Вам з вибором виробу, який підійде саме Вам, виходячи з Ваших особистих переваг, захворювань і призначень Вашого лікаря. Щоб зробити покупку, досить нам подзвонити по одному з номерів телефонів, зазначених на даному сайті, або оформити онлайн-замовлення. Оплата можлива будь-яким, зручним для Вас, способом. У жителів Києва, Дніпра, Львова, Одеси та Полтави є можливість відвідати наші салони-магазини. До Ваших послуг - доставка товарів на дом:

  • по Києву - кур'єром або поштою;
  • в інші регіони України - послугами компанії "Нова Пошта".

На що звертати увагу при покупці електрогрілки?

Як вибрати електрогрілку?Перед тим, як купити електропростирадло, анатомічну грілку або електричну ковдру, необхідно задуматися про характеристики нагрівального пристрою. Рекомендуємо Вам звернути увагу, на:

  1. Розмір виробу. Пам'ятайте про те, що чим більше за площею електрогрілка, тим більше ділянок тіла вона зможе обігріти. Відповідно, і ціна на такі моделі буде рости паралельно зі збільшенням розміру виробу.
  2. Потужність електрогрілки - впливає на швидкість прогрівання пристрою і кількість температурних режимів. Чим вище цей показник, тим більше у нього температурних режимів, і тим швидше грілка нагрівається. Враховуйте і тип аксесуара - у електроковдр сильніший нагрівальний елемент, ніж, наприклад, у грілок - поясів. З цього випливає: чим менше споживана потужність електрогрілки, тим вона економічніше.
  3. Температурні режими. Регулюють ступінь нагрівання приладу. Фахівці відзначають, що чим більше режимів містить електрогрілка, тим точніше буде настройка комфортного рівня нагрівання для користувача. Не слід забувати, що наявність такої функції безпосередньо впливає на ціну, в бік її збільшення. Тому у бюджетних моделей зазвичай відзначають два - три температурні режими, а більш дорогі девайси такого типу мають до дев'яти режимів нагріву.
  4. Живлення. Існує 2 варіанти - від мережі і від акумуляторів. Переваги останніх в тому, що Ви можете використовувати їх далеко від електричних мереж, наприклад взявши з собою в дорогу і на відпочинок.
  5. Матеріал зовнішнього чохла. Один з найважливіших моментів, на який потрібно обов'язково звернути увагу, так як від дотику поверхні грілки з тілом буде залежати рівень комфорту при використанні аксесуара. Найчастіше, для виготовлення зовнішньої частини електрогрілок використовують фліс, поліестер, мікрофібру або бавовну. Такий великий асортимент тканин дозволяє купити електроковдру або інший тип грілки з урахуванням Ваших побажань до матеріалу чохла.
  6. Функціональність. Сучасні моделі оснащені безліччю можливостей, які покликані поліпшити використання електрогрілок і зробити процес зігрівання максимально комфортним для всіх нас. Їх набір, як правило, опціонний і залежить від виробника. Нижче - ТОП запитуваних функцій при виборі електрогрілки в нашому магазині:
  • Автоматичне відключення. Робить використання електрогрілки безпечним, так як дозволяє виробу самостійно вимикатися у зазначений проміжок часу;
  • Автопереключення температурних режимів. Такі моделі здатні знижувати температуру нагрівання самостійно. Будуть дуже корисні в ситуаціях, коли відхід до сну супроводжується електрогрілкою.
  • Захист від перегріву - запобіжить поломці Вашого виробу, автоматично відключивши його при досягненні максимальної (або заданої) температури нагріву;
  • Масаж. Дуже поширена функція в таких моделях, як електрогрілка для ніг. Купити такого помічника фахівці рекомендують тим, хто багато часу проводить стоячи і потребує додаткового розслабленні нижніх кінцівок;
  • Машинне прання. Вкрай корисна функція, яка дозволить Вам видалити забруднення з електрогрілки в пральній машині. Виробники і користувачі рекомендують все ж з обережністю прати подібні вироби та тільки за допомогою делікатного режиму, так як в деяких випадках така чистка може привести до поломки аксесуара.
  • Чохол напевно буде зручніше в догляді, так як допоможе Вам тримати електрогрілку в чистоті - для цього достатньо буде просто випрати сам зовнішній чохол. Безсумнівно, такі моделі дорожче, але і прослужать вони Вам набагато довше.

Вибираючи електрогрілку, потрібно звернути увагу не тільки на її зовнішній вигляд, а в першу чергу, на її функціональність, особливості експлуатації, а також на виробника, який ліцензований на нашому ринку і надає необхідні гарантії і сертифікати.

Бажаємо міцного здоров'я Вам і Вашим близьким!

Бережіть себе і своїх рідних.