Змолоду берегти треба не тільки честь, а й гарний зовнішній вигляд, і здоров'я, яке у величезній мірі залежить від того, рівна постава у людини, чи ні, так як хребетний стовп - основа скелета і організму в цілому. Тому будь-які, навіть невеликі неполадки в цій частині тіла можуть призвести до складних і важко виліковних захворювань: остеохондроз, радикуліт, сколіоз, кіфоз, грижі, які загрожують сильними болями, втратою працездатності та навіть частковій або повній інвалідності.

Як вибрати і правильно носити коректор поставиАле як ми бачимо, правильна постава в наші дні може спостерігатися далеко не у кожної людини, включаючи молодь і навіть наших діток. Виною тому - малорухливий спосіб життя, який, на жаль, веде велика частина населення по всьому світу. Саме довге сидіння в незручній, протиприродній позі призводить до того, що вже не тільки люди похилого віку, студенти та офісні працівники, а й багато батьків малюків замислюються про те, яким шляхом має йти виправлення постави для дорослих і дітей. Щоб вирішити це питання, для початку, як тільки помічені деякі відхилення, необхідно відвідати профільного лікаря, який зробить обстеження, поставить вірний діагноз і дасть свої рекомендації, як вирівняти поставу у Вашому конкретному випадку. Якщо Ви помітили у себе або у своєї дитини навіть невеликі порушення в хребті, відкладати візит до лікаря ні в якому разі не можна. Адже, будь-яку хворобу завжди простіше, швидше і легше попередити, ніж потім довго лікувати. Пам'ятайте: сколіотична постава не пройде сама по собі - навпаки, з кожним днем ​​і роком, вона буде все більше і частіше нагадувати про себе погіршенням здоров'я і букетом ускладнень, які вона приводить із собою: постійні головні болі, запаморочення, спазми судин, мозкові порушення і т.д. А таке явище, як асиметрія плечей і лопаток погіршує зовнішній вигляд, що є істотним недоліком не тільки для представниць прекрасної статі. У цьому випадку, як ніколи справедливі слова, що здоров'я з красою нерозлучні.

Отже, спробуємо відповісти на хвилююче багатьох питання: як виправити поставу.

У сучасному світі винайдено надзвичайно корисне ортопедичне пристосування медичного спрямування, призначення якого полягає в тому, щоб вчасно здійснювати профілактику і лікування хвороб, різних пошкоджень і деформацій хребта. Це - коректор для постави, купити який зараз можливо в будь-якому спеціалізованому медмагазині, попередньо порадившись з лікарем.

Після придбання відповідної моделі, Ви досить скоро побачите, що з кожним днем ​​спина стає рівніше, оскільки плечі, під час носіння, відводяться назад, а м'язи змушені запам'ятовувати анатомічно правильне положення. Час, який знадобиться на виправлення відхилень, безпосередньо залежить від складності та занедбаності захворювання, або від тяжкості травми. Залежно від призначення, всі модифікації коректорів для хребетного стовпа, ділять на: 1) профілактичні та 2) лікувальні. Давайте розглянемо кожен вид.

  1. У профілактичних цілях коректори постави застосовують для тих, хто відчуває постійні навантаження на хребет, змушений довгий час проводити, сидячи або стоячи в незручній позі. Це може бути пов'язано з професійною діяльністю людини, з навчанням і т.д. У всіх цих випадках рекомендують носити пояс для постави, щоб згодом не довелося одягати більш серйозне пристосування - корсет від сутулості. Різниця в моделях полягає в тому, що пояс призначений тільки для підтримки тіла в правильному положенні, так як добре знімає навантаження не тільки з хребта, але і з прилеглих до нього м'язів. Виготовляється він з м'яких, еластичних матеріалів, а деякі вироби можуть мати зігріває і легким масажним ефектом. Застосовується модель, як правило, для підтримки спини, запобігання захворюванням, болів, викривлень в хребетному стовпі, а також для корекції невеликих деформацій які недавно виникли.

Такий профілактичний бандаж від сутулості відмінно послужить діткам, які носять важкі портфелі, багато часу проводять за партою в школі і вдома - за письмовим столом, для збереження їх здоров'я. Щоб поставі і хребту дитини не завдати шкоди, краще йому купити ранець, який повинен бути не тільки барвистим, красивим і модним, а й зручним, що володіє багатьма корисними функціями.

Необхідно також відзначити реклінатор, як спеціальну ортопедичну конструкцію, яка застосовується для тих, хто страждає порушеннями у верхній частині хребта. Ця модель використовується на ранніх стадіях сутулості, оскільки оптимально підтримує правильне положення тіла шляхом відведення плечей назад.

  1. На відміну від м'якого поясу або бандажа, існують моделі, забезпечені різними вставками і ребрами жорсткості і призначені для лікування більш серйозних патологій хребта. Наприклад, для такого досить поширеного і непростого захворювання, як сколіоз, випускають спеціалізований корсет від сколіозу, який здатний досить жорстко фіксувати хребет. За рахунок цього постава поступово випрямляється і приходить в норму, розвантажуються прилеглі м'язи, зменшується біль в спині і припиняється прогресування хвороби.

Варто зауважити, що всі корсети можна розділити на наступні види:

  • напівжорсткий корсет для хребта призначений для фіксації хребетного стовпа з метою зняття спазмів м'язів і судин, болів і сильноїнапруги в цій області. Також його успішно застосовують при серйозних фізичних навантаженнях, радикуліті, міжхребцевих грижах (в момент їх лікування), для прискорення процесу відновлення. Він добре підійде як дорослим, так і дітям;
  • жорсткий ортопедичний корсет використовують для дорослих з метою усунення болю в спині, запобігання розвитку і поглиблення вже наявних недоліків. А також - в період після травм і операцій (щоб уникнути виникнення можливих ускладнень) і в вертебрології. Діткам ця модифікація рекомендуються тільки в дуже важких випадках деформації хребта.

Як вибрати корсет для виправлення постави?

Як вибрати і правильно носити коректор поставиЯкщо профілактичну модель можна вибрати самостійно, то для лікувальної - обов'язково потрібна консультація профільного лікаря, який в залежності від ситуації і стану здоров'я пацієнта, порекомендує необхідне пристосування для лікування і корекції.

У разі початкової стадії захворювання, можна використовувати вищезгадані профілактичні вироби - еластичний пояс або бандаж. Розмір визначається в такий спосіб: необхідно вдихнути і в цей момент виміряти окружність грудної клітини під грудьми. Якщо Ви кілька важко з визначенням потрібного розміру (він цілком може бути проміжним), то беріть коректор більшого розміру, щоб уникнути здавлювання. Звертайте увагу на матеріал виготовлення - він повинен бути легким, еластичним і гігроскопічним. А всі вставки і ребра жорсткості, якщо такі є, не повинні тиснути на тіло і випирати. Відмінно підійдуть моделі, забезпечені широкими м'якими, еластичними лямками і застібками - липучками, а також – які здатні змінювати силу фіксації. Пристосування має бути зручним для користувача, оскільки носити його доведеться не одну годину на добу. Також воно не повинно бути занадто вільним, але і не повинно тиснути, щоб уникнути порушення кровопостачання тканин. Якщо в корсеті людина приймає звичну для нього позу і сутулиться, це означає, що пристосування підібрано невірно і не виконує своїх функцій.

Купити коректор постави можна швидко і без проблем, з додатковою безкоштовною грамотною консультацією фахівця, в медмагазині «Ортоп». Також відзначимо, що всі вироби тут відрізняються прекрасною якістю, мають гарантії і сертифікати. Для придбання необхідної моделі достатньо оформити заявку на сайті або зателефонувати за одним із зазначених телефонів. В тому числі, у наших покупців є хороша можливість зазирнути в один із салонів фірми, розташованих в Києві, Полтаві, Дніпрі та Львові, щоб зробити покупку відразу на місці. Оплата можлива будь-яким, зручним для Вас, способом. Доставка замовлень здійснюється в найкоротші терміни:

  • по Києву - кур'єром, або поштою;
  • в інші регіони України - сервісом «Нова Пошта».

Як правильно носити коректор постави?

Термін користування визначає тільки лікар. Він же призначає час носіння протягом дня. Але є правила, які повинен знати кожен пацієнт:

  1. Будь-який пояс для постави, бандаж або корсет обов'язково знімається на ніч.
  2. Жорсткі моделі не використовують для занять спортом і в період активної фізичної діяльності.
  3. Під час носки допустима легка м'язова втома, яка зазвичай проходить через 15 - 20 хвилин після зняття виробу.
  4. Увага: не повинно бути різких, сильних або тягнучих і ниючих больових відчуттів.
  5. Якщо відчувається сильний дискомфорт під час користування або після зняття коректора, необхідно звернутися до фахівця для додаткової консультації.

Бережіть себе.