Милиці пахвові: особливості пристосувань

пахвові милиціДля виготовлення милиць пахвових використовують сплави алюмінію, які відрізняються від інших матеріалів міцністю і легкою вагою. Конструкція милиць передбачає здебільшого опору на плечі. Найкраще вони підійдуть для літніх людей, а також для людей з великою масою тіла. Максимальну безпеку пацієнтам забезпечує оснащення спеціальними наконечниками з гуми, що запобігають ковзання.

Милиці дитячі істотно полегшують життя, а також в кілька разів скорочують період реабілітації на шляху до повного одужання. Щоб виріб ідеально підійшов, рекомендується максимально враховувати зріст і вагу дитини. Отримати професійну допомогу у виборі тієї чи іншої моделі ви можете у наших фахівців.

Де купити пахвові милиці?

Медмагазин Ortop пропонує милиці для дорослих і для дітей, а також для інвалідів і людей похилого віку. Всі моделі обладнані комфортними опорами, що дозволяє пересуватися на милицях максимально зручно і без ковзання. Замовити необхідну модель ви можете у зручний для вас час, скориставшись контактними телефонами на сайті.