Допомога медичного взуття - акумулятор життєвої енергії

Багато пропозицій, які ви чули стільки разів, кажуть про покупку, а не про вигоду самого клієнта. Наш інтернет-медмагазин "Ортоп" радий представити вашій увазі мед взуття з яким профілактика і лікування почнуться з першого дня застосування.

Купити професійне ортопедичне взуття - активувати імунну силу.

Наш магазин ортопедичних товарів і медтехніки - континент медичного взуття (з хорошою вентиляцією, якісним гумовим покриттям, різними вставками і т.д). Перед покупкою зверніться за допомогою до наших експертів, які проконсультують Вас в будь-якому товарному питанні.

Професійне ортопедичне взуття - захист від перевантажень

Багато людей вважають, що тривале проведення часу на ногах, лише втомлює, без будь-яких наслідків для здоров'я. Насправді, ситуація набагато серйозніша, ніж може здатися на перший погляд.

Професійне ортопедичне взуття - перевірений метод при лікуванні і профілактиці різного роду захворювань. Провідні вчені встановили, якщо зняти навантаження на ноги протягом усього дня, на 40% ефект колосального успіху гарантований. Головне, в такому випадку правильний розподіл навантаження по всьому тілу.

Статистика різного роду навантажень така:

 1. Ходьба - навантаження в 1,5 рази.
 2. Біг - в 4 рази.
 3. Заняття важкою атлетикою - як мінімум в 15 разів.

Одним словом, навантаження за день становить сотні тонн. Як відомо, будь-яка напруга на тіло, призводить до повільної деформації і побічних ефектів у вигляді захворювань, саме тому підбір ортопедичного взуття обдумане і дуже делікатне завдання.

Медична статистика підраховує тривожні цифри, в яких найбільше страждають такі професії:

 • Перукар.
 • Продавець.
 • Вчитель.
 • Готельний персонал.
 • Практично кожна сфера послуг.

МедвзуттяМедичним взуттям користуються багато людей, тому, що це зручно, практично, і в цілях абсолютної гігієни вкрай корисно. Оскільки медичне взуття - продукція спецпризначення, індивідуальний елемент спецодягу, його широко застосовують в таких сферах, як:

 • Медицина.
 • Харчова промисловість.
 • Біотехнологічні розробки.
 • Фармацевтичне виробництво.
 • Лабораторії і клінінгові компанії.

Медичне взуття не переплутати ні з чим, адже для нього існує ряд стандартів, наприклад:

 1. Комфорт.
 2. Чистота і акуратність.
 3. Закритий носок.
 4. Відсутність запахів.
 5. Наявність гумової підошви (антиковзаюча поверхня).
 6. Склад - натуральні матеріали (без токсичних елементів).

Професійне ортопедичне взуття - профілактика багатьох хвороб

Велика частина людей, які страждають хворобами опорно-рухового апарату, отримали їх носінням незручних туфель. Плоска підошва або високий каблук, грубі шви або повітронепроникні матеріали - все це шкодить стопам. Але багато жінок носять саме такі вироби. Мотивуючи свій вибір тим, що вони-то красиві і модні. А медичне взуття їх лякає, тому що, по усталеній думці, потрібне дітям, хворим або людям старшого віку. Хоча багато сучасних моделей виглядають стильно і привабливо. Зокрема, жіноче медичне взуття вже не виглядає як громіздке «щось». Та й лінійка його різноманітна - для всіх сезонів.

Потрібно сказати, що зараз багато молодих людей страждають від хвороб опорно-рухового апарату. А зароджуються вони в основному через патологію стопи. Саме стопа приймає на себе удар, виконуючи роль амортизатора. Неправильне харчування, малорухливий спосіб життя, а головне - незручні черевики призводять до її деформації. Тоді-то доводиться шукати медичне взуття, щоб вирішити ці проблеми. І незабаром стає зрозуміло, що ходити в ньому зручно і легко.

Мед взуття: асортимент інтернет-магазину "Ортоп"

Медичне взуттяЗавдяки нашому сайту можна купити медичне взуття в Україні від провідних європейських виробників. Воно призначене для декількох категорій покупців:

 • для хворих з деформацією стоп;
 • для людей з функціональною недостатністю;
 • для осіб з патологіями судин.

Але крім лікувальної ортопедичного взуття, популярні профілактичні моделі. Вони рекомендовані здоровим людям для профілактики втоми, болю і набряків ніг, патологій опорно-рухового апарату. До категорії профілактичної відноситься професійне взуття. На відміну від звичної, вона більш зручна та легка.

Професійне взуття для медичних працівників має особливу конструкцію. Його підошва не ковзає. Устілка виконана таким чином, що повторює фізіологічні параметри стопи для гарної амортизації і стійкості. Нога в професійному взутті для медиків не потіє і не втомлюється. А це дуже важливо людям, які працюють в даній сфері. Адже доводиться стояти на ногах кілька годин поспіль без руху, наприклад, хірургам під час операції. Пальці в таких туфлі не стискаються, мозолі не утворюються. Професійне взуття для кухарів забезпечене фіксаторами для зниження навантаження на стопу. Під час «запари» на кухні доводиться активно рухатися, ніколи стежити за комфортом. Таке ж взуття і у перукаря. Воно зручне і легке. Взуття-сабо просякнуте спеціальними засобами з антибактеріальними і антистатичними властивостями. Тому його можна стерилізувати.

Як правило, робиться ортопедичне медичне взуття зі шкіри. Саме такий матеріал забезпечує циркуляцію повітря і випаровування вологи, розтягується і приймає форму стопи. Іноді медичні туфлі виконуються з синтетичних матеріалів. Вони практичні, добре показують себе у використанні і доступніші у фінансовому відношенні.

Медичне взуття - лікувальне і профілактичне

У нашому магазині ортопедичної продукції і медтехніки ви можете недорого купити медичне взуття різного дизайну. Варіанти з підвищеною комфортністю призначені людям у віці. Профілактичні моделі підходять тим, хто багато часу проводить на ногах. Вибір залежить від наявності хвороб, способу життя, необхідності профілактики.