Підгузки суттєво спростили догляд за новонародженим, адже завдяки їм малюкові сухо і комфортно, а батьки не змушені нескінченно прати пелюшки. Єдина проблема - використані памперси потрібно часто викидати, інакше в кімнаті не уникнути неприємних запахів. Це питання допоможе вирішити утилізатор для підгузників. Медмагазін «ортопед» представляє в своєму каталозі найбільш зручні і якісні варіанти таких аксесуарів.

Накопичувач для підгузників: переваги та особливості

Утилізатор для памперсів на вигляд нагадує звичайний, кімнатний бак для сміття, але при цьому виконує значно більше функцій. Так головним завданням такого пристрою є блокування запахів. За рахунок надійної герметичної упаковки кожного підгузника цього дійсно можна добитися, навіть якщо відро його не будеш кілька днів.

Звичайно, це не предмет першої необхідності, і кожен батько сам вирішує, чи потрібно йому в дитячій таке пристосування. Але з накопичувачем утилізація памперсів безумовно стане в рази простіше. До того ж, герметична конструкція дозволяє утримувати всередині не тільки запахи, але і бактерії, які активно розмножуються в дитячих випорожненнях.

Єдине про що варто пам'ятати, таке відро для памперсів не переробляється їх, а лише накопичує. А це означає, що в міру заповнення його потрібно буде очищати. Наскільки часто це доведеться робити, залежить від розміру памперсів і від частоти їх заміни. Але в середньому пакет краще виносити не рідше разу на тиждень. Також враховуйте розмір накопичувача - маленькі розраховані в середньому на 30 підгузників, а в великі може вміститися до 120 штук. Другий варіант доцільно купувати, якщо в будинку є двоє або більше маленьких дітей.

Види накопичувачів

накопичувач памперсів

Найпростіший накопичувач для памперсів - це бескассетное відро, для якого підійде будь-який пакет для сміття. Утримання запахів досягається за рахунок різних граматичних ущільнювачів. Такі моделі найчастіше дешевше, до того ж, їх подальше використання не потребують ніяких додаткових витрат. І все ж, вони не так надійні як касетні. Багато в чому якість їх роботи залежить від кульків, які в них використовуються. І якщо ті недостатньо щільні, запах може просочуватися, в результаті сам накопичувач потрібно буде періодично ретельно мити.

Більш надійним і функціональним варіантом стане утилізатор з касетами - змінними блоками зі спеціальними кульками. Звичайно, такий пристрій зажадає постійних додаткових витрат - касети для накопичувача підгузників потрібно буде періодично докуповувати. У більшості випадків, це робиться раз на місяць, оскільки при стандартному використанні блоку вистачає в середньому на 180 маленьких підгузників і близько 80 середнього розміру. Незважаючи на цю особливість, касетний утилізатор для підгузників купити все ж вигідніше, ніж бескассетний. Такі пристрої набагато надійніше, простіше у використанні і ефективно справляються зі своїми завданнями.

Магазин медтехніки "Ортоп» представляє широкий спектр якісних товарів для догляду за малюком. Утилізатор памперсів купити можна просто замовивши його через інтернет-магазин, або ж в точках мережі «Ортоп». Наші фахівці готові безкоштовно проконсультувати Вас по кожній моделі накопичувачів, щоб Ви могли зробити найбільш вигідну покупку.