Правильне дитяче взуття, а тим більше, якщо воно ортопедичне, містить кілька важливих деталей, однією з яких є каблук Томаса. Багато батьків недооцінюють його функції, вважаючи, що така дрібниця не впливає на формування стоп малюка. А тим часом взуття з каблуком Томаса допомагає дитині правильно ставити ніжку під час ходьби, що попереджає розвиток різних деформацій ступні. Крім того, ортопеди рекомендують носити взуття з таким додатковим елементом для профілактики як дорослим людям, так і дітям (особливо тим, хто тільки робить свої перші кроки).

Що таке каблук Томаса і його призначення

Всі мають уявлення, що таке звичайний каблук з рівним поперечним зрізом. Каблук Томаса відрізняється від нього тим, що має унікальну форму, видовжену по внутрішній стороні майже до середини підошви. Таким чином, його внутрішня частина довша від зовнішньої, і цей фігурний зріз при огляді моделі відразу помітний.
Завдяки своїй збільшеній площі і асиметричній формі каблук самим позитивним чином впливає на розвиток стоп:
• створює додаткову підтримку для склепінь;
• фіксує ногу в медіальному положенні, не дозволяючи їй зміщатися всередину;
• стабілізує кут відхилення гомілки при вальгусній будові ніг;
• покращує амортизацію, пом'якшуючи ударне навантаження на стопи, коліна і хребет під час ходьби або бігу;
• підвищує стійкість стопи і робить ходу рівною.
Ще однією особливістю такої підошви є рельєфний протектор, що створює хороше зчеплення з поверхнею, через що взуття ортопедичне з каблуком Томаса не ковзає, захищаючи від падінь і оберігаючи від різних травм, вивихів і розтягнень.
З профілактичною метою носити взуття з асиметричним каблуком рекомендується всім дітям з раннього віку. Для лікування вальгусної деформації, коли відбувається викривлення осі ступні з нахилом всередину, таке взуття вкрай необхідне. А малюкам, які тільки починають ходити, дані моделі допоможуть впевненіше стояти на ніжках.
Основне призначення каблука Томаса - профілактика і корекція патологій стопи і всієї опорно-рухової системи, захист від втоми і болю в ногах, зручність і комфорт. Але пам'ятайте: перед покупкою необхідно проконсультуватися з лікарем - ортопедом. Якщо немає протипоказань, то самий розумний варіант, звичайно, - купити ортопедичне взуття з каблуком Томаса. Зробити це можна в нашому інтернет - Мед магазині «Ортоп», де Вас чекає широкий асортимент на будь-який смак від кращих виробників. Наші фахівці безкоштовно Вас проконсультують по будь-якому питанню і оформлять замовлення з швидкою доставкою в будь-який населений пункт України.