Як працюють магазини мережі Ортоп по Україні та інтернет-магазин? Клікни для подробиць!
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Обробка та відправка замовлень
Пн-Пт:
9:00-18:00
Сб-Нд:
вихідні

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Ортопедичні вироби для новонароджених

Приблизно у 25% народжених на світ немовлят виявляється вроджена нестабільність суглобів та інші проблеми з кістково-м'язовою системою. Дисплазія у новонароджених виправляється за допомогою бандажів на тазостегновий суглоб. Кривошию, наслідки родових травм в області голови та шиї, а також надмірний м'язовий тонус усувають ортопедичні подушки для новонароджених.

Апарат Гневковського

Апарат Гневковського - пристосування, за допомогою якого лікуються патології тазостегнового суглоба:
· Підвивих;
· Предвивих;
· Недорозвинення головки тазостегнової кістки.
Розведення ніжок в сторони витягує головку стегнової кістки, забезпечуючи її стабільну фіксацію в суглобовій ямці. Перший раз бандаж надягає на дитину педіатр, який детально показує батькам, що потрібно робити. Апарат носять цілодобово, знімати дозволяється тільки для підмивання або купання.
Лікування необхідно починати відразу ж після виявлення проблеми, оскільки найбільший ефект досягається саме в перший рік життя. Носити пристосування можна до півтора років.
Апарат Гневковського складається з:
· Манжеток для фіксації стегон;
· Жорсткого металевого поясу;
· Шарнірних замків для настройки кута розведення стегон.
Поверхня бандажа обклеєна м'яким матеріалом. Вироби випускаються в чотирьох розмірах, крок зміни - близько трьох місяців. Якщо дитина виросла зі старого пристосування, знадобиться новий апарат Гневковського, купити який в будь-якому розмірі і з доставкою можна в нашому магазині.

Стремена Павлика

Стремена Павлика - спеціальний бандаж, за допомогою якого лікується дисплазія тазостегнових суглобів у дітей різного ступеня тяжкості (предвивиха і підвивиха стегна). Пристосування фіксує дитячі ніжки розведеними під необхідним кутом, коли стегнова кістка і вертлюжна западина займають правильне положення. Стремена надягають відразу на дві ніжки, незалежно від того, з одного або з обох сторін виявили дисплазію.
Стремена повинні носиться цілодобово - м'яка конструкція дозволяє міняти підгузки і купати малюка, не знімаючи бандажа. Лікування починається з першого місяця життя, а процес реабілітації може розтягнутися на рік-півтора.
Стремена Павлика складаються з:
· Ременів з петлями для ніжок;
· Застібок з металевими або пластиковими фіксаторами.
Фіксація суглоба під потрібним кутом, але без повного знерухомлення дозволяє уникнути ускладнень, на відміну від надто жорстких конструкцій.
Стремена Павлика купити необхідно відразу після установки діагнозу, це одне із самих бюджетних, але дуже ефективних ортопедичних пристосувань.

Шина Фрейка (подушка Фрейка)

Шина Фрейка або подушка Фрейка (іноді зустрічається назва «профштани») - ортопедичний виріб для закріплення тазостегнового суглоба у дитини в положенні відведення і згинання. Призначається в наступних ситуаціях:
· Підвивих і предвивих голівки стегна;
· Легка ступінь дисплазії тазостегнових суглобів.
М'яке пристосування надівається малюкові між ніжок, щоб постійно тримати їх в розведеному стані і доставляє дитині мінімальний дискомфорт. Складається з:
· Підтяжок із застібками, що надіваються на плечі;
· Штанців з щільного, але не твердого матеріалу;
· Подушечки-вкладиша, що забезпечує широке розведення ніжок.
Від першого надягання до звикання проходить 1-2 тижні, протягом яких ніжки поступово розводять на більший кут. З ростом малюка потрібно регулювати подушку Фрейка, відпускаючи лямки. Носіння - цілодобове, бандаж дозволяється знімати тільки на час купання, повітряних ванн і фізіопроцедур. Подушка Фрейка, купити яку необхідно відразу після рекомендації лікаря, випускається в різних розмірах і підходить дітям від народження до 9 місяців

Шина Віленського

Шина Віленського - конструкція для розведення ніг у немовлят, що мають вроджені чи набуті аномалії розвитку тазостегнових суглобів. Пристосування забезпечує правильне анатомічне зчленування, не сковуючи руху дитини.
Рекомендовано застосування при діагнозах:
· Дисплазія кульшового суглоба у дітей;
· Неправильне положення голівки стегнової кістки
· Деформація шийки стегна при вірусних захворюваннях.
Показанням до носіння іноді виступає не тільки дисплазія у дітей, а й дитячий церебральний параліч (ДЦП).
Конструкція включає:
· Розсувну дюралюмінієву розпірку з фіксаторами;
· Шкіряні манжети для ніжок з підкладкою з м'якого матеріалу.
Розпірка змінює свою довжину для зміни кута розведення ніг, визначеного лікарем-ортопедом. Носиться цілодобово, самовільне зняття заборонено.
Шина Віленського, купити яку з доставкою можна в нашому магазині, випускається в шести розмірах, що підходять для дітей різного віку і статури.

Ортопедична подушка для новонароджених

Головний привід, за яким подушка новонародженому призначається лікарем - кривошия. Також ортопедична подушка для новонароджених, купити яку слід лише за погодженням із лікарем ортопедом, використовується при:
· Рахіті на ранніх стадіях;
· Надмірному м'язовому тонусі;
· Ліквідації наслідків родових травм.
Подушка для новонародженого може обмежувати рухливість головки і не повинна використовуватися якщо:
· Малюк часто і рясно відригує;
· У немовляти є проблеми з дихальною системою.
Подушка для новонароджених випускається в таких варіаціях:
● клин - похила подушка з ухилом в 15 градусів, тримає тулуб дитини піднесеним
● позиціонер - з двома валиками з боків, допомагає зафіксувати немовля в положенні на боці;
● метелик - валик з поглибленням в центрі, фіксує головку для правильного формування черепа і вигину хребта.
До цієї групи належить і підголівник-півмісяць для укладання малюка в автолюльку.

Де купити

Медичний інтернет-магазин «Ортоп» пропонує ортопедичні вироби для новонароджених (бандажі, подушки) - з доставкою по Києву та Україні. Перед покупкою Ви можете отримати безкоштовну кваліфіковану консультацію наших спеціалістів з медичною освітою.
Здоров'я - Вам і Вашим діткам!

Популярні запитання про Ортопедичні вироби для новонароджених

Як лікувати дисплазію у новонароджених?

Дисплазія тазостегнових суглобів у дітей може лікуватися за допомогою таких виробів як:


Вгору