Відчуття втоми в ногах знайоме кожній людині. Найчастіше з подібною проблемою стикаються представники «стоячих» професій (наприклад, хірурги, працівники сфери обслуговування та багато інших). Люди, регулярно піддають нижні кінцівки підвищеним навантаженням. Також, як би це не було парадоксально, до втоми ніг нерідко призводить малорухливий, сидячий спосіб життя.

Незалежно від того, з якої причини виникає таке відчуття, для його усунення рекомендується використовувати ортопедичні устілки. Це вкладки у взуття, які забезпечують рівномірний розподіл навантаження по всій поверхні підошви і підтримують стопи в правильному анатомічному положенні, завдяки чому тиск на ноги знижується і вони, відповідно, менше втомлюються. Додатково ортопедичні устілки допомагають:

· Розвантажувати стопи при тривалій ходьбі, фізичних навантаженнях або перебування в стоячому положенні;

· Запобігати розвитку плоскостопості та інших деформацій стоп;

· Полегшувати біль при наявності мозолів, натоптишів і попередити їх появу;

· Покращувати кровообіг в нижніх кінцівках (за рахунок цього орто устілки також рекомендується використовувати людям, що страждають варикозним розширенням вен);

· Підвищити комфортність взуття і зробити ходу легшою.

Які устілки можна використовувати проти втоми ніг?

Для зменшення тяжкості і больових відчуттів в нижніх кінцівках застосовуються різні типи ортопедичних устілок. Відмінним варіантом для повсякденного носіння є вкладиші з натуральної шкіри. Завдяки анатомічній конструкції вони ефективно розвантажують стопи і запобігають появи швидкої стомлюваності ніг, а перфорована поверхня сприяє поліпшенню циркуляції повітря і підтримці комфортного мікроклімату всередині взуття.

Щоб знизити втому під час тренувань або активного проведення часу, рекомендується використовувати спеціальні спортивні устілки. Вони оснащуються амортизиуючими вставками для пом'якшення ударних навантажень на різні відділи стопи, суглоби нижніх кінцівок і хребет. Також ортопедичні вкладиші в спортивне взуття забезпечують підтримку поздовжнього і поперечного зводу, зменшують втомлюваність м'язів, запобігають появі мозолів і натоптишів.

Інтернет-медмагазин «Ортоп» пропонує купити устілки при втомі ніг з доставкою по всій території України. Оформити замовлення можна на сайті або в телефонному режимі. Також запрошуємо відвідати наші фірмові салони, де Ви знайдете великий вибір якісних ортопедичних товарів за найдоступнішими цінами.

Звертайтеся! Наші фахівці з медичною освітою з радістю допоможуть Вам підібрати устілки для вирішення будь-яких проблем зі стопами.