Харків

Поштові індекси 61000-499 
Телефонний код +380 57 
Населення 1,4 млн осіб 
Харків - велике місто на північному сході України в історичному районі Слобожанщина, науковий центр України. Друге за кількістю населення місто країни. Разом з прилеглими містами і районами утворює Харківську агломерацію, населення якої перевищує 2 млн осіб. 
З кінця 1919 по середину 1934 року Харків був першою столицею Радянської України. Завдяки цьому місто відоме під назвою «перша столиця». Великий науковий, культурний, промисловий і транспортний центр України. За часів Радянського Союзу вважався третім індустріальним центром країни. Сучасний Харків є гігантом вітчизняної промисловості, великий освітній і культурний центр, найбільший транспортний вузол держави. 
У місті розташована величезна кількість медичних установ, як загальних, так і вузькоспеціалізованих. Тому медтехніка в Харкові широко затребувана різними групами населення. 
Наш медичний магазин в Харкові представлено онлайн-магазином ortop.ua. Тут у харків'ян є можливість замовити будь-який товар і оформити доставку. Оформіть замовлення, і наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення деталей. 

 

Одеса

Телефонний код +380 48 
Поштовий індекс 65000-65480 
Населення 1,1 млн осіб 
Одеса - місто на чорноморському узбережжі України, місто-герой, культурний, науково-освітній, туристичний і торговий центр країни; найбільший морський торговий порт. За чисельністю населення Одеса - третє в Україні місто після Києва та Харкова. Тут проживає понад 1 млн осіб. В Одесі діють підприємства різних галузей промисловості, багато культурних, освітніх, художніх і медичних установ. 
Сьогодні Одеса - торговий і туристичний центр України. Це прекрасне курортне місто, і сьогодні зберігає свою унікальну культуру. На території міста і в його околицях знаходяться кліматичні і бальнеологічні курорти. Одеса - це українська перлина біля моря. 
Медтехніка в Одесі представлена в магазині «Ортоп». Тут можна придбати ортопедичне взуття для дорослих та дітей, ортопедичні товари, а також техніку для реабілітації інвалідів в широкому асортименті. 
Наш медмагазин в Одесі розташований в Київському районі, на вулиці Академіка Корольова, 19, і працює без вихідних. Крім того, тут можна забрати товари, замовлені в інтернет-магазині. 

 

Запоріжжя

Телефонний код +380 61 
Поштовий індекс 69001-69124 
Населення 730 тис. людей 
Місто Запоріжжя - одне з найбільших адміністративних, індустріальних і культурних центрів півдня України. За населенню це шосте місто країни. Місто розкинулося на обох берегах Дніпра, між якими розташований острів Хортиця. 
Запоріжжя - це унікальне місто з багатовіковою історією. Історичний, культурний і індустріальний центр країни. Родина козацької вольниці і споруд з бронзи. Первозданна природа і сакральні святині Хортиці сплелися в унікальному поєднанні з європейськими промисловими гігантами і різноманітністю архітектури XVIII-XIX століття. 
Тут можна насолодитися природою в її прекрасних і первозданних куточках, помилуватися новими пам'ятками, що виникають тут часто і швидко. Крім того, в цьому місті знаходиться один з найдовших у світі проспектів. Тут також знаходиться Дніпрогес - перша гідроелектрична станція України. 
Також в місті представлено безліч медичних установ, готових прийняти жителів Запоріжжя і сусідніх міст і селищ. Тому медтехніка в Запоріжжі - дуже затребуваний товар. 
Оскільки наш медичний магазин в Запоріжжі представлений онлайн-магазином ortop.ua, ви можете замовити товари онлайн. Доставка здійснюється компанією «Нова Пошта». 

 

Львів

Телефонний код +38 032 
Поштовий індекс 79000-79490 
Населення 724 тис. осіб 
Львів - національно-культурний та освітньо-науковий центр країни, великий промисловий центр і транспортний вузол, вважається столицею Галичини та центром Західної України. За кількістю населення -найбільше місто Західної України і сьоме місто країни. 
Львів - місто з особливою атмосферою, яким більш ніж півтисячоліття правили королі. Це місто кави, місто тисячі левів, місто джазу, дощу, шоколаду, терас і пристрасного танго. Всі ці невеликі радості життя встигли перерости в традиції для кожного львів'янина. 
З 1998 року Львів включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Тут можна знайти кращі зразки архітектури різних стилів. 
У місті безліч медичних установ, як державних, так і приватних. У них можна отримати максимально якісне лікування, оскільки львівські фахівці - одні з кращих в Україні. 
Краща медична техніка у Львові представлена в салоні мережі «Ортоп». Він розташовується у Франківському районі, по вулиці Володимира Великого, 117. До магазину зручно дістатися як на автомобілі, так і громадським транспортом. 
Відвідайте наш медичний магазин у Львові, щоб купити медичну або реабілітаційну техніку, а також зробити ортопедичні устілки за індивідуальним замовленням. Після консультації ортопеда замовлення буде готове протягом 30 хвилин. 

 

Кривий Ріг

Телефонний код +380 56, 564 
Поштовий індекс 50000-50479 
Населення 620 тис. чоловік 
Кривий Ріг - велике місто на заході Дніпропетровської області. Це найбільше з міст України, яке не є обласним центром, з населенням близько 620 тис. жителів. Друге за величиною місто України (після Києва). Місто є одним з найдовших в Європі. За різними даними, його довжина становить від 60 до 120 км. 
У наш час Кривий Ріг є великим індустріальним і культурним центром України. Тут розташовується безліч підприємств металургійної, будівельної, рудної та гірничо-збагачувальної промисловості. Також тут можна знайти безліч медичних установ, включаючи унікальний в своєму роді генетичний центр. 
Наш медмагазин в Кривому Розі представлений інтернет-магазином ortop.ua - рекомендуємо відвідати його. Тут ви знайдете великий асортимент ортопедичних і медичних товарів, а також реабілітаційної техніки. Замовлення можна оплатити будь-яким зручним способом. Медичне устаткування в Кривому Розі буде доставлене компанією «Нова пошта». 

 

Миколаїв

Телефонний код +380 512 
Поштовий індекс 54001-54058 
Населення 477 тис. чоловік 
Миколаїв - місто на півдні України, розташоване на злитті річок Інгул і Південний Буг, з виходом в акваторію Чорного моря. Один з найбільших економічних і культурних центрів регіону. 
Місто почало стрімкий розвиток після будівництва кораблебудівної верфі. У XIX столітті став найбільшим центром кораблебудування на Чорному морі, а також центром управління Чорноморським флотом. За часів Радянського Союзу був одним з найбільш важливих центрів суднобудування. 
У Миколаєві діє розгалужена мережа як державних і комунальних, так і приватних медичних установ. У місті розвивається сфера приватної медицини, як загального терапевтичного, так і спеціального - діагностичного, стоматологічного, наркологічно-неврологічного, дитячого напрямку. 
Наші магазини медтехніки в Миколаєві представлені онлайн-магазином ortop.ua - це найкращий спосіб підібрати необхідний товар. Тут представлені ортопедичні вироби, реабілітаційне обладнання, а також медична техніка в Миколаєві. Оплатити товар можна будь-яким зручним способом, а ми доставимо його за допомогою компанії «Нова пошта». 

 

Вінниця

Телефонний код +380 432 
Поштовий індекс 21000 
Населення 370 тис. чоловік 
Вінниця - чудове місто в Центральній Україні, славиться не тільки багатою історією, але й тим, що його неодноразово нагороджували міжнародними нагородами. Кілька разів Вінницю визнавали найкомфортнішим містом в Україні, багато хто називає Вінницю містом фонтанів. 
Сьогодні Вінниця активно розвивається і як медичний центр. Система охорони здоров'я в місті представлена майже 40 лікувально-профілактичними та медичними установами, з яких 15 знаходяться у власності міста Вінниці. Місто має розвинену мережу приватних медичних установ. 
Наш медмагазин в Вінниці представлений інтернет-магазином ortop.ua - радимо відвідати його, щоб вибрати необхідний товар. Тут представлені ортопедичні пристрої, товари для мам і дітей, реабілітаційне обладнання, а також медична техніка в Вінниці. Оплатити товар можна будь-яким зручним способом і отримати його через компанію «Нова пошта». 

 

Херсон

Телефонний код +380 552 
Поштовий індекс 73000 
Населення 286 тис. чоловік 
Херсон - адміністративний, індустріальний, культурний центр на півдні України, затишне, красиве і компактне місто, одне з найзеленіших на півдні України. Значний залізничний вузол, морський торговельний порт, річковий порт. Єдиний морський порт на Дніпрі. Розташований Херсон на правому, високому березі Дніпра, в мальовничій частині річки, її дельті, яка відрізняється надзвичайною красою і неповторністю і є місцем відпочинку херсонців і гостей міста. 
Багатство міста - не тільки його потужний господарський комплекс, але і наявність розгалуженої мережі закладів освіти, культури, спорту, охорони здоров'я. Херсон - місто молоді, в якому проживає понад 100 тис. городян у віці від 14 до 30 років. 
Система охорони здоров'я в місті представлена 11 міськими та 16 обласними лікувально-профілактичними установами. У міських лікувально-профілактичних установах розгорнуто 1690 ліжок, щорічно лікується понад 80 тисяч громадян. 
Наші магазини медтехніки в Херсоні представлені онлайн-магазином ortop.ua. Це кращий спосіб замовити необхідний товар. Тут можна купити ортопедичні вироби, товари для мам і новонароджених, реабілітаційне обладнання та іншу техніку. Оплатити товар можна будь-яким зручним способом, а потім забрати медичну техніку в Херсоні або сусідньому населеному пункті в відділенні «Нової пошти». 

 

Полтава

Телефонний код +380 532 
Поштові індекси 36000-36499 
Населення 284 тис. чоловік 
Полтава - важливий культурний центр, великий транспортний вузол. Місто займає особливе місце в історії української нації та держави. У його стін не раз відбувалися події, які визначали долю України і впливали на європейські справи. 
Полтава зовсім не схожа на своїх сусідів-мільйонників за швидкістю і ритму життя, і тут життя тече розмірено і душевно. З будь-якої точки міста до центру можна дістатися за лічені хвилини. 
Це місто, якому Микола Гоголь не втомлювався співати дифірамби, залишаючи частинку своїх вражень в багатьох творах. Це місто, яке є батьківщиною Івана Петровича Котляревського. Поряд з пам'ятниками вічним класиків, в місті красується єдиний у всьому світі пам'ятний знак Полтавській галушці. 
У місті представлені медичні установи різного профілю, як державні, так і приватні. Наш медичний магазин в Полтаві знаходиться в дуже доступному місці. До нього без проблем можна дістатися як на громадському транспорті, так і на особистому автомобілі. Він розташовується поруч з цілим рядом великих медичних установ: центральної районної лікарні, обласного клінічного госпіталю для ветеранів війни, обласного кардіологічного диспансеру, обласного онкологічного диспансеру, обласного лікувально-фізкультурного диспансеру. 
У магазині «Ортоп» представлені ортопедичні товари, реабілітаційне обладнання, товари для мам і новонароджених, а також медтехніка в Полтаві. Можна отримати консультацію ортопеда і виготовити індивідуальні устілки. 

 

Чернігів

Телефонний код +380 462 (2) 
Поштовий індекс 14000 
Населення 286 тис. чоловік 
Чернігів - місто легенд і архітектури часів Київської Русі, Чернігівського князівства, а також Гетьманщини і козацького Чернігівського полку. Розташований на півночі України, на березі річки Десна. Протягом своєї історії часів середньовіччя і відродження місто було одним з головних центрів політико-економічного та соціально-культурного життя сучасної території Української. Чернігів потопає в зелені і може похвалитися чудовими видами. 
Наш медмагазин в Чернігові представлений інтернет магазином ortop.ua. Тут представлений широкий асортимент ортопедичних виробів, пристосувань для реабілітації людей з обмеженими можливостями, товарами для мам і новонароджених. 
Зробивши замовлення на сайті, ви зможете оплатити його будь-яким зручним способом. Медтехніка в Чернігові буде доставлена компанією «Нова пошта» на найближче відділення або прямо додому. 

 

Черкаси

Телефонний код +380 472 
Поштовий індекс 18000 
Населення 273 тис. чоловік 
Черкаси - центр Центрального економічного району, значний культурний і освітній центр. Відомі з XIII століття і за час свого існування відіграли певну роль в історії всієї України. Черкаси були центром формування козацтва, жителі міста брали безпосередню участь в Повстанні Хмельницького і Коліївщини. Ріст міста після отримання статусу обласного центру привів до перетворення його у великий промисловий центр і головний культурний центр всього регіону. 
Черкаси - місто, що потопає в зелені парків і скверів. Він прекрасний у будь-який час року, але особливо привабливий навесні під час буйного цвітіння каштанів. 
Система закладів охорони здоров'я в місті включає міські лікарні, пологові будинки, інфекційну лікарню, дитячу лікарню, міські поліклініки, дорослі і дитячі стоматологічні поліклініки, Центр матері та дитини. Існує також відділ сімейної медицини та приватні медичні установи. 
Також на території міста знаходяться районні та обласні медичні установи. Обласна лікарня займає одне з перших місць в Україні по розвитку медицини. 
Магазини медтехніки в Черкасах представлені інтернет-магазином ortop.ua. Тут представлений величезний асортимент ортопедичних виробів, пристосувань для реабілітації інвалідів, товарів для мам і новонароджених, а також медичної техніки для дому та лікарень. 
Відвідавши наш медичний магазин в Черкасах в інтернеті і зробивши замовлення, ви зможете оплатити його зручним способом. Ми ж доставимо його на вказане відділення «Нової пошти» або додому. 

 

Житомир

Телефонний код +380 412 
Поштові індекси 10000 - 10031 
Населення 264 тис. чоловік 
Житомир - місто в північно-західній частині України, розташоване на річці Тетерів. Місто належить до найдавніших міст України. Ще з часів середньовіччя і до сих Житомир був і є адміністративним центром регіону, а в 1918 році тут протягом кількох тижнів працював уряд Української Народної Республіки. Належить до столичного економічного району. Основними галузями економіки міста є легка, переробна і харчова промисловість. Житомир - культурний і освітній центр області. 
Це батьківщина Сергія Корольова і Святослава Ріхтера. Тут до сих пір збереглося багато старовинних будівель, найстаріший театр і кладовище в Україні. 
У сучасному Житомирі і в його околицях функціонує близько сотні великих підприємств легкої, харчової та переробної промисловості. В Житомирі виготовляється взуття, кондитерські, молочні, м'ясні вироби, одяг, будівельні матеріали, котли, меблі та медикаменти. 
Медмагазин в Житомирі представлений інтернет-магазином ortop.ua. Тут можна купити ортопедичні вироби, пристосування для реабілітації інвалідів, товари для мам і новонароджених, а також медичну техніку для дому та лікувальних установ. 
Відвідайте наш, щоб замовити потрібний товар. Покупку можна оплатити зручним способом. Медичне устаткування в Житомирі буде доставлене на вказане відділення «Нової пошти» або до вас додому. 

 

Суми

Телефонний код +380 542 
Поштові індекси 40000-40035 
Населення 263 тис. чоловік 

Суми - місто в північно-східній частині України, на Слобожанщині, що лежить на берегах річки Псел при впадінні в неї річки Сумки. Це тихе і спокійне місто в якому йде провідне і розмірене життя. Один з найбільших центрів IT-сфери України. 
У місті збереглася величезна кількість історичних пам'яток, церков і соборів. Тут працюють підприємства хімічної, машинобудівної, легкої та харчової промисловості. 
Магазини медтехніки в Сумах представлені інтернет-магазином ortop.ua. Тут доступний величезний асортимент ортопедичних виробів, пристосувань для реабілітації інвалідів, товарів для мам і новонароджених, а також медичної техніки для дому та лікарень. 
Відвідавши наш медичний магазин в Сумах онлайн і зробивши замовлення, ви зможете оплатити його будь-яким зручним способом. Ми, в свою чергу, доставимо його на вказане відділення «Нової пошти» або додому. 

Хмельницький

Телефонний код +380 382, 382 (2) 
Поштові індекси 29000, 29006, 29009, 29016, 29021, 29025, 29027 
Населення 274 тис. чоловік 
Хмельницький - невеликий затишний обласний центр в Західній Україні. Він притягує неймовірною атмосферою творчості, можливостями відпочинку, гарного дозвілля і гостинністю жителів. Місто є одним з найбільш охайних і зелених обласних центрів України, що розкинувся по обидва боки річки Південний Буг. 
Хмельницький динамічно розвивається. У місті швидкими темпами будуються нові житлові масиви і сучасні об'єкти інфраструктури, з'являються нові шкільні та дошкільні навчальні заклади, спортивні та дитячі майданчики. 
Хмельницький відомий на всю Україну і за її межами як місто торгівлі. Саме тут знаходиться один з найбільших оптово-роздрібних ринків країни. 
Наш медичний магазин в Хмельницькому представлений інтернет-магазином ortop.ua. Тут можна замовити ортопедичні вироби, пристосування для реабілітації інвалідів, товари для мам і новонароджених, а також медтехніку. 
Оформивши замовлення на сайті, ви зможете оплатити його будь-яким зручним способом. Медичне устаткування в Хмельницькому буде доставлене на вказане відділення «Нової пошти» або додому. 

 

Чернівці

Телефонний код +380 37 (2) 
Поштовий індекс 58000 
Населення 267 тис. чоловік 
Чернівці - політичний, культурний і релігійний центр Буковини, розташований на південному заході України в 40 км від румунського кордону. Чернівці - перлина Буковини, яка завжди радувала око і манила до себе. Величні пам'ятники архітектури, розкішні храми, старовинні площі, затишні вулички, привітні перехожі назавжди відкладаються в пам'яті. «Маленький Париж» - так називають Чернівці мандрівники, для буковинців - це місто, в якому варто жити. 
У Чернівцях об'єднані славне минуле і бурхливе сьогодення! Архітектурні ансамблі не залишать байдужими навіть досвідчених художників, які на своєму життєвому полі повідали вже досить. Кожен крок відкриває щось нове. 
У місті функціонує 39 лікувальних установ, в тому числі швидка медична допомога, міські поліклініки для дорослих і дітей, амбулаторія загальної практики сімейної медицини, жіночі консультації, пологові будинки, стоматологічні поліклініки. 

Медмагазин в Чернівцях представлений інтернет-магазином ortop.ua. Тут ви знайдете великий модельний ряд ортопедичних виробів, пристроїв для реабілітації інвалідів, товарів для мам і новонароджених, компресійного трикотажу, а також медтехніки. 
Оформіть замовлення на сайті, після чого ви зможете оплатити його будь-яким зручним способом. Медичне устаткування в Чернівцях буде доставлене на вказане відділення «Нової пошти» або до вас додому. 

Дніпро

Телефонний код +380 56 (2) 
Поштові індекси 49000-49489 
Населення 1 млн осіб 
Дніпро – четверте місто за чисельністю населення в Україні після Києва, Харкова та Одеси. Спочатку замислювався як третя столиця колишньої Російської імперії, після Москви і Петербурга. З початку ХХ століття і до сих пір місто є найважливішим центром металургійної промисловості та машинобудування, аерокосмічного і ракетобудування, головним торговим і промисловим центром Східної України. Також тут побудований найбільший в світі єврейський культурний центр 
Місто виглядає сучасним і одночасно неймовірно красивим. Кажуть, що вулички цього міста - це справжні портали в інші країни. Можна відчути себе жителем Америки, Ізраїлю і навіть перенестися в Західну Європу. І все це завдяки унікальній архітектурі. 
У Дніпрі дуже високий рівень медицини. Обласна лікарня імені Мечникова - одна з кращих в Україні по хірургічному профілю. Діє безліч державних та приватних установ загального та спеціалізованого профілю. 
Наш медичний магазин в Дніпрі в центральній частині міста, по проспекту Дмитра Яворницького, 70, поблизу багатьох лікарень і медцентрів. Найбільший з них - обласний кардіо-судинний центр. До салону «Ортоп» можна легко дістатися як на громадському транспорті, так і на особистому автомобілі. Буквально навпроти знаходиться трамвайна зупинка. 
В салоні «Ортоп» представлені ортопедичні товари, реабілітаційне обладнання, товари для мам і новонароджених, а також медтехніка в Дніпрі. Можна отримати консультацію ортопеда і виготовити індивідуальні устілки. Крім того, можна забрати товари, замовлені в інтернет-магазині.