Памперси (вони ж одноразові дитячі підгузники) - гігієнічні засоби, які вбирають випорожнення дитини і запобігають протіканню назовні. Вже через дві-три хвилини після того, як Ваш малюк «сходив по-маленькому» або «по-великому» його шкіра стає сухою і не контактує з подразником.
Підгузки для новонароджених, при їх правильному застосуванні - ефективний захід, що запобігає появі пелюшкового дерматиту і попрілостей. До того ж, памперси дозволяють зберегти в чистоті одяг і білизну в ліжечку або колясці, що не змушує батьків щогодини переодягати малюка і перестилати ліжко.
Сухе і сите немовля буде спокійно спати від вечірньої до ранкової годівлі, даючи спати і мамі з татом. Більше сил і часу на відпочинок залишиться й через відсутність постійного прання, неминучого при використанні одних тільки пелюшок.

Будова і принцип роботи памперса

памперси для дітей

Підгузник зовні нагадує звичайні трусики, де внутрішня будова тісно пов'язана з виконуваними функціями. Стандартний памперс складається з чотирьох шарів:

 • Поглинаючий, безпосередньо який дотикається до дитячої шкіри - з м'яких і міцних поліефірних волокон;
 • Розподільний, в складі якого поєднуються поліефірні та поліпропіленові матеріали;
 • Внутрішній - що складається з суміші розпушенної, попередньо вибіленої целюлози, змішаної з суперабсорбентом, які роблять рідкі виділення гелеобразними;
 • Поверхневий – який не дає вологі пройти наззовні. Являє собою нетканий матеріал, покритий поліетиленовою плівкою товщиною в кілька мікрон.

Маленька дитина активно дриґає ніжками і ручками, тому підгузник повинен бути надійно зафіксований. Для цього його постачають:

 • Багаторазовими липучками (традиційний варіант);
 • Гумками, які щільно охоплюють талію малюка (памперси трусики).

Виробники зазвичай випускають підгузники трусиками в великих розмірах. Оскільки вони надягаються і знімаються як звичайна білизна, то є вдалим варіантом під час привчання дитини до горщика.
Краї нижніх вирізів у всіх моделях доповнюються бортиками і ножними резиночками, що захищають від протікання.
Кілька відмінний від стандартних рішень різновид - підгузники для плавання, які надягають на дітей при заняттях в басейні або поході на пляж. Головна особливість такого виробу - непроникний верхній шар, який не дозволить внутрішньому наповнювачу швидко намокнути і захопити дитину на дно.
Крім того, моделі для басейну мають приємні яскраві кольори, що створюють настрій малюкові.
Памперси для купання - незамінна річ, яка захищає статеві органи дитини від впливу хлорованої або річкової води, а також піску, де можуть бути хвороботворні мікроорганізми.
Памперси для новонароджених (тобто дітей, від появи на світ яких пройшло не більше чотирьох тижнів) також мають відмінності в конструкції:

 • виріз в передній частині виробу, призначений для зручного розташування пластикового затиску із залишками пуповини;
 • відсутність ароматів або смужок зволожуючого бальзаму, здатних спровокувати алергію на ніжній шкірі немовляти;
 • моделі випускаються в мінімальних розмірах, розрахованих на дітей з невеликою вагою (від трьох до шести кілограм).

Де купити

Памперси купити Ви зможете в інтернет-магазині медичних товарів «Ортоп». За бажанням - з доставкою додому, по Києву і всій Україні. Це дуже легко і просто для зайнятих і втомлених матусь. Правильно підібрати розмір і модель допоможуть безкоштовні консультації наших фахівців.
На сайті представлені як традиційні моделі, так і варіанти трусиками від виробників:

 • Bella;
 • Seni.

Також є накопичувачі для підгузників, які упаковують використані вироби в герметичну плівку, яка допомагає гігієнічному зберіганню без запахів до викидання.