Ноги виконують опорну функцію для нашого організму, переносячи на собі всю його вагу. Тож не дивно, що вони дуже часто потребують комфортного відпочинка. Ортопедична подушка під ноги стане відмінним придбанням, яке забезпечить нижнім кінцівкам максимальну зручність. Такі вироби здатні знімати втому, покращувати кровообіг і відтік рідини, прискорювати реабілітацію після різних захворювань.

Ортопедична подушка для ніг може бути показана при таких станах:

· Варикоз;

· Тривале навантаження;

· Набряклість;

· Вагітність;

· Реабілітація після ушкоджень нижніх кінцівок і операційних втручань на них;

· Парези і паралічі ніг;

· Заміна тазостегнового суглоба штучним.

Якими бувають подушки для ніг

Подушка під ногиДеротаційні. Допомагають зафіксувати стопу в певному положенні, обмежують її рухи. При цьому вони забезпечують профілактику пролежнів і достатній кровообіг.

Подушки для стегон. Такі подушки можуть складатися для використання під час сну (застосовуються для лежання на боці), щоб розслабити стегна, або розкладатися для підтримки голеностопа і профілактики пролежнів.

Похила подушка під ноги. Дозволяє забезпечити відтік рідини від стоп, допомагає налагодити кровообіг. Для досягнення максимального комфорту кут нахилу можна регулювати.

Подушка-трансформер. Ця модель дозволяє регулювати рівень підйому ніг в залежності від мети, для якої використовують виріб. Завдяки спеціальному наповнювачу - пінополістирольним гранулам - виріб має розслаблюючий і лімфодренажний ефекти.

Подушки для фіксації стегон. Така подушка під ноги дозволяє зафіксувати кінцівки в розведеному стані під певним кутом. Це дуже важливо після хірургічних втручань на тазостегновому суглобі, після переломів шийки стегна, тазостегнової лунки, а також вивихів в тазостегновій області.

Універсальна подушка. Може використовуватися для підтримки будь-яких відділів хребта або суглобів, в тому числі колін і гомілок.

Де купити такі вироби

У нашому онлайн-медмагазині завжди присутній широкий вибір товарів. За допомогою консультантів Ви зможете зорієнтуватися в асортименті і вибрати оптимальний варіант.