Медичні судна і насадки на унітаз

Насадка на унітаз1. В залежності від матеріалу - металеві, гумові, емальовані, пластикові та фаянсові.

Найбільш зручним є гумове судно для хворих - мінімальниq тиск через те, що стінки його еластичні, завдяки чому його зручно залишити на тривалий час. Таку модель можна використовувати в якості підкладного кола. Вони дуже зручні для використання в домашніх умовах.

2. За формою:

  • Кругле;
  • Довгасте.

Критерії вибору судна і насадки для унітазу

Вибирати судно необхідно в залежності від особливостей хвороби, ваги і віку хворого. Для лежачих хворих широко використовується мочеприймальник і качка. Використовувати її можна як для чоловіків, так і для жінок. Качка для хворих може використовуватися в домашніх і медичних установах. Виготовлена ​​вона з полімеру, який, маючи контакт із людським тілом, набуває таку ж температуру. На пристосуванні є градуйована шкала. Для лежачих хворих пристосування має широке горло і гумову кришку, що забезпечує додаткову гігієнічність. Може вмістити в себе максимум 1,5 літра рідини. При підборі насадки для туалету потрібно враховувати вагу людини, а також можливості і варіанти її монтажу.

Де купити насадки і сидіння для туалету?

Якщо Вам потрібні приналежності для туалету важко хворому пацієнтові тоді магазин медтехніки Ортоп допоможе Вам. У нас Ви можете вибрати все, що необхідно для догляду за важкохворими. Досвідчені консультанти зможуть дати відповіді на всі Ваші питання і допоможуть визначитися з вибором необхідного товару. Ми працюємо цілодобово, Ви можете оформити своє замовлення в будь-який зручний час. Доставка здійснюється по всій території України, по Києву доставка безкоштовна.