Протинабрякові рукава - ефективність медичного виробу

Для боротьби з набряком м'язів після спортивної або побутової травми рекомендується використовувати компресійний рукав. Еластичний медичний виріб сприяє швидкому відновленню м'язової тканини, зніме набряк і полегшує загальне самопочуття пацієнта. Рукав протинабряковий створений з гіпоалергенної стягуючої тканини, яка благотворно впливає на пошкоджені судини. Для боротьби з набряками кистей рук, які можуть виникати після операційного втручання або в результаті травми, застосовуються компресійні рукавички.

Компресійний рукав купити можливо в інтернет-медмагазині «Ортоп» - демократичні ціни на лікувальний і профілактичний трикотаж з доставкою по всій Україні.

У яких випадках застосовуються компресійні рукава?

Рукав протинабряковий - це необхідний елемент лікування і профілактики будь-якого роду набряків верхніх кінцівок. Компресійний виріб дозволяє прискорити відновлення м'яких тканин - позбавлення від набряклості призведе до утворення нового кровотоку, що так важливо для загоєння.

Компресійний рукав максимально знижує больові відчуття після операції, перенесеної травми і т.д. Наприклад, мамолог рекомендує жінкам носити стягуючий рукав після мастектомії. Хірурги, неврологи та інші фахівці включають в постхірургічне лікування компресійний рукав - купити виріб необхідно в разі:

  • Наявності тромбозу у верхній вені;
  • Відновлення після операції на молочних залозах;
  • Порушення роботи лімфатичних судин;
  • Флебітів, які ведуть до утворення тромбозів.

Замовити компресійний рукав можливо на нашому сайті. При необхідності усунення кистьового набряку можна купити компресійні рукавички у нас.

Особливості догляду за протинабряковим трикотажем

Щоб зберегти необхідний рівень компресії на тривалий термін, слід правильно доглядати за медичними виробами. Компресійний рукав не можна ні в якому разі кип'ятити, вибілювати і обробляти хімічними розчинами. Трикотаж слід полоскати в теплій воді, протирати сухим рушником і сушити далеко від джерел тепла.

Якщо не дотримуватися правил по догляду, у виробі порушитися повітро-і вологообмін. Щоб компресійний трикотаж прослужив довше, рекомендуємо купити відразу пару медичних позицій.