Появу в будинку новонародженого можна порівняти хіба що з першим ласкавим промінцем ранкового сонечка. Але разом з радістю, сім'я відразу і з головою занурюється в нові численні турботи, пов'язані з доглядом за немовлям. Виникає закономірне питання: як оптимізувати процес, як заощадити час, нерви і сили, намагаючись встигнути зробити все необхідне, одночасно не випускаючи з уваги малюка.

Виявляється, вихід є. Фахівці розробили чудо - пристрій, який називається радіоняня. І це вже не назва популярної колись ранкової передачі, а справжній електронний помічник, який на перший погляд, нагадує дитячу іграшкову рацію, що складається з двох блоків:

1. Дитячий блок забезпечений високочутливим мікрофоном, через який миттєво передаються будь-які звуки, що видаються дитиною. Щоб не переплутати його з блоком для дорослих, на ньому зазвичай є дитячий малюнок, напис, або будь - яке інше видиме позначення. розташовують його поруч з дитиною.

2. Другий блок - батьківський. Найчастіше, він теж позначений якимось відповідним чином: написом, або малюнком.

У наш час розроблені моделі, де батьківський блок можна носити на поясі, або ж - на руці, як годинник. Це дуже зручно, та й сам прилад радіо няня створювався, в принципі, не для дітей, а для дорослих, оскільки створює їм додаткові зручності і забезпечує спокій.

РадіоняняПризначення радіоняні - допомогти доглянути за дитиною, коли поруч з нею немає батьків. Вірніше, в той час, коли вона не знаходиться в їх полі зору і слуху. Уявімо собі картину, яка зустрічається практично в кожному будинку, де з'явилося маленьке диво: у молодої матусі - дуже багато турбот і мало часу, а вона постійно побоюється залишити чадо без нагляду. Адже, в кухні, коли працюють електроприлади, або у ванній кімнаті при шумі води, дитячий плач часто може бути не чути. А якщо сім'я перебуває на дачі, або в будинку з присадибною ділянкою, то проблема ускладнюється в рази. Ось і виходить: маленькі діти багато сплять вдень, їх сон буває чуйним, а роботи по дому, в цей самий час, накопичується все більше і більше. Як же все встигнути, не розбудивши малюка, і в той же час, тримаючи на контролі щохвилини все, що з ним відбувається? Для спокійного сну дитини, природно, добре щільно закрити двері в дитячу, але це приносить додаткове занепокоєння батькам. Як - ж примудритися встигнути зробити все необхідне і залишатися спокійним за свою крихітку?

Все, що потрібно - купити радіоняню, адже, бездротовий прилад здатний запросто дуже швидко передавати звуки на досить великі відстані, і Ви завжди вчасно дізнаєтеся про те, що малюк прокинувся і кличе до себе. Наш інтернет - медмагазин пропонує широкий вибір товарів для батьків, мам і дітей, а консультанти фірми із задоволенням дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть уникнути помилок у виборі. Вся медтехніка має найвищу якість, що підтверджується сертифікатами і гарантіями. На Ваш розсуд, можна отримати кваліфіковану, професійну консультацію в телефонному режимі, або Вам її нададуть в мережі наших фірмових магазинів, які знаходяться в Києві та інших великих містах України.

Розрахунок можливий, як готівковим, так і безготівковим способом.

Доставка замовлень здійснюється якісно і в найкоротший термін:

1) по Києву - кур'єром;

2) в інші регіони України - сервісом «Нова Пошта».

Пропонуємо розглянути, які випускаються пристрої, на сьогоднішній день, і проаналізувати, яка радіоняня краща.

Радіоняня з двостороннім звязкомОтже, є прилади:

1. З одностороннім зв'язком. Вони дозволяють дорослим тільки чути малюка і працюють виключно в одному напрямку, від дитини - до дорослого.

2. З двостороннім зв'язком. Ці моделі функціонують вже в обох напрямках. Це дуже зручно тоді, коли немає можливості відразу відреагувати на плач малюка. За допомогою такого апарату, можна вчасно заспокоїти його на якийсь час, а також включати йому приємну, м'яку музику, звуки природи, спів птахів. В цьому випадку, новонароджений буде відчувати себе захищеним і не самотнім, а значить, буде краще розвиватися, рости більш здоровеньким в усіх відношеннях. Саме тому, радіоняня зі зворотним зв'язком користується найбільшим попитом серед молодих батьків.

Також, при виборі, необхідно звертати увагу на радіус дії. Якщо Ви проживаєте у великому будинку, або квартирі, де багато стін і коридорів, які можуть створювати перешкоди, то потрібна радіоняня з великим радіусом дії. Слід враховувати: в характеристиках, як правило, вказують дальність роботи без урахування перешкод (як - би, на відкритій місцевості).

Існують наступні моделі пристроїв:

1. Аналогові - налаштовуються вручну, чутливі до різних перешкод. Ввімкнені електроприлади, телефони можуть впливати на якість їх роботи, з огляду відкритого сигналу, через якого є ризик налаштуватися на чужу хвилю і перехопити інший сигнал. В результаті, можна відреагувати на звуки не з своєї дитячої, а з сусідньої квартири, де використовують такий же прилад.

2. Цифрова радіоняня набагато ефективніша, так як має більш якісний сигнал і чистий звук. Також, в цій модифікації є різні додаткові функції:

  • можливість включати колискові та інші приємні мелодії, звуки;
  • нічник;
  • апарат сам попереджає про те, що необхідно замінити батарейку.

Різні вбудовані датчики - безсумнівний плюс подібних пристроїв (температури повітря в кімнаті, наприклад).

Особливо важливими є:

1. Датчик дихання - для слабких, недоношених діток, а також для тих малюків, у кого є захворювання дихальної системи. Сповіщає не тільки про плач, а про найменші шерехи.

2. Оптичний датчик визначає рівень шуму і показує його за допомогою світлодіодів. За світловими індикаторами можна зрозуміти, чи все в порядку з новонародженим.

3. Абсолютно унікальний датчик рівня вологості, який сповіщає про те, що дитині пора змінити пелюшки.

Відеоняня - це, по суті, радіоняня з камерою, яка дозволить не тільки чути дитину, але і бачити її кожну мить, коли Вас немає поруч.

Цей пристрій також складається з двох блоків: батьківського і дитячого.

ВідеоняняАле, батьківський блок тут - монітор, який служить приймачем, а дитячий - камера, яка виконує роль передавача. Тривалість роботи безпосередньо залежить від модифікації апарата і, як правило, становить 2-3 години. Є можливість використовувати навушники, якщо хочеться поліпшити якість сигналу, що передається, або - щоб звук не йшов з динаміка, заважаючи іншим.

Давайте розглянемо питання: яка відеоняня краща?

Відеоняня з великим радіусом дії і широким кутом огляду, а також відеоняня зі зворотним зв'язком, природно, створять додаткові зручності дорослим, які доглядають за малюком. Відзначимо, що випускаються пристрої з різними моніторами: кольоровим і чорно-білим.

Залежно від моделі, апарати оснащують додатковими опціями (нічник, голосова функція, мелодії, можливість повороту камери і підключення додаткової, таймер годування, сигнал про заміну батарейок, датчики дихання, руху, температури і вологості навколишнього середовища).

Якщо батьки хочуть в будь-який час мати можливість спостерігати за своїм малюком і бути спокійними за нього, тоді має сенс купити відеоняню, попередньо визначивши для себе набір функцій, якими вона повинна володіти. Дорогі моделі володіють не тільки великим набором опцій, але вони, до того ж, більш безпечні, якісні та комфортні.

На закінчення, варто зауважити: відео няня використовується не тільки для дітей, а й для нагляду за інвалідами, людьми похилого віку, нянями, гувернантками, а також - домашніми улюбленцями.

Будьте здорові і спокійні, бережіть себе, своїх дітей і близьких.