Комір Шанца та "філадельфія" - підтримка для травмованої і хворої шиї

Шийний комір - головотримач, призначений для фіксації шиї. У медицині він відомий як шина Шанца. Ортопедичний комір під час носіння знімає навантаження з шийної області хребта, утворюючи оптимальні умови для усунення його пошкоджень. Виріб сприяє нормалізації доступу кров'яного потоку до головного мозку і назад. Носити його призначають в разі наявності:

 • синдрому хребетної артерії;
 • остеохондрозу;
 • проблеми шийного відділу хребта (розтягнення, нестабільність);
 • напруга м'язів шиї через сильні фізичних навантажень (вимушене положення);
 • головні болі;
 • Вегето-судинна дистонія;
 • Міозити.

Бандаж на шию - універсальний засіб, яке використовується для лікування і відновлення шийного відділу хребта. Носіння його буде корисним тільки після проведення відповідного обстеження - в якості стандартного профілактичний засіб він практично не використовується. Купити комір Шанца за вигідною ціною з матеріалів різної щільності завжди можна в нашому інтернет-магазині ортопедичних товарів і медтехніки.

Класифікація корсетів-комірів для шиї

За щільністю матеріалу виготовлення коміри Шанца класифікуються на три основних види:

 1. м'які;
 2. напівтверді;
 3. жорсткі.

М'який бандаж використовується переважно для лікування остеохондрозу. Він створює помірне стиснення, не порушуючи процесів кровообігу. М'язи шиї в такому комірі не наражати на зайвої навантаженні. Подібний корсет для шиї відмінно підходить дітям. Існують дитячі коміри Шанца і навіть шийні коміри для новонароджених.

Напівжорсткий і жорсткий ортопедичні корсети застосовуються в тих випадках, коли потрібно забезпечити повну іммобілізацію шиї. Їх не можна назвати комфортним, але і носіння таких фіксаторів є мірою необхідною, яка виключає додаткове пошкодження тканин і максимальну безпеку хворого.

Переваги корсетів на шию

Комір Шанца дозволяє боротися з хворобами шиї і шийного відділу хребта. Він гарантує більш швидку «розправу» з остеохондрозом. Але це далеко не єдина його перевага:

 • Усуває больові відчуття і дискомфорт в шийної області.
 • Нормалізує постачання судин і всього шийно-грудного відділу кров'ю.
 • Усуває неприємне оніміння в області шкіри.
 • Покращує загальний стан організму.
 • Знижує навантаження на хребці шийного відділу, які є найбільш уразливими у людини.
 • Дозволяє зберегти впевненість рухів протягом усього процесу відновлення шиї.
 • Гарантує зниження навантаження на шийні м'язи і сухожилля.

Вікових та статевих обмежень по використанню шийних комірів не передбачено. Мінімальний період носіння для досягнення видимого ефекту - 1 місяць.

Причини купити шину Шанца саме у нас

Ми продаємо фіксатори перевірених виробників. Але вас порадує і наш сервіс, а саме:

 • Необхідний корсет для шиї завжди допоможе підібрати лікар-ортопед.
 • Безкоштовна доставка по Києву протягом декількох днів з моменту оформлення заявки.
 • Доставка в усі регіони країни «Новою Поштою» протягом 1-5 днів.
 • Безкоштовні консультації на сайті з фахівцем.
 • Вигідна ціна коміра Шанца - тільки приємний бонус до всіх перерахованих вище плюсів співпраці з нами.

Бандаж для шиї: показання до застосування

 • Такий комір для шиї використовується не тільки при остеохондрозі. Його призначають дітям і дорослим в перерахованих нижче випадках:
 • Новонародженим при виникненні підозри на кривошією.
 • При реабілітації хворого після хірургічного втручання.
 • У разі травми шиї і міозитів різної етіології.
 • При болях невралгічного характеру і частих запамороченнях.
 • При лікуванні шийних викривлень і спондильозу.

Медичний комір відрізняється своєю високою щільністю - навіть м'який тип відмінно підтримує голову хворого в нормальному фізіологічному стані. Але при всьому цьому бандаж не повинен передавлює шию - це негативно позначиться на швидкості одужання.
 

Правила підбору і носіння лікувальних комірів

Комір ШанцаМедичну користь від носіння шийної шини йому подібних виробів можна отримувати тільки в разі правильного підбору. Першочергово необхідно знайти і купити бандаж, який буде вам за розміром.

Правильно надітий і підібраний комір Шанца не перешкоджатиме нормальному диханню, віджимати горло. Якщо подібні відчуття виникають, значить, ви підібрали і придбали невідповідний фіксатор для шиї.

Купуючи ортопедичний комір для шиї важливо пам'ятати, що головний критерій - це зручність. Відгуки покупців коміра Шанца в 73% випадків підтверджують, що процес одужання активізується тільки в тому випадку, якщо бандаж буде зручним в носінні.

Звичайно, купуючи корсет для шиї у нас, ви можете бути впевнені в якості та розмірному відповідно свого придбання - лікар-ортопед завжди в цьому допоможе. Але ми хочемо, щоб ви були впевненими в своє одужання і без нашого сприяння.

При самостійному підборі фіксатора для шиї варто дотримуватися наступних правил:

Перше, що потрібно зробити перед покупкою - виміряти висоту шиї. Висота ортопедичного коміра і висота шиї повинні збігатися.

Другим важливим параметром, який потрібно враховувати, є обхват шиї. Від нього залежить довжина купується вироби.

Після проведення всіх вимірювань потрібно тільки вибрати за своїми даними в розмірній сітці підходящий варіант.

Не варто забувати також і про те, що розмірні свідчення у різних фірм відрізняються, тому без консультації з фахівцем все одно не обійтися.

Шийний комір - вибір і застосування

Застосування лікувального коміра - запорука швидкого і ефективного лікування. Коли виріб вибрано правильно, пацієнт не буде відчувати задуху. Палець повинен легко переміщатися між виробом і шиєю. Комір має висоту, збігається з відстанню, що проходить ззаду від черепної коробки, і спереду - до щелепи до плечей. Низ стикається з кістками ключиці, верхня частина повинна підтримувати нижню щелепу, що забезпечить перебування голови в рівному положенні. Пацієнти повинні знати, що фіксатор не лікує, а лише сприяє полегшенню прояви травми. Завдяки виробу зв'язки і шийні м'язові тканини не відчувають навантаження, а голова знаходиться в рівному положенні. Носити за призначенням лікаря. Головотримач рекомендується використовувати паралельно з проведенням сеансу масажу, що зміцнює м'язи шиї.

Де можна купити бандаж на шию?

Шийні ортези представлені в нашому медмагазині "Ортоп" в великому асортименті. Підібрати продукцію можна як для дорослих, так дітей і для немовлят. Якщо вам необхідно вибрати шийний фіксатор, варто проконсультуватися з лікарем. Він підкаже, якого саме продукту віддати перевагу. Покупки на сайті робити вигідно, оскільки ціни на товари нижче ніж в ортопедичних аптеках.
Придбати товар можна, також зателефонувавши за контактними номерами магазину або зробивши замовлення онлайн. Менеджери проконсультують, яка модель фіксатора підійде вам більше всього, а також дадуть відповідь на всі запитання. Ми дбаємо про ваше здоров'я!