Самий рухливий відділ хребта - шийний. Саме це і провокує защемлення, підвивихи і більш серйозні травми в цій області. До того ж, тут є канал, що складається з отворів в відростках хребців, через який проходить хребетна артерія, що постачає кров'ю, живильними речовинами і киснем такі важливі органи, як головний мозок, мозочок, органи слуху і зору.

Ортопедичні вироби для хребта - що це таке, навіщо і коли вони потрібні? Частина 1Не секрет, що остеохондроз шиї – одна з головних проблем нашого часу. Основна причина - переважно сидячий спосіб життя сучасної людини, який більшу частину часу перебуває за письмовим столом, у комп'ютера, за кермом автомобіля. При нахилі голови вниз в сидячому положенні, навантаження на шийні хребці збільшується в багато разів. В результаті, виникає остеохондроз шиї.

Саме захворювання характеризується дистрофічним процесом, який вражає хрящі міжхребцевих суглобів і міжхребетні диски, все далі і далі залучаючи до цього процесу самі хребці. Виникає питання: як лікувати шийний остеохондроз, як зупинити цей процес і нівелювати його. Адже, перебіг хвороби супроводжується масою проблем і неприємних відчуттів: головний біль, підвищення тиску, оніміння і слабкість в руках, запаморочення.

Комір Шанца (або, як його ще називають лікарі - шина Шанца) сприяє успішному вирішенню цих проблем.

Цей виріб являє собою медичне пристосування, яке фіксує шийний відділ хребта і призначений для лікування і профілактики захворювань і травм в цій ділянці тіла. Може використовуватися для лікування хронічних захворювань, оскільки режим спокою і тепло сприяє зменшенню болю і швидшому одужанню.

Якщо лікар поставив Вам діагноз остеохондроз, а Ви більшу частину свого часу змушені проводити в сидячому положенні, та ще нахиливши голову, то шийний комір купити Вам потрібно невідкладно, поки хвороба не перетворилася в хронічну форму і не пустила коріння.

Бандаж на шию м'якої фіксації служить, як головотримач, який знімає напругу з м'язів і зв'язок шийного відділу хребетного стовпа, тим самим запобігаючи появі спазмів і допомагаючи відновити всі функції в цій області. Добре зарекомендував себе, як профілактичний засіб. Як правило, виготовляється з поролону, або будь - якого пористого матеріалу, забезпечений липучками, за допомогою яких можна регулювати розмір виробу (його ширину).

Існуює дитячий комір Шанца і навіть шийний комір для новонароджених, який молоді матусі жартома називають «нашийник».

М'які моделі використовують, в тому числі, для людей похилого віку та фізично ослаблених людей, для підтримки їм голови в анатомічно правильному положенні.

Напівжорсткий, (помірної фіксації) Комір застосовують в разі більш серйозних порушень. Це можуть бути легкі пошкодження кісток, помірні дефекти м'язів і зв'язок, деформації невеликого ступеня, загострення хронічних недуг.

Жорсткий шийний комір служить для сильної фіксації при неускладнених переломах, нестабільних станах шийного відділу хребта. Наприклад, такий корсет для шиї, як «Філадельфія» використовують в період реабілітації після серйозних травм і в післяопераційний час, так як він практично повністю обмежує рухливість шиї.

Ортопедичні вироби для хребта - що це таке, навіщо і коли вони потрібні? Частина 1При необхідності, комір Шанца купити можна швидко і без проблем, звернувшись в спеціалізований медмагазин «Ортоп», в якому всі вироби відрізняються високою якістю, мають гарантії і сертифікати. Крім доступних цін, тут Вас чекає унікальна можливість безкоштовно отримати кваліфіковану, професійну консультацію лікаря - ортопеда в мережі фірмових салонів, які знаходяться в Києві та інших великих містах України. Для цього, необхідно всього лише попередньо записатися на прийом.

В тому числі, фахівці з медичною освітою завжди готові вичерпно відповісти на всі Ваші запитання в телефонному режимі і допомогти додатковим радою, щоб Ви не помилились з вибором.

Оплата можлива, як готівковим, так і безготівковим способом.

Доставка замовлень здійснюється якісно і в найкоротший термін:

  1. по Києву - кур'єром;
  2. в інші регіони України - сервісом «Нова Пошта».

У будь-якому випадку, перш ніж купити шийний комір, необхідно побувати на прийомі у лікаря, який поставить правильний діагноз і дасть рекомендації. Якщо комір Шанца правильно підібраний, він не буде перешкоджати нормальному диханню. А ось якщо виріб буде підібрано невірно, це може тільки нашкодити Вашому здоров'ю.

Бережіть себе, отримуйте кваліфіковану консультацію та допомогу в фірмі «Ортоп».

Ми бажаємо всім міцного здоров'я.