Правильна постава - показник здорового хребта. А разом з цим, це і показник загального стану організму, в цілому. Але, в наш час, все частіше зустрічаються люди, у яких проблеми з хребетним стовпом видно неозброєним оком. І серед них, на жаль, дуже багато дітей і молоді, у яких все життя ще попереду.

Ортопедичні вироби для хребта - що це таке, навіщо і коли вони потрібні? Частина 2Виною тому - сидячий спосіб життя, при якому порушується правильне положення тіла. Як результат - людина отримує сколіоз, остеохондроз, біль в спині і інші захворювання, що випливають неприємними наслідками і ускладненнями: порушення кровообігу, роботи головного мозку, органів дихання, серцево - судинної системи, обміну речовин і т.д. Крім цього, важливо ще й те, що рівна постава - це дуже красиво, а питання естетичної зовнішності і привабливої фігури є питанням номер один для представниць прекрасної статі.

У сучасному світі скасувати навчання і роботу за письмовим столом, комп'ютером і керування автомобілем практично неможливо. Всі ці речі міцно увійшли в життя всього людства на планеті. Але, в наших силах скорегувати і звести нанівець їх негативний вплив. Для цього досить вчасно почати використовувати коректор постави, купити який сьогодні можна в будь-якому спеціалізованому магазині медичного напрямку. Адже, всім давно відомо, що будь-яку хворобу легше попередити, ніж потім довго і наполегливо лікувати.

Давайте розберемося, що таке коректор постави, навіщо і коли він потрібен. Це медичне ортопедичне пристосування, призначене для профілактики і лікування хвороб, різних пошкоджень і деформацій хребта. З його допомогою спина людини стає набагато рівнішою, так як виріб відводить плечі назад, а м'язи запам'ятовують правильне положення.

Якщо виникло питання: як вирівняти поставу, то Вам знадобиться ця стаття.

Отже, всі моделі даного напрямку діляться на кілька видів:

  1. Профілактичні. Забезпечують правильне положення тіла і частково знімають навантаження на хребет і м'язи навколо нього. В основному, це м'який тип виробів, що відрізняється найбільшою еластичністю. Це цілком може бути пояс для підтримки спини, який рекомендують носити при радикуліті, грижі, остеохондрозі, сколіозі, кіфозі в початковій стадії, для запобігання хвороб і сутулості.

Пояс для спини також показаний для занять спортом і для тих, хто за родом своєї діяльності відчуває навантаження на хребет. Це може бути, як довге сидіння, так і підняття важких предметів. Деякі моделі мають зігріваючу і легким масажним дією.

  1. Лікувальні. Якщо бандаж для спини забезпечений вставками і різними ребрами жорсткості, то його буде правильніше назвати ортопедичний корсет для постави.

Ортопедичні вироби для хребта - що це таке, навіщо і коли вони потрібні? Частина 2Такі вироби, в свою чергу, також поділяють на кілька видів:

  • напівтвердий корсет для хребта.

Призначення: для зняття болю, спазмів м'язів, судин і надмірного напруження в цій області, лікування міжхребцевих гриж, радикуліту. Виріб добре фіксує хребетний стовп в період лікування його захворювань, а також під час реабілітації, після травм і операцій, при серйозних фізичних навантаженнях;

  • жорсткий корсет для спини.

Його завдання полягає в лікуванні і підтримці постраждалої ділянки з метою більш швидкого відновлення і запобігання виникнення розвитку патологій і можливих ускладнень. Успішно використовують для лікування вже дорослих пацієнтів, а також в посттравматичний і післяопераційний періоди, в травматології і вертебрології. Але можуть рекомендуватися для носіння і дітям, в особливо важких випадках викривлення хребта.

Якщо для профілактики корсет для спини купити можна і самостійно (необхідно буде тільки точно слідувати прикладенійінструкції), то пнапівжорстку і жорстку модель має визначити лікар, після огляду.

Залежно від локалізації патологічного процесу і ступеня його тяжкості, лікар може призначити пацієнтові:

1) реклінатор. Це пристосування ортопедичного напрямку, яке застосовують тим, хто страждає порушеннями у верхній частині хребта, так як підтримує правильне положення тіла шляхом відведення плечей назад. Як правило, використовується на ранніх стадіях сутулості.

2) грудний коректор. Даний корсет для корекції постави часто оснащується металевими ребрами жорсткості і застосовується при: вираженому сколіозі, сильній сутулості, кіфозі та остеохондрозі. А також в тих випадках, коли спостерігаються патології в грудному і шийному відділах у одної і тої ж людини.

3) грудопоперековий коректор. Дозволяє зафіксувати грудний відділ і поперековий. Відмінно нормалізує тонус м'язів, прискорює лікування кіфозу, поперекового лордозу і інших захворювань в цій області.

Медмагазин «Ортоп» безпосередньо співпрацює з низкою світових лідерів з виробництва ортопедичних товарів і тому має можливість запропонувати людям купити корсет для спини за доступними цінами. Всі товари тут найвищої якості, на все є гарантія і сертифікати. Також, Вас чекає унікальна можливість отримати кваліфіковану, професійну консультацію лікаря - ортопеда в мережі фірмових салонів, які знаходяться в Києві та інших великих містах України. Для цього, необхідно всього лише попередньо записатися на прийом.

Ортопедичні вироби для хребта - що це таке, навіщо і коли вони потрібні? Частина 2В тому числі, фахівці з медичною освітою завжди готові вичерпно відповісти на всі Ваші запитання в телефонному режимі і допомогти додатковою порадою, щоб Ви не помилились з вибором.

Оплата можлива, як готівковим, так і безготівковим способом.

Доставка замовлень здійснюється якісно і в найкоротший термін:

  1. по Києву - кур'єром;
  2. в інші регіони України - сервісом «Нова Пошта».

Необхідно додати наступне:

  • корсет для спини заборонено носити більш шести годин на добу;
  • не можна занадто затягувати виріб, оскільки це призведе до порушення кровопостачання і може підвищити артеріальний тиск;
  • перед нічним відпочинком, бандаж для спини необхідно знімати;
  • не слід одягати пристосування на оголену шкіру із - за того, що є ризик її натирання.

На закінчення відзначимо, що виробники не забули і про діток. Ортопедичні вироби для малюків існують в дуже широкому асортименті. Це і корсет для постави, і пояс для спини, і багато інших виробів, які допоможуть малятам, вирости здоровими і красивими.