Зволожувач повітряЧисте повітря - це дуже важливе, чистота і якість повітря серйозна проблема в світі. Чистота повітря в будинку або в будь-якому іншому приміщенні - це перший крок до легкого і якісного дихання, а також до здоров'я. Одним з елементів якісного повітря є можливість підтримувати оптимальний рівень чистоти і вологості. Очі, ніс, шкіра або горло чутливі до алергенів, різним вірусам і бактеріям, коли опалювальний сезон або працює кондиціонер, слабка вентиляція, опалення в зимовий час, відсутність регулярного провітрювання квартири, а на робочому місці наявність великої кількості людей в одному приміщенні, коли в будинку сухе повітря - це може спровокувати серйозні захворювання як у дорослої людини, так і у дитини. У немовлят від сухого повітря можуть, утворюватися скоринки на слизовій в носі і це може спровокувати ускладнене дихання і занепокоєння малюка, сухе повітря також загострює такі захворювання у дітей як: хронічний тонзиліт, аденоїди. З сухим повітрям в спальні важче спати, можуть загостриться алергії або інші респіраторні захворювання. Ще одним з мінусів сухого повітря є вплив на волосся і шкіру людини - вони стають сухими, сухе повітря може спровокувати ранній появі зморшок. Зволожувачі повітря захищають від забруднюючих речовин, допомагають людям, які страждають від алергії, астми, алергічного риніту та інших респіраторних захворювань. Сухе повітря це досить серйозна проблема. Звичайно, всі ці фактори позначаються на працездатності і здоров'ї людини.

Для зволоження повітря в будинку або на робочому місці використовуються комбіновані пристрої з природним випаровуванням. Позитивним фактором використання зволожувача повітря в будинку є: значне зменшення алергічної симптоматики, чхання, почервоніння очей, сльозотечі, сухості волосся і шкіри, свербіння в носі.
Зволожувач повітря філіпс

Проблеми сухого повітря в приміщенні: воно погано впливає ні тільки на людину, а й на музичні інструменти, тріщини на дерев'яних предметах меблів, розсихання паркету, низька вологість погано впливає на рослини, вони засихають, погано ростуть і жовтіють.

Как бороться с сухим воздухом?

Почнемо з простого - це регулярне провітрювання приміщення, робіть вологе прибирання, можна придбати кімнатні квіти, які сприяють зволоженню повітря (домашній папороть, циперус, фікус, драцена). Ще можна повісити на батарею мокрий рушник або поставити на неї ємність з водою. Зволожувач повітря впливає на вологість в приміщенні. Для дорослих 45-50%, а для дітей 50-70% - це ідеальний показник вологості в приміщенні, якщо в приміщенні вологість перевищує 80% тобто ризик захворіти на ангіну. Якщо є прилади, в приміщенні які сушать повітря то вам необхідний зволожувач повітря.

Види зволожувача повітря

-  традиційні зволожувачі повітря - ці пристрої називають зволожувачами холодного типу, при його роботі зволоження повітря визначається як природне. Коли він працює в ньому працюють вентилятори вони засмоктують сухе повітря і пропускають його через себе під тиском. Коли ви включите традиційний зволожувач повітря в приміщенні з сухим повітрям, зволоження повітря буде відбуватися дуже швидко, но коли вологість в кімнаті нормалізується, в пристрої зволожувача повітря буде відбуватися уповільнення випарних процесів. Він простий в управлінні і використанні, дуже економічний, також очищає повітря від пилу і бруду. Процес зволоження повітря - саморегулюючий. Мінус його в тому, що через деякий час роботи потрібно буде міняти антибактеріальні фільтри.

-  парові зволожувачі повітря - вони подібно роботи звичайного чайника, працюють за принципом нагріву води двома електродами і в підсумку ми отримуємо гарячий і стерильний пар він і зволожує повітря. Заливаючи воду в середину, вона починає поступово нагріватися до температури кипіння, і ми маємо інтенсивне випаровування води, що тягне за собою зволоження повітря в кімнаті. У них є вбудований гідростат - він буде вимірювати вологість в приміщенні, це нам допоможе контролювати вологість. Плюс його ще в тому, що його можна використовувати як інгалятор, якщо в комплектації є спеціальні насадки. Мінус его -в високому енергоспоживанні. Встановлювати його необхідна в безпечному місці.

-  ультразвукові зволожувачі повітря - це найефективніший зволожувач повітря. Працюють вони за принципом ультразвукового коливання в апараті вони перетворюють воду на водяний пил. Вважається найбезпечнішим для дітей бо випаровує холодне повітря. Вони також очищають повітря в приміщенні від бактерій, мікробів і зменшують кількість пилу. У комплектації його є гідростат, можливість ручного регулювання. Мінус ультразвукового зволожувача такий - же, як і у парового це періодична заміна очисних фільтрів, які входять в комплектацію даного пристрою. Воду для зволожувачів краще використовувати дистильовану або кип'ячену, якщо будете використовувати не якісну воду то будете мати наліт на меблях. Для дитячої кімнати краще всього підійде саме ультразвуковий зволожувач, захист слизовий оболонок від пересихання зменшить захворювання у дітей.

Зверніть увагу що деякі моделі оснащені дисплеєм і пультом від цього залежить його ціна, такі моделі будуть дорожче.

-  автомайзери - це зволожувачі розпилювального типу, використовуються частіше в промисловості. Вони дуже дорогі.

Ми повинні контролювати якість повітря, яким ми дихаємо адже чистота повітря - це запорука здоров'я всього людства.

У наш час вибір зволожувача повітря дуже великий. У магазинах вам можуть запропонувати найбільш підходящий вам варіант за ціною і якістю і тоді повітря в вашому приміщенні буде володіти оптимальними показниками: без зайвих запахів, свіжий, без алергічної пилу, чистий і зволожений.