Коректори постави повернуть здоров'я вашої спині

Правильна постава - це не тільки красива і приваблива фігура. Більшою мірою це стосується вашого здоров'я, адже проблеми з хребтом можуть спричинити за собою інші більш серйозні захворювання. При сколіозі порушується кровообіг, виникають збої в роботі деяких внутрішніх органів, можливі навіть мозкові порушення. І від цієї проблеми ніхто не застрахований, тому що сидячий спосіб життя, нестача вітамінів, кальцію та інших мікроелементів тільки сприяють розвитку цієї хвороби. М'язи спини згодом слабшають і людині стає важко утримувати хребет у потрібному положенні. Тому коректори постави покликані допомогти вам в боротьбі з цією проблемою. Корсети від сутулості надають профілактичну дію на хребет, усувають його патологію і коригують поставу.

Для чого потрібен корсет від сутулості?

 Купити коректор постави, який надає лікувальну дію - завдання не з простих. Маючи патологічні відхилення від нормального розвитку хребта, людина не може просто прийти в медмагазин чи аптеку і вибрати виріб, відповідне за вартістю або зовнішніми характеристиками. Ця стратегія спочатку провальна, оскільки вона може стати причиною прогресування захворювання.

Зверніть увагу, що корсет для хребта повинен підбиратися виключно лікарем-ортопедом, здатним адекватно оцінити проблеми зі спиною.

Де можна замовити ортопедичний корсет?

Коректор поставиСутулість не прикрашає людину і завдає чимало проблем зі здоров'ям, але змінити цю ситуацію ніколи не пізно. Коректори постави допоможуть вирішити цю проблему в будь-якому віці. Купити в Україні таке медичний виріб можна в інтернет-магазині ортопедичних товарів і медтехніки Ortop. Дана продукція представлена ​​в широкому асортименті, тут можна знайти корсети таких відомих торгових марок, як:

 • Ortop;
 • Thuasne;
 • Armor;
 • Orliman;
 • "Реабілітімед";
 • "Трівес".

Від провідних і всесвітньо-відомих виробників:

 • України;
 • Іспанії;
 • Росії;
 • Тайваню;
 • Туреччини;
 • Франції.

У каталозі можна підібрати корсети в залежності від показань:

 1. для лікування грижі;
 2. для виправлення постави;
 3. при остеохондрозі;
 4. для швидкого зрощення переломів;
 5. для реабілітації після перелому.


Основним призначенням коректорів є:

 • реабілітація;
 • зниження навантаження на хребет;
 • корекція постави.

Залежно від ступеня жорсткості бандажі для спини бувають:

 1. легкі: виготовляються з натуральних тканин і фіксують певний відділ хребта, обмежуючи його рухливість;
 2. напівтверді: такі коректори постави виготовляються з дуже щільних тканин. Вони чинять тиск на конкретні області хребта, тим самим поступово повертають хребці на їх фізіологічну позицію;
 3. жорсткі: такі корсети оснащені спеціальними вставками з пластика або металу і використовуються, як правило, в травматології і вертебрології. Жорсткі коректори постави найчастіше використовуються для лікування дорослих пацієнтів, але при яскраво вираженому ступені сколіозу можуть застосовуватися і для дітей.

Дані пристосування діляться на:

 • фіксуючі ортопедичні вироби використовуються для розвантаження хребців. Найчастіше вони актуальні в післяопераційний період, при остеохондрозі або остеопорозі;
 • коригуючі - розроблені для лікування сколіозу. Вони створюють додатковий тиск на викривлені ділянки хребта, повертаючи їх на колишнє місце. Закріплюється успіх фіксацією хребетного відділу в анатомічно правильному положенні. До них відносяться коректори і реклінатори (виправляють деформації, характерні для шийно-грудної і плечової області).

Залежно від того, в якому місці сталося викривлення хребта, а також від тяжкості перебігу захворювання, можуть бути використані різні види коректорів постави:

 1. реклінатор: даний ортопедичний пристосування сприяє відведення плечей назад, але при цьому не впливає на сам хребет. Його часто застосовують в якості коректора постави у дітей на ранніх етапах розвитку цієї патології;
 2. грудний коректор: оснащений невеликою спинкою, що має жорсткі ребра. Цей коректор постави є жилет, який допомагає сформувати правильне положення хребта. Даний коректор постави може бути використаний при лікуванні такої патології, як кіфоз;
 3. грудопоперековий коректор: є еластичний пояс, з жорсткою спинкою і стрічками щільно фіксують плечі. Цей корсет найкраще вирівнює спину. Він фіксує грудний відділ, розводить плечі і при цьому створює особливу зусилля в області попереку, тим самим формуючи правильну поставу.

З яких матеріалів виготовляються коректори для постави

Для виробництва коректорів постави застосовуються сучасні, довговічні та міцні матеріали: полімерні волокна, латекс, бавовна та навіть гума. Тип сировини безпосередньо позначається на наступних експлуатаційних характеристиках готового засобу - його зносостійкості, зручності, якості та надійності.
Коректор для постави зі спандексу, латексу або лайкри – зносостійкий та простий у догляді. Проте слід врахувати, що з тривалому його використанні можуть виникати алергічні реакції, викликані індивідуальної непереносимістю матеріалів.
Вироби з бавовни – міцні та надійні у використанні, добре підходять для прання у пральних машинах. Такі коректори відрізняються високою зручністю і не провокують алергічних реакцій, тому що натуральний матеріал добре поглинає вологу і дозволяє кожному покриву "дихати". Бавовняні вироби залишаються одними з найбільш популярних серед покупців.
Найбільш доступними за ціною вважаються коректори з гуми. При цьому вони мають характерний неприємний запах, а їх термін служби в рази нижчий за аналоги з латексу, бавовни та інших матеріалів.

Чому вигідно купувати корсет для корекції постави в Ortop?

Інтернет-медмагазин Ортоп спеціалізується на продажу ортопедичних виробів, надають сприятливий вплив на самопочуття людей, які страждають відхиленнями опорно-рухового апарату. За період свого існування ми зарекомендували себе з кращого боку. Про це свідчить маса позитивних відгуків від наших клієнтів.

Довіра споживачів ми завойовуємо наступним чином:

пропонуємо широкий асортимент продукції від всесвітньо відомих виробників. Щоб запропонувати вам чудовий вибір, ми постійно стежимо за новинками ортопедії і поповнюємо ними різноманіття наявного товару;

гарантуємо високу якість продуктів. Всі вироби, представлені в каталогах, пройшли ретельну перевірку;

демократична цінова політика передбачає найоптимальніші ціни на продукцію, нижче яких в столиці не знайти;

відмінний сервіс - одне з основних наших переваг. Ми готові запропонувати найвигідніші і зручні для вас умови оплати, кваліфіковану допомогу у виборі продукції, а також швидку доставку замовлення.

Наш магазин ортопедичних товарів і медтехніки - можливість оздоровити свій організм, при цьому не сильно витратившись. Ми постараємося зробити все від нас залежне, щоб ви залишилися задоволені нашими послугами.