Ортопедична подушка для новонароджених

Дитяча подушка може мати різну форму і призначення. Найбільш пильну увагу варто звернути й на матеріали, з яких виготовляються дитячі постільні приналежності. Синтетичні наповнювачі вважаються найбільш безпечними для самих маленьких, так як вони не збирають домашній пил і не викликають алергічних реакцій. Існують вироби з «ефектом пам'яті», які підлаштовуються під індивідуальну форму голови малюка.

Де купити ортопедичну подушку для дитини?

Інтернет-медмагазин "Ортоп" пропонує великий вибір товарів в цій категорії. Якщо ви шукаєте якісну подушку для малюка за доступною ціною, просто вибирайте потрібну позицію в каталозі і робіть замовлення. Швидка відправка товару і можливість вибору способів оплати зроблять покупки у нас приємними подвійно.

Дитячі ортопедичні подушки - обов'язковий аксесуар для здорового сну

Асортимент дитячих ортопедичних подушок в нашмоу магазині - значний. Вони різняться за формою, кольором, габаритами. Тому молоді батьки не можуть відразу зупинитися на якомусь конкретному варіанті. Вони також не можуть відповісти з якого періоду бажано застосовувати даний аксесуар. Тому закономірно ставлять питання - яку купити ортопедичну подушку для новонароджених та й так вже вона потрібна?

Не варто приховувати, але спільної думки її обов'язкової присутності в ліжечку здорового і більш-менш спокійного малюка до року - немає. Втім, значний відсоток медиків вважає, що ортоподушка для новонароджених дає правильні фізіологічні обставини для розвитку хребта. Вона мінімізує ризик утворення серйозних хвороб, зокрема, порушень струму крові головного мозку. А ось подушки для дітей від 2 років - аксіома. З цього моменту стартує активний розвиток хребта, а шиї потрібно анатомічно правильна поза уві сні.

Категорії дитячих орто подушок - розбираємося з призначенням

Подушки для новонароджених, подушки для дітейОртопедична подушка для немовлят відрізняється від аксесуарів, призначених хлопцям постарше, а вже тим більше дорослим. Існує ряд категорій таких товарів, які різняться за габаритами і формою:

  • Подушка-фіксатор. Рекомендується для дітей до року. Вона тримає тіло в потрібному положенні.
  • Скошена ортопедична подушка для немовлят. Полегшує дихальний процес і гарантує безболісне зригування.
  • Ортопедичні подушки для дітей до року з западиною посередині і пологими бортами. Гарантують правильне анатомічне положення хребта. Медики радять застосовувати їх при певних змінах - кривошиєві, загрозу змін форми черепа, коли малюк звик повертати голову в одну сторону. До речі, дитячу ортопедичну подушку для немовлят можна експлуатувати аж до 3 років.
  • Подушка-метелик для дітей до 2 років. Має поглиблення в середині і валики по сторонам. Таку ортопедичну подушку можна купити для новонароджених і дітей до 2 років в Києві, Харкові та інших містах України.

Належна увага варто приділити також набиванні і наволочки. Так, дитяче постільна білизна має бути виконано з текстилю природного походження (краще, льон, бавовна). А ось наповнювач - бажано ненатуральний. У числі вдалих прикладів - кілька:

  • Холлофайбер - пружний, не збивається, найбільш затребуваний.
  • Ліоцель - набивка на основі деревини, добре контролює теплообмін, гіпоалергенна і довговічна.
  • Пінополіуретан - гнучкий, «повторює» контури голови.
  • Латекс - пружний і цілком приємний наповнювач, здатний «запам'ятовувати» контури голови.
  • Спінений полістирол - легка набивка середньої жорсткості, не дає алергічної реакції.

У нас в каталозі широко представлена продукція, яка призначена для вирішення проблем м'язової системи та опорно-рухового апарату. При її виготовленні задіюються передові технології і свіжі розробки в сфері медицини. Зокрема, для дитячих ортопедичних подушок застосовуються актуальні матеріали, адаптивний привабливий дизайн. Вони виготовляються на підставі новаторських рішень, з цієї причини ціна дитячих ортопедичних подушок - виправдана.