Санітарні товари для людей з обмеженими фізичними можливостями

Пацієнти даної категорії дуже вразливі в емоційному плані, тому всі методи догляду повинні підбиратися суто індивідуально. Дуже важливо стежити за гігієною, щоб запобігти небажаному інфікуванню м'яких тканин та слизових.

Які вироби відносяться до цієї категорії?

Крісла - туалети ідеальні для людей з порушеною координацією руху і проблемами з опорно-руховим апаратом. Легко використовувати як в медичних установах, так і вдома. Являє собою сидіння з вирізом, в якому розміщують туалетне судно.

Насадки для унітазу використовуються для збільшення висоти потрібного пристрою, що дозволяє зайняти правильне положення пацієнта і забезпечити йому зручність. Вони бувають різної форми і розмірів. Не потребують спеціалізованої установки за допомогою інструментів.

Медичне судно. Необхідно тяжкохворим пацієнтам, які не можуть вставати з ліжка. Буває декількох видів: металеве, пластикове, гумове, фаянсове. Найзручнішим є гумове, так як його стінки м'які і еластичні, що запобігає травматизації тканин.

Сидіння та поручні для ванни. Полегшують проведення водних процедур, дозволяючи людині повністю розслабитися і насолодитися купанням, не боячись впасти або посковзнутися. Складаються з влагоустойчивого і легко миється.

На що звернути особливу увагу при виборі товару?

  1. Якість матеріалу.
  2. Підбирати потрібну конструкцію згідно вазі і індивідуальних особливостей людини.
  3. Враховувати зручність в експлуатації.
  4. Надійність кріплень
  5. Дизайн згідно з обсягом приміщення.

Де купити санітарні пристосування?

Ціни на санітарні пристосування для інвалідів коливаються в залежності від використовуваного матеріалу і країни виробника. Купити санітарне обладнання для інвалідів можна в спеціалізованій мережі магазинів медтехніки «Ortop».