Тонометр на зап'ястя: зручність і точність

Все що Вам знадобиться, це надягти прилад для вимірювання тиску, закріпити, зігнути руку в лікті і включити. Зап'ястні тонометри виробляються багатьма відомими брендами медичного обладнання, і представлені на сучасному ринку в широкому асортименті.

Особливою популярністю серед сучасних моделей є тонометр на зап'ястя AND. Устаткування даного торгового бренду має компактні розміри, Ви зможете взяти їх з собою в дорогу, на тренування і не тільки. Гарантія на автоматичні прилади для вимірювання тиску від компанії AND становить 10 років. Вони достатньо функціональні і надійні, тому користуються великою популярністю серед вітчизняних покупців. Зокрема, пристрій стане відмінним рішенням для визначення артеріального тиску у людей, хворих на аритмію.

Переваги тонометра на зап'ястя:

 • Максимальна зручність в процесі експлуатації і відсутність дискомфорту від здавлювання манжетою.
 • Мобільність і невелика вага - відмітні переваги моделей на зап'ястя.
 • Прилад для вимірювання артеріального тиску на зап'ясті забезпечує більш високу точність показань (в порівнянні з механічними пристроями).
 • Компактні розміри, можливість використовувати пристрій не тільки вдома, але і під час поїздки.

Тонометр на зап'ястя: вибираємо який купити

Тонометр на зап'ястяДля того щоб покупка автоматичного тонометра була дійсно вдалою, ознайомтеся з особливостями найпопулярніших марок:

 1. Вимірювач тиску на зап'ясті Omron. Основна перевага таких апаратів - авторитет японського виробника. Особливості будови і функціонування приладів дозволяють користувачеві орієнтуватися на абсолютно точні результати протягом тривалого часу експлуатації приладу;
 2. Тонометр на зап'ястя Gamma. Виготовлення моделей здійснюється згідно модернізованим англійським технологіям. Незважаючи на світову популярність, автоматичний прилад від даного розробника відрізняється цілком прийнятною ціною;
 3. Вимірювач тиску на зап'ясті Medisana. Не менш надійні прилади від німецького виробника. Ці моделі відрізняються не тільки точністю результатів, а й зручністю кріплення на руку.

Більшість представлених товарів продаються в фірмовому чохлі для більшої зручності у використанні. Завдяки медмагазину Ortop їх всі можна придбати в Україні з доставкою в будь-яку її точку.

Вибір технічних показників вимірювача тиску

Купити тонометр на зап'ястя при сьогоднішньому розмаїтті асортименту не складає особливої ​​проблеми. Але перш за все варто орієнтуватися на наступні параметри вибору:

 • Термін гарантії. 5 років є середнім показником для приладів високого класу. Рідше зустрічаються прилади з гарантією на один або два роки.
 • Показник похибки. У багатьох випадках ціна тонометра буде залежати саме від цього показника, який повинен бути не більше 5%.
 • Зручність у використанні. Принцип функціонування якісного пристосування повинен бути максимально зрозумілим. Це робить його доступним для користувачів різних вікових категорій.
 • Оптимальні габарити манжет. Довжина ремінця в цьому випадку повинна збігатися з відповідними параметрами кожної людини. Тому не забудьте зробити необхідні заміри попередньо.

Купити тонометр на зап'ястя, який відповідає всім вищевказаним вимогам, ви зможете без проблем в даному розділі магазина медичних товарів для будинку.

Де і за якою ціною можна купити тонометр на зап'ястя?

У медмагазині Ortop тонометри на руку представлені в широкому асортименті. Вся продукція відрізняється високою якістю і точністю вимірювання. Не дивлячись на компактні розміри, на зручному дисплеї Ви зможете побачити всі необхідні показники. На всі, пропоновані нашою компанією товари, надається гарантія.

Зробити правильний вибір на користь того чи іншого апарату Вам допоможуть наші консультанти, які грамотно дадуть відповіді на всі Ваші запитання, а також проведуть необхідні консультації. Придбання тонометра на зап'ястя - це раціональне рішення, яке дозволить зміцнити здоров'я і продовжити життя!