Ходунки незамінні для людей похилого віку, інвалідів та пацієнтів, які перебувають на реабілітації після перенесених різних хвороб і травм. Найпростіший варіант такого медичного виробу - це універсальна полегшена конструкція, на яку можна спиратися при ходьбі. Для людей у ​​віці зручним буде інший тип - роллатор (модель з колесами). Все розмаїття варіантів можна знайти в нашому каталозі - магазин медтехніки «Ортоп» представляє кращі моделі таких пристроїв за доступними цінами.

Звичайно, якщо ходунки для людей похилого віку та пацієнтів з обмеженими можливостями використовуються тривалий період, з плином часу деякі деталі вимагають заміни. Найбільш часто необхідні нові наконечники, оскільки вони зношуються швидше за все. При виборі таких аксесуарів на ходунки для інвалідів важливо звернути увагу на їх діаметр. Для кожної моделі потрібен свій розмір, який обов'язково потрібно врахувати. Занадто маленький неможливо буде надіти на ніжку, а великий може спадати під час пересування, що небезпечно.

Найкраще віддати перевагу гумовим наконечникам - вони добре фіксуються і додають стійкості. А в тому випадку, якщо придбані Вами ходунки хоч трохи ковзають після покупки, варто відразу подумати про заміну таких аксесуарів. Це принципово важливо, адже антиковзаючий наконечник на ходунки забезпечує безпеку інвалідів і літніх людей.

Для роллаторов, після довгої їх експлуатації, можуть знадобитися нові колеса, які теж слід підбирати строго під конкретну модель. Медмагазин «Ортоп» пропонує безкоштовну консультацію - ми допоможемо правильно вибрати необхідні аксесуари для ходунків. Замовлення можна зробити через інтернет-магазин, в цьому випадку у Вас з'явиться можливість оформити доставку виробу до дому.