Для лікування і профілактики захворювань суглобів кисті, використовується ортез на променезап'ястковий суглоб.

Види променезап'ясткових ортезів:

 • м'який;
 • напівтвердий;
 • жорсткий;

М'який променезап'ястковий ортез

Виготовляється з гіпоалергенного і еластичного матеріалів. Даний матеріал дозволяє шкірі дихати. Бандаж не обмежує рухів кисті і пальців дитини, але дозволяє обмежити згинання та розгинання в суглобах руки, при обертанні кисті.

М'який променезап'ястковий ортез використовується в наступних випадках:

 • В період реабілітації, якщо була травмована кисть (перелом, забій) і є запальні процеси суглобів, сухожиль.
 • Після хірургічного втручання на руці, кисті.
 • Якщо є різні захворювання лучезапястного суглоба.
 • При ревматоїдному артриті, в тому числі і дитячої формі даного захворювання.
 • При нестабільності лучезапястного суглоба.

Напівжорсткий променезап'ястковий ортез

Виготовляється з еластичного матеріалу, який не викликає роздратування при контакті зі шкірою. Для того, щоб створити жорсткість, в виріб вшиваються спеціальні вставки з м'якого пластику або гнучкого металу. Даний бандаж для руки дитячий призначений, щоб помірно зафіксувати променезап'ястковий суглоб і пальці кисті.

Напівжорсткий променезап'ястковий ортез використовується в наступних випадках:

 • Під час раннього післяопераційного періоду, після операцій на зв'язках, суглобах, сухожиллях, кисті, в нижній третині передпліччя.
 • Для того, щоб зафіксувати руку після зняття гіпсової пов'язки.
 • При ударах кистей, ліктя.

Жорсткий променезап'ястковий ортез

Виготовляється з натуральних матеріалів, які укріплені каркасом або металевими смужками і розташовуються вони на долоні, бічній поверхні бандажа. Для того, щоб його можна було зручно закріпити, в ньому передбачені ремені, які дозволяють мене ступінь тиску на руку. Даний бандаж повністю виключає будь-який рух в кисті.

Жорсткий променезап'ястковий підходить для застосування:

 • Під час раннього післяопераційного періоду, коли було вироблено хірургічне втручання на кисті при переломах, ушкодженні зв'язок або сухожиль.
 • Після запальних процесів і неврологічних захворювань.
 • Для знерухомлення верхніх кінцівок при переломах, ушкодженні м'язів, розривах зв'язок і сухожиль.

Так само є спеціальні ортези які застосовуються тільки для ліктьового суглоба. Ортез на лікоть використовується для профілактики травмування ліктя, так і для відновлення після травми.Чаще такі фіксатори застосовуються в професійному спорті. Це дозволяє знизити навантаження під час заняття, вбереже від різних травм, пов'язаних зі спортом або допоможе запобігти характерні для спортсменів захворювання.

Увага: Який бандаж для руки краще застосувати в тому чи іншому випадку, визначає лікар.

Косиночна пов'язка

Застосовують щоб помірно зафіксувати кінцівку, лопатку, розвантажити плечовий суглоб. Рекомендується використовувати в період реабілітації, після накладення гіпсової пов'язки з знерухомленням верхньої кінцівки; після операційного втручання на плечовому і променезап'ястковому суглобах, кистях, так само може застосовується при ударах або часткових пошкодженнях плечового, ліктьового суглоба, кисті, при вивиху плеча. Пов'язка може бути використана як для дорослого, так і для дитини, просто необхідно підібрати відповідний розмір.

Якщо ви вирішили використовувати дитячий ортез або бандаж на руку, то необхідно спочатку звернутися за допомогою до лікаря, щоб правильно вибрати і придбати виріб.

У нашому інтернет-медмагазині ви знайдете різні види бандажів і ортези за прийнятними цінами. Наші менеджери завжди проконсультують вас при виникненні питань. Наші салони розташовані в Києві та інших містах по всій території України. Адреси та телефони вказані на сайті.