Автоматичний тонометр - висока точність, функціонал і надійність

Сучасний автоматичний прилад для вимірювання артеріального тиску вважається самим функціональним, тому як оснащений необхідними допоміжними функціями:

  • встановлення ритмічності пульсу;
  • голосовий супровід результатів вимірювання для осіб зі слабким зором;
  • встановлення пам'яті показань вимірювання.

Умовно, автоматичні тонометри можна розділити на два типи.

  • плечове кріплення манжета.
  • зап'ястне кріплення манжета.

Вибрати якісну модель тонометра автомата можна в магазині «Ortop», який спеціалізується на постачанні оригінальної медтехніки в Україні.

Основні плюси автоматичних тонометрів

Автоматичний тонометрКупити тонометр автоматичний в першу чергу варто для літніх людей і домашнього використання. Вони підходять для людей зі слабким зором і слухом, а також одиноких хворих. Переваги електронного тонометра полягають в простоті використання і високих показниках вимірювань. Крім цього, автоматичний вимірювач артеріального тиску характеризується рядом інших достоїнств, серед яких такі:

  • мінімальна неточність вимірів: артеріального тиску - +/- 3 мм.рт.ст., а пульсу - +/- 5%, що дозволяє отримати точні результати;
  • простота використання: щоб виміряти тиск в домашніх умовах, пацієнту не потрібна спеціальна підготовка і знання;
  • практичність виробу: подібний тонометр може працювати як від мережевого адаптера, так і від батарейок. Завдяки цьому приладом зручно користуватися навіть поза домом;
  • універсальність вимірювача: здатність запам'ятовувати показники декількох останніх вимірювань і визначати середнє значення;
  • функціональність: завдяки наявності функції вимірювання пульсу з його допомогою можна вчасно виявити аритмію.

Якщо ви страждаєте від регулярних стрибків артеріального тиску, то автоматичний тонометр стане вашим незамінним помічником, завдяки якому ви зможете забезпечити контроль за тиском і вчасно попередити підвищення або зниження його показників. Купити якісний вимірювальний прилад від відомих виробників медичної техніки дуже просто, адже в нашому каталозі представлений великий асортимент автоматичних тонометрів за доступною ціною. Тут ви знайдете прилади як з плечовою манжетою, так і з фіксатором на зап'ясті. Їх вартість варіюється в залежності від фірми виробника і додаткової комплектації.

Тонометр автоматичний: робимо правильний вибір

При виборі автоматичного тонометра в першу чергу варто звернути увагу на розмір манжети. Від правильності її розміру залежить точність вимірювань. Розрізняють манжети розміру М і M-L. При виборі між зап'ястним тонометром і приладом на плече, варто для початку порівняти показання виміру обох. Це пов'язано з тим, що зап'ястні тонометри підходять людям з віковим показником не вище 40 років, що пояснюється змінами судин на зап'ястях, що відбуваються в другу половину життєвого циклу людини. Якщо показання обох видів збігаються, можна робити вибір на користь більш зручної моделі.

Де купити надійний і точний автоматичний тонометр?

На сьогоднішній день автоматичні вимірювачі артеріального тиску представлені на ринку великою різноманітністю моделей від різних виробників. Всі вони характеризуються приблизно однаковими параметрами і набором функцій. Тому в процесі вибору одним з основних критеріїв є їх надійність. Так як у нас представлені тільки відомі марки медичного обладнання, а також ми працюємо тільки з перевіреними постачальниками, то сумніватися в надійності придбаних у нас автоматичних тонометрів вам не доведеться.

Крім цього, для кожного споживача, що зкупує медичні прилади, важливо не тільки вигідно придбати товар, але і вибрати оптимальний варіант, який прослужить довгі роки. Наш медмагазин «Ortop» вважається спеціалізованим і продаж в ньому техніки медичного призначення безпосередньо від виробника гарантує поставку до споживачеві не контрафактної, а оригінальної продукції. Ми пропонуємо широкий вибір виробників (And, Medisana, Nissei), а також допомогу висококваліфікованих фахівців з підбору моделі і додаткових аксесуарів. Ви зможете купити автоматичний тонометр і замовити його доставку в будь-який населений пункт України.