Ефективне лікування захворювань неможливо без якісно проведеного обстеження і правильно поставленого діагнозу. Медичні діагностичні апарати дозволяють не тільки зробити точний аналіз патології, але також встановити причини виникнення та спрогнозувати її подальший перебіг. В тому числі, важливим є здатність сучасних приладів оцінювати стан здоров'я людського організму, в цілому, і виявляти осередки приховано протікаючих в ньому хвороб з метою їх своєчасної профілактики і терапії. Ключова роль у цьому процесі відводиться саме діагностичному устаткуванню. Використовуючи його, лікарі різних спеціальностей мають можливість обстежувати пацієнтів на найвищому рівні і виявити багато небезпечних захворювань на ранніх стадіях, завдяки чому ймовірність успішного лікування стає значно вище.
У сучасній медицині дослідження організму людини проводяться за допомогою широкого спектру пристроїв. Виходячи з цього, виділяють наступні види діагностики:
● Ультразвукова діагностика.
● Ендоскопічна діагностика.
● Рентген-діагностика.
● Томографія (КТ, МРТ, ПЕТ-КТ).
● Функціональна діагностика (електрокардіографія, добове моніторування ЕКГ по Холтеру, спірометрія і ін.).
● Лабораторна діагностика (аналізи крові, сечі, калу, зіскрібків і інших біологічних матеріалів).
Як правило, медична діагностика - це не поодиноке дослідження, а цілий комплекс заходів, спрямованих на отримання необхідних даних, які допомагають підтвердити або спростувати наявність того чи іншого захворювання. З огляду на це, будь-яка лікувальна установа повинна мати у своєму розпорядженні якомога більшу кількість приладів для об'єктивної оцінки стану пацієнтів.
Магазин медтехніки «Ортоп» пропонує вашій увазі великий вибір сучасного високоточного діагностичного обладнання, яке дозволить максимально швидко встановлювати діагнози і визначати найбільш дієві схеми терапії.

Діагностика за допомогою УЗД: особливості методики і області застосування.

Ультразвукова діагностика являє собою неінвазивний метод дослідження внутрішніх органів за допомогою ультразвуку, що дозволяє визначати їх розміри, розглядати структуру, виявляти різні патологічні вогнища і порушення тих чи інших функцій. Зважаючи на відсутність променевого навантаження на організм людини, абсолютну безпеку, безболісность і короткочасність процедури, УЗД на сьогоднішній день, є однією з найпоширеніших діагностичних методик.
обладнання для діагностикиЗастосовується вона практично у всіх напрямках медицини:
● Урології.
● Акушерстві і гінекології.
● Неонатології та педіатрії.
● Гастроентерології.
● Ендокринології.
● Кардіології.
● Офтальмології.
● Мамології.
● Флебології.
● Хірургії.
Залежно від того, для яких саме цілей використовується УЗД апарат, він може оснащуватися різними видами датчиків:
● лінійним (для дослідження поверхнево розташованих органів);
● внутрішньопорожнинних (для здійснення трансвагинальної, трансректальної або чрезстравохідної діагностики);
● конвексним (для сканування органів сечостатевої системи, черевної порожнини, кульшових суглобів) і іншими типами датчиків.
В інтернет-медмагазині «Ортоп» представлені новітні моделі ультразвукових діагностичних систем, а також супутнього обладнання для використання як в стаціонарних умовах, так і для виїзних обстежень. Переносні апарати УЗД мають компактні розміри і потужну акумуляторну батарею, завдяки чому вони стануть незамінними помічниками за межами медичного закладу.

Спірометр: що це таке і для чого він потрібен?

Спірограф - це діагностичний прилад для дослідження функції зовнішнього дихання, а саме для оцінки обсягу повітря, яке надходить в легені.  Найчастіше даний пристрій використовується з метою:
● оцінки причин задишки;
● діагностики і моніторингу перебігу бронхіальної астми, хронічної обструктивної хвороби легень та інших патологій дихальної системи;
● виявлення прихованого бронхоспазму;
● визначення стану дихальної системи у спортсменів перед значними фізичними навантаженнями;
● прогнозування можливих ускладнень перед хірургічними втручаннями.
Спірометрія є абсолютно неінвазивним, доступним і високо інформативним методом діагностики захворювань органів дихання, причому проводити таке дослідження можна практично в будь-якому місці. У магазині медтехніки «Ортоп» ви можете купити як стаціонарні, так і повністю автономні портативні спірографи - всі пропоновані пристрої мають відповідні сертифікати якості та безпеки, тому вони ідеально підійдуть для оснащення медичних установ.