Спортивні устілки - ваша впевненість в перемозі

Спортсмени та люди, які ведуть активний спосіб життя, щодня стикаються з проблемою втоми ніг. І таке відчуття виникає не тільки після пробіжок - досить 3-4 години ходьби або стояння на одному місці. Щоб ця проблема вас не турбувала, підберіть правильні устілки для спортивного взуття. Вони забезпечені каркасними супінаторами і амортизаторами п'яти. Носіння устілок в кросівках - не тільки корисне, але і вигідна справа в порівнянні з покупкою нової спортивного взуття, яка досить затратна.

Устілки для спортивного взуття - кілька вагомих аргументів «за»

Спортивні ортопедичні устілки володіють декількома перевагами:

  • Зручна фіксація стопи під час занять спортом або ходьби.
  • Відведення зайвої вологи. Під час фізичних навантажень ноги потіють, а накопичення вологи у взутті призводить до розвитку бактерій і грибків.
  • Покращена терморегуляція.
  • Підвищені амортизаційні властивості.
  • Захист від появи натоптишів і мозолів.
  • Рівномірний розподіл навантаження по всій стопі.
  • Устілки попереджають зміни її анатомічної форми, здатні перетворитися на плоскостопість або вальгусну деформацію.
  • Захист від ударних навантажень, зняття тиск на сухожилля і суглоби.
  • Амортизаційні устілки для бігу знімають надмірне напруження з м'язів і зв'язок, позбавляють від дискомфорту під час спортивних занять, захищають хребет від викривлення.

«Правильні» устілки розроблені з урахуванням біомеханіки руху, що дозволяє знизити навантаження на опорно-руховий апарат. Але вони не можуть бути універсальними - танці та футбол - заняття різні по цілям і духу. Так і вкладиші - вони різні. Кожен вид спорту пред'являє свої вимоги, і дрібниць тут не існує.

Устілки для спортивного взуття - кожному своє

Спортивні устілкиДля бігу та ходьби необхідний перепад між каблуком і основою не менше 1,5 см. Спосіб амортизації може бути різний - по всій довжині підошви або тільки під п'ятою. В ідеалі устілки для бігу повинні амортизувати в районі п'яти і миска. І вони відрізняються від тих, які призначені для занять фітнесом. Якщо ви працюєте з вагами буде потрібно м'яка основа, щоб компенсувати навантаження на стопи. Для занять тенісом потрібні повітряні подушки в носовій частині і під п'ятою. Для командних ігор на зразок баскетболу або волейболу буде потрібна спеціальна устілка з додатковою амортизацією.

Якщо ви купили устілки для спортивного взуття з конкретним призначенням, що не взувайте їх на прогулянки по вулиці. Чи не експериментуйте з використанням для інших видів спорту. Так можна не тільки зіпсувати взуття, а й травмуватися. Головне, вибирайте устілки для спортивного взуття в спеціалізованих магазинах, як наш. Тут не тільки великий асортимент, але і є можливість проконсультуватися з лікарем, щоб зробити усвідомлений і правильний вибір.

Як розпізнати, вибрати і купити устілки для спортивного взуття хорошої якості?

Купити спортивні устілки гарної якості можна завдяки інтернет-магазину "Ортоп". Тут широко представлена продукція різних торгових марок. Звертайтеся до консультантів нашого медмагазина, щоб визначитися з покупкою і замовити доставку спортивних устілок по Києву або Україні.