Все про інгалятори (небулайзери): види, призначення, як вибрати

Небулайзери застосовуються для лікування таких захворювань:

  • бронхіальна астма і бронхіти;
  • муковісцедоз;
  • синусити;
  • хронічні хвороби легенів;
  • риніти;
  • пневмонії;
  • ларингіти.

Однак, далеко не всі моделі підходять для лікування таких захворювань як ринити, синусити, хронічні і гострі хвороби носової порожнини. Поширене застосування для лікування захворювань горла і носоглотки, придаткових пазух носа, отримали інгаляції на травах, мінеральних водах і ефірних маслах, які здійснює інгалятор. Однак масляні розчини не можна використовувати в небулайзері, тому для подібних інгаляцій застосовують тепловологі апарати.

Інгалятор (небулайзер): різновиди та особливості

Інгалятор - купити інгалятор в Україні

Розрізняють декілька різновидів небулайзерів, кожен з яких має свої конструктивні, відмінні властивості:

  • Ультразвукові моделі відрізняються компактністю і безшумністю в роботі. Дозволяють отримати невеликий розмір часток в процесі розпилення. Істотно обмежує застосування приладу відсутність можливості регулювання розміру розпилюються лікарських частинок і руйнування лікарських молекул, тому більшість ультразвукових апаратів не підходять для дітей.
  • Компресорні моделі не руйнують ліки. Вони характеризуються великими габаритами і шумом під час роботи. Не мають можливості функціонувати в якості портативного інгалятора, тому як потребують наявності електромережі. Завдяки можливості регулювання розміру зважених частинок лікарського медикаменту, стає можливим використання приладу для лікування захворювань нижніх і верхніх дихальних шляхів. Така модель вважається оптимальною для дитини, яка часто хворіє на ГРВІ.
  • Мембранні, електронно-сітчасті або меш моделі не руйнують ультразвуком ліки, завдяки наявності сітки-мембрани. Вони компактні і можуть працювати за допомогою батарейок. Інгалятор небулайзер мембранного типу вважається незамінним для хворих, у яких спостерігається бронхіальна астма, бронхіт або трахеїт.

Вибираємо інгалятор: особливості та основні нюанси

В першу чергу, перш ніж вибирати домашній прилад для інгаляцій слід визначитися з хворобами, які необхідно лікувати. Також варто звертати увагу на шум, вагу, габарити і простоту в експлуатації, якими характеризується інгалятор. Купити медприлад для маленької дитини можна оригінальної форми і яскравого кольору, наприклад, у формі паровозика або жирафа. Для дітей оптимальними стануть компресорні апарати, які розпилюють лікарські розчини під тиском повітря. Однак вони надто галасливі і можуть налякати малюка.

Вибираючи інгалятори для будинку, варто особливу увагу приділити типу розпилювача. Для малюків яким бракує сили вдиху, підійдуть прямоточні розпилюють аксесуари. Діти до трьох років потребують маски, а після п'яти можуть використовувати паровий апарат з мундштуком. Наявність носових трубочок важлива, коли є необхідність лікування ринітів і синуситів. Розпилювачі з керованим диханням від кашлю дозволяють економити дорогі препарати.

Де і за якою ціною можна купити інгалятор, купити небулайзер?

Небулайзер - купити небулайзер в Україні

Вибираючи оптимальний апарат для інгаляцій, варто віддати перевагу перевіреним брендам, які спеціалізуються на виробництві медтехніки: японська компанія OMRON, італійська фірма FLAEM NUOVA, MED, Little Doctor з Сінгапуру, gamma з Англії, японські небулайзери Omron і AND, Microlife з Нідерландів. Кращі і найбільш затребувані лінійки представлені в медмагазині Ортоп. У нас можна придбати не тільки оригінальну продукцію від бренду, але і отримати професійну консультацію від наших спеціалістів.