Медична синя лампа: для чого вона потрібна?

Коли використовується синя лампа?

рефлектор МінінаРозглянемо захворювання, при яких ефективно застосування синьої лампи:

  • при синуситах, отитах, трахеїтах, нежиті і інших захворюваннях органів носоглотки;
  • при пневмоніях, бронхітах і інших хворобах, що протікають у верхні дихальні шляхи;
  • міалгіях, невралгіях і будь-яких больових синдромах, які супроводжують хвороби периферичної нервової системи;
  • при запальних захворюваннях м'язової системи, міозитах.

Рефлектор Мініна (лампа Мініна, синя лампа) здатний стабілізувати функціонування нервової системи, знизити напругу і втому, зменшити набряки, збільшити працездатність, простимулювати роботу імунної системи.

Люди, які страждають проблемною шкірою, досить часто використовують синю лампу від прищів. Природно, безпосередньо сам пристрій не може вилікувати від них, однак, ефективний результат досягається підсушуванням шкіри, яке допомагає зняти запальні процеси і прискорює процес загоєння.

Синя лампа Мініна: правило вибору

Вибирати апарат необхідно в залежності від діаметра відбивача, оптимальної інтенсивності впливу і вікових показників пацієнта. Менший діаметр легше фокусувати, однак його не можна використовувати для прогрівання великих ділянок тіла, наприклад, спини. Оптимальним вибором, який підійде для дітей і дорослих, вважається відбивач приблизно в 16 сантиметрів в діаметрі. Інтенсивність нагрівання регулюється відстанню до тіла.

Де і за якою ціною можна купити синю лампу?

У нашому магазині медтехніки Ортоп представлені якісні сині лампи від передових виробників, а також комплектуючі до них. Доступні ціни, оригінальна продукція, високоякісна консультація фахівців - все це ви отримаєте при зверненні до нас!