Підлокітні милиці: особливості, переваги і правильний вибір

Милиця з опорою під лікоть підходить для людей, у яких спостерігається важка ступінь захворювання опорно-рухової системи, вроджена або тимчасова патологія. Також вироби рекомендуються пацієнтам, які потребують тривалої реабілітації та переходять до більш легкої і компактної моделі після пахвових.

Конструктивно милиці ліктьові оснащені алюмінієвою стійкою, ергономічною рукояткою і упорним затискачем. Більшість моделей в нижній частині мають гумовий наконечник, який виконує протиковзку функцію. Спеціальний затискач на надміцному пересувному шарнірі, служить для даного медичного оснащення зручною опорою під лікоть. Деякі моделі милиці підлокітної для зручності забезпечені на передпліччя допоміжною фіксаці1ною охоплюючою манжетою.

Підлокітні милиці: модельний ряд

Якщо у вас виникла необхідність купити милиці підлокітні, то відвідайте інтернет-магазин медтехніки Ortop який спеціалізується на медичних товарах. Подібні вироби представлені у нас в великому асортименті, тому підібрати підходящу модель не складе особливих труднощів. Але перш ніж здійснити вибір, слід з'ясувати, яка саме модель підлокітних милиць вам необхідна. У нас подібні вироби представлені таким модельним рядом:

  • посилена тростина з підлокітником: вони призначені для пацієнтів з великою вагою. Подібні медичні опори здатні витримати навантаження до 150 кг;
  • милиця підлокітна для дорослих: ця модель використовується з метою поліпшення координації руху дорослої людини, зменшуючи при цьому навантаження на її нижні кінцівки;
  • дитяча полегшена опора під лікоть: подібний виріб виготовляється з легкого, але в той же час міцного алюмінієвого сплаву, завдяки чому має невелику вагу, а це значить, що переміщати її під силу навіть дитині. Крім усього іншого, в ній передбачена спеціальна підтримка великого пальця;
  • тростина під лікоть з м'якою прогумованою рукояткою: завдяки наявності змінних гумових насадок, руки споживача ніколи не ковзають;
  • ліктьова милиця з подвійним регулюванням: ця модель передбачає регулювання опори по висоті, а саме: від ручки до підлокітника, а також від підлоги до ручки. Отже, йїї легко пристосувати під різний зріст людини.

Купити посилену медичну опору або замовити тростину з підлокітником, оснащену подвійним регулюванням, вирішувати вам. Але варто зазначити, що ціна всіх моделей милиць під лікоть, представлених в нашому інтернет-магазині, вас приємно здивує.

Милиця під лікоть: робимо грамотний вибір

підлокітня милиця

Необхідно звернути увагу на матеріал, з якого виготовлено виріб. Люди з більшою вагою можуть вибрати милицю з опорою під лікоть з міцного матеріалу, наприклад, металу, який буде надійним і не стане деформуватися в процесі експлуатації.

 

Наявність наконечників має важливе значення в комфортному пересуванні. При виборі краще віддавати перевагу моделям з регульованим зростанням. Тростини з м'якою, анатомічної і зручною рукояткою вважаються ідеальним варіантом для дітей, а також людей похилого віку.

При виборі пристосування бажано стояти по максимуму рівно. Відстань від захоплюючої манжети до ліктя вибирають в залежності від зросту певної людини. Наприклад, якщо зріст людини становить 180 см, то відстань має перебувати в діапазоні від 10 і до 12 см, якщо зріст - 170 см, то відстань від 5 і до 7 см, а якщо зріст - 150 см, то відстань має становити всього 4-5 см. Якщо милиці підлокітні обрані правильно, то при опущених руках рукоятка опори повинна збігатися з рівнем, на якому знаходиться зап'ястя.

Де купити підлокітну милиці?

Інтернет-магазин Ортоп займається медичними товарами і безпосередньо співпрацює з виробниками, тому пропонує не підроблену, а оригінальну продукцію безпосередньо від заводів, яка відрізняється не тільки відмінною якістю, а й чудовими техніко-експлуатаційними характеристиками і доступною ціновою політикою. У нас представлений широкий асортимент медичних пристосувань для самостійного пересування.

Милиці під лікоть: як правильно на них ходити?

На перших порах після покупки ліктьових милиць необхідно скористатися допомогою помічника. Трохи освоївши подібні медичні опори, варто перейти до самостійного їх використання. Для цього:

  • слід стати рівно, розпрямивши спину. Далі, потрібно взяти підлокітні милиці і тримати їх розведеними, трохи висунувши вперед так, щоб вони виявилися перед корпусом. Спершись на здорову ногу, треба постояти в такому положенні 5-10 секунд;
  • після проведення подібних маніпуляцій, необхідно відвести руки назад;
  • приступаючи до наступного етапу, слід відірвати від підлоги і переставити трохи вперед неушкоджену ногу в той же час не поспішаючи, переносячи масу тіла на тулуб і руки;
  • цю процедуру можна повторити кілька разів, з кожною наступною спробою збільшуючи кількість кроків.

Купити милиці підлокітні в інтернет-магазині медтехніки Ortop - значить обзавестися досить маневреним медичними пристосуваннями, завдяки яким пацієнт стане більш мобільним, отже, зможе пересуватися значно швидше, ніж на пахвових моделях опор.