Призначення компресійних гольфів

Гольфи необхідні для зовнішньої підтримки судин і забезпечення правильного розподілу тиску, сприяючи ефективному кровопостачанню, нормалізації обмінних процесів і зниження ризику утворення тромбів. Таку білизну варто носити тим, хто змушений подовгу сидіти або стояти, мало займається спортом або, навпаки, на тренуваннях витримує серйозні силові навантаження.

Використовувати компресійні гольфи можуть всі дорослі люди. При вагітності варто проконсультуватися у лікаря і підібрати трикотаж, який допоможе венам витримати зростаюче навантаження. Якщо говорити про протипоказання, це, перш за все, відкриті рани та виразки і хронічні захворювання артерій. При некрозі, застійному дерматиті, екземі, цукровому діабеті, серцевої і легеневої недостатності перед тим, як носити антиварикозні гольфи, варто пройти додаткові обстеження.

Види гольф і типи компресії

Перше, на що необхідно звернути увагу, вибираючи компресійні гольфи жіночі або чоловічі, - це клас компресії:

  • профілактичний варіант - до 18 мм ртутного стовпа;
  • на початковій стадії, тобто при починаючихся набряклостях, больових відчуттях, появі «судинних зірочок» - гольфи першого компресійного класу з тиском від 18 до 22 мм ртутного стовпа;
  • при появі варикозних вузлів, судомних явищах та інші явних проявах прогресуючого варикозу - вироби другого класу - 23-32 мм ртутного стовпа.

Бувають і більш високі класи компресії, але вони застосовуються рідко і виключно за призначенням лікаря. Перед тим, як купити гольфи від варикозу, варто звернути увагу на якість виробів і репутацію виробника.

Антиварикозні гольфи для жінок

Жінки більш вибагливі у виборі компресійного трикотажу, що, зрозуміло, врахували провідні виробники, пропонуючи найширший діапазон гольф різного кольору, моделей і щільності - на всі пори року і під різні вбрання. Гольфи компресійні чоловічі відрізняються набагато більшим консерватизмом.

З особливою увагою варто ставитися до вибору компресійних гольфів при вагітності. Бажано віддати перевагу спеціальним лікувальним виробам для майбутніх мам, пропонованим багатьма компаніями. Ігнорувати таку білизну не варто, навіть якщо раніше не було явних ознак варикозу. До того ж, спеціальний трикотаж може позбавити від болю і набряклості. Перед тим, як купити гольфи від варикозу, варто проконсультуватися у хірурга або флеболога.

компресійні гольфи

Антиварикозні гольфи для чоловіків

Для чоловіків важливо, щоб антиварикозні гольфи були або зовсім невидимими, або нагадували звичайні шкарпетки. Варто відзначити, що представникам сильної статі, подовгу знаходяться за кермом або за комп'ютером, а також зазнають великих фізичних навантажень, тому білизна потрібного класу компресії настільки ж необхідна їм, як і жінкам. Можна підібрати як зимові, так і літні чоловічі варіанти або купити гольфи компресійні чоловічі на всі випадки життя, в яких можна ходити на роботу, займатися спортом або просто відпочивати за любої погоди.

Як носити компресійні гольфи

Щоб компресійні гольфи давали належний ефект, їх важливо правильно надіти. Зробити це легше, ніж натягнути, наприклад, компресійні колготки або панчохи, однак певна вправність все ж знадобиться. Треба зняти з пальців прикраси, надіти звичайні медичні рукавички і, акуратно, натягнувши білизну на ступню, спокійно розподілити по нозі. Різко смикати не варто - рухи повинні бути плавними, але впевненими.

Як доглядати за компресійними гольфами

Прати гольфи від варикозу треба тільки вручну без використання агресивних порошків, а також кондиціонерів і ополіскувачів. Сушити компресійний трикотаж необхідно на горизонтальній поверхні, не допускаючи прямого впливу ультрафіолету. Оскільки лікувальні гольфи потребують щоденного прання, краще придбати декілька пар таких виробів.

Де купити компресійні гольфи?

Купити компресійні гольфи від авторитетних виробників, схвалені провідними флеболога, ви завжди можете в нашому інтернет-медмагазині. Ми пропонуємо тільки білизну, що пройшла необхідні випробування, якість якої підтверджено документально. Ви можете оформити доставку гольфів від варикозу як по Києву, так і по всій Україні.