Київ: Ортопедичний салон на Печерську

Адреса: вулиця Басейна/Шовковична, 23/52

Телефони: (098) 924-78-01, (095) 562-86-02

Час роботи: щодня без вихідних та перерви з 10:00 до 20:00. 

 

«Ортоп» - ортопедичний салон і медтехніка на Печерську.

У цьому магазині можна підібрати і купити ортопедичне взуття і товари, а також широкий спектр медичної техніки. З метою виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок, можна попередньо записатися на прийом до лікаря-ортопеда. Після консультації замовлення буде виконано за 20-30 хвилин.

 

Як дістатися до медмагазину на Печерську?

Громадським транспортом

Салон ортопедичних товарів і медичної техніки розташований неподалік станцій метро «Палац спорту», ​​«Площа Льва Толстого» і «Кловська».

Від метро «Палац спорту» можна дійти пішки за 6 хвилин по вулиці Еспланадній, уздовж торгового центру «Гулівер». Магазин розташовано на протилежній стороні вулиці Басейній, з боку Олександрівської лікарні.

Від метро «Площа Льва Толстого» можна дійти пішки за 10 хвилин. З вулиці Велика Васильківська поверніть праворуч на вулицю Рогнідинська, потім біля Палацу спорту поверніть на вулицю Елспланадна і дійдіть до магазину уздовж торгового центру «Гулівер». Магазин розташовується на протилежній стороні вулиці Басейна, з боку Олександрівської лікарні.

Від метро «Кловська» можна дійти пішки за 7 хвилин по вулиці Мечникова. Магазин розташовано навпроти торгового центру «Гулівер», з боку Олександрівської лікарні.

Якщо ви добираєтеся наземним транспортом, вийдіть на зупинці «Ст. м. Палац спорту» (автобус №55), або «Вулиця Шпитальна» (тролейбус №14, 15, автобус №118, 137, маршрутка №450).

Головні орієнтири - Олександрівська лікарня і торговий центр «Гулівер».

Автомобілем

Якщо ви їдете з боку площі Незалежності і Бессарабського ринку, слідуйте по вулиці Хрещатик до бізнес-центру «Арена Сіті». На перетині з вулицею Велика Васильківська і Павла Скоропадського поверніть наліво на вулицю Павла Скоропадського, а потім направо на вулицю Басейну. Навпроти торгового центру «Гулівер» поверніть на протилежну сторону вулиці - ви опинитеся біля нашого салону. Вхід в магазин розташовується з боку Олександрівської лікарні.

Від площі Незалежності можна дістатися альтернативним маршрутом. Направляйтесь по вулиці Хрещатик до Європейської площі, після чого поверніть на вулицю Грушевського і дотримуйтесь напрямку до Верховної Ради України. Потім поверніть на вулицю Шовковичну і рухайтеся до перетину з вулицею Басейна. Салон розташовується навпроти Олександрівської лікарні.

З боку метро «Печерська» рухайтеся по бульвару Лесі Українки до Олександрівської лікарні. Магазин розташовано навпроти торгового центру «Гулівер», на перетині вулиць Басейна, Мечникова і Шовковична.

Київ: Ортопедичний салон на ПечерськуКиїв: Ортопедичний салон на ПечерськуКиїв: Ортопедичний салон на ПечерськуКиїв: Ортопедичний салон на ПечерськуКиїв: Ортопедичний салон на ПечерськуКиїв: Ортопедичний салон на Печерську