Грудне вигодовування рекомендовано Всесвітньою організацією охорони здоров'я протягом першого року життя дитини. А до 6 місяців, в ідеалі, грудне молоко взагалі повинно бути єдиною їжею малюка. Але що робити, якщо мама не може бути завжди поруч, а педіатр не рекомендує вводити суміші для малюка? Звичайно, в цьому випадку найкраще рішення - вдатися до зціджування. А контейнери для зберігання грудного молока полегшать процес зберігання. Медмагазин «Ортоп» пропонує зручні варіанти таких ємностей, які підходять навіть для заморожування.

Скільки зберігається зціджене молоко

Терміни зберігання залежать, перш за все, від температури навколишнього середовища. Свіже зціджене молоко придатне для вживання протягом 4-6 годин. Однак дитячі лікарі рекомендують все ж дотримуватися терміну максимум у 3 години. Пов'язано це з тим, що температура повітря, де знаходиться продукт, може бути занадто високою (більше 25 ° C), і при таких умовах без охолодження порція може зіпсуватися значно швидше.

Зберігання грудного молока в холодильнику триваліше:

  • При стандартній температурі + 4 ° C і нижче, без попередньої заморозки - 1-3 дні.
  • У сумці-холодильнику - не більше доби.
  • У морозилці (за умов до -18 ° C) - до 3 місяців.
  • У морозилці (-18 ° C і нижче) - до 12 місяців.

У чому зберігати грудне молоко

У тому випадку, якщо Ви збираєтеся швидко використовувати зціджену порцію, наприклад, берете їжу з собою на прогулянку, молоко можна залити відразу в пляшечку (перед цим треба все простерилізувати). Якщо ж передбачається, що воно повинно простояти довше 3 годин, то краще все ж поставити його в холодильник. Пакетики для зберігання грудного молока відмінно підходять для цих цілей. Всі вони виготовляються з безпечних матеріалів і вже простерилізовані, так що Ви можете бути впевнені в їх безпеці. Крім цього, на них нанесена шкала, щоб можна було точно розрахувати порцію.

У каталозі магазина «Ортоп» представлені пакети, які можна використовувати для заморозки. Вони герметично закриваються і легко витримують низькі температури, які не розриваються і не протікають. Також для зручності використання на них є стікер, на якому можна вказати час і дату.

Як правильно зберігати грудне молоко

Перед зціджування потрібно добре помити груди і руки, а після - витерти чистим рушником або паперовою серветкою. Якщо використовується молоковідсмоктувач, його потрібно обов'язково простерилізувати. Робиться це для того, щоб в молоко не потрапили хвороботворні мікроорганізми.

зберігання грудного молока

Якщо Ви вирішили купити пакети для зберігання грудного молока для заморозки, дотримуйтесь наступних правил:

  1. Звертайте увагу: на ємності повинно бути вказано, що вона підходить для мінусових температур.
  2. Наповнювати пакет потрібно не повністю - при заморожуванні рідина збільшується в розмірі.
  3. Спочатку молоко охолоджується при кімнатній температурі, потім поміщається в холодильник і тільки потім - в морозилку. Розморожування проводиться в зворотному порядку.

Увага: в холодильнику пакети з молоком повинні стояти окремо, на відстані від сирих овочів, фруктів, м'яса або риби.

Контейнери для зберігання грудного молока купити можна в магазинах медтехніки «Ортоп», розташованих в Києві і інших містах України. У нашому асортименті представлені тільки якісні ємності від провідних дитячих брендів за доступними цінами. З метою економії часу, можна зробити замовлення з доставкою додому через інтернет - магазин. Для цього достатньо просто подзвонити по одному з телефонів, зазначених на сайті. Якщо ж Ви вирішили оформити онлайн - заявку, наші менеджери обов'язково зателефонують, щоб уточнити деталі і, якщо у Вас виникнуть будь -або питання, дадуть безкоштовну додаткову консультацію.

Ми бажаємо Вам приємних і корисних покупок!