Які бувають бандажі для пупкової грижі

Бандаж на пупкову грижуВ медмагазині ортопедії "Ортоп" представлено кілька різновидів протигрижовихі стрічок:

  • Моделі для дорослих, причому більшість з них мають ребра жорсткості, що попереджає згортання вироби при надяганні. Також в них є спеціальний аплікатор, який накладається в область випинання, 2 розвантажують пластини, додаткова стяжка в області попереку. Конструктивні особливості дозволяють пристосуванню зручно сидіти по фігурі, при цьому забезпечують фіксацію органів черевної порожнини на цілий день.
  • Дитячий пояс для грижі є еластичною моделю з обмежувачем, причому сторона, що прилягає до тіла, м'яка, в центрі трохи потовщена. Конструкція забезпечує легку компресію грижового кільця, зміцнює мускулатуру преса, попереджає випинання пупкового каналу, сприяє його швидкому загоєнню.

Моделі протигрижових стрічок можуть бути чоловічими, жіночими, дитячими, універсальними. Окремо виділяють зразки грижових скротальних виробів зі збільшеним розміром аплікатора.
Увага: Перед покупкою в Ortop варто проконсультуватися з лікарем, який призначив лікування. Він порадить оптимальний варіант, пояснить, як користуватися стрічкою. Дитячий бандаж при пупкової грижі рекомендується навіть новонароджений, але тільки після того як повністю затягнеться пупкова ранка.

На що звертати увагу при виборі пояса

При виборі важлива його ширина, яка повинна бути не менше 2 см. Також заслуговують на увагу наступні моменти:

  • Матеріал, з якого виготовлена ​​модель.
  • Розмір стрічки, варіант фіксації.
  • Призначення, сила тиску стрічки.

Якісні бандажі виготовляють з натуральних матеріалів. Вони володіють гігроскопічністю, пропускають повітря, не викликають алергічних подразнень на шкірі.

Де купити бандаж для пупкової грижі?

Купити бандаж можна в нашому інтернет-магазині, тут представлений широкий асортимент моделей, де є зразки, призначені дітям, дорослим. На сайті можна уважно розглянути продукцію, задати питання менеджеру через онлайн-чат. Також ви можете замовити зворотний дзвінок. Ви можете зробити замовлення, подзвонивши нам з мобільного телефону, номера, яких є на сайті. Купити у нас дуже просто, достатньо оформити заявку, вибрати спосіб доставки, оплатити замовлення.