Електронний термометр: характеристики

Термометром такого типу цілком може користуватися навіть дитина - за рахунок безпеки і простоти використання. На відміну від ртутного він не представляє небезпеки навіть у разі падіння або пошкодження. До того ж електронний термометр дуже простий, так як читання результатів на ньому не представляє труднощів для дітей або людей похилого віку, які страждають розладом зору. Крім того, багато моделей мають підсвічування, що дозволяє застосовувати термометри при поганому освітленні або повній темряві.

До однозначних плюсів електронного термометра можна віднести наступні фактори:

 • безпеку. У ньому немає ртуті або інших наповнювачів, а тому він не представляє небезпеки при пошкодженні. Це особливо важливо при вимірюванні температури дитини;
 • малий час виміру. Для того, щоб визначити температуру, буде потрібно всього 30-60 секунд;
 • простота використання і зчитування результатів. Всі дані наочно представлені на великому цифровому дисплеї;
 • звуковий сигнал, що попереджає про те, що вимір завершено;
 • автоматичне відключення після вимірів;
 • можливість запам'ятовування останніх результатів (від декількох штук до декількох десятків);
 • змінна шкала Цельсій-Фаренгейт. Зручна функція, яка робить термометр більш універсальним і функціональним;
 • наявність підсвічування, яка дозволяє використовувати термометр в темряві;
 • різноманітність моделей. У тому числі - дитячі різнокольорові термометри зі змінними наконечниками.

Якщо ви плануєте купити термометр електронного типу, то повинні враховувати, що для правильних показань необхідний хороший контакт з поверхнею тіла. Тому рекомендується купувати моделі з плоскими наконечниками або спеціальні насадки, які зроблять використання ще більш простим і зручним.

Електронний термометр - нюанси експлуатації

Електронний термометр

Будь-який електронний градусник з широкого модельного ряду, представленого на сторінках нашого каталогу, має відповідну сертифікацію і гарантійний термін служби. Хоча цифровий термометр - це досить простий медичний прилад, в процесі його експлуатації та вимірювання температури у дорослих і дітей слід якомога точніше дотримуватися інструкції. Характеристики та властивості електронного градусника формують ряд нюансів його використання:

 

Медичний градусник (дитячий або дорослий) дозволяє вимірювати температуру декількома способами - ректальним, оральним або найпопулярнішим в нашій країні - аксілярним (в пахвовій ямці). Останній спосіб вимагає дотримання ряду умов:

 • потрібно, щоб в пахвовій западині шкіра була сухою;
 • градусник повинен розташовуватися перпендикулярно тілу;
 • в процесі вимірювання не слід рухатися, розмовляти, крутитися або кричати;
 • Електронний градусник не слід виймати з пахвовій ямки відразу після звукового сигналу. Ще кілька хвилин він повинен залишатися на місці, щоб загальний час вимірювання склав 5-7 хвилин. Ця особливість експлуатації дотримується саме при аксілярному вимірі. При оральному або ректальному способі вимірювання 60 секунд абсолютно достатньо для отримання точних даних.

Більшість цифрових градусників в асортименті інтернет медмагазина Ortop мають водостійкий корпус, але якщо вам потрібна модель, яку можна взагалі без побоювань мити і дезінфікувати, зверніть увагу на категорію водостійких електронних термометрів.

Електронні термометри вимагають періодичної заміни елементів живлення. Стандартних батарейок може вистачити на 2-3 роки, проте на величину цього періоду впливає частота експлуатації. Краще запастися комплектом батарейок заздалегідь, щоб не опинитися без медичної вимірювальної техніки в момент, коли вона буде потрібна.

На відміну від своїх скляних ртутних побратимів, пластикові корпуси електронних моделей, не так критично бояться падінь. Однак кидати їх все ж вкрай небажано, оскільки є ризик пошкодити чутливу електроніку.

Звертатися з електронною вимірювальною технікою слід якомога дбайливіше - оберігати від механічних впливів, вібрації і прямих сонячних променів. Щоб звести до мінімуму ризик того, що цифровий медичний градусник вислизне у вас з рук, можна вибрати модель термометра з рельєфною бічною поверхнею.

Де і за якою ціною можна купити електронний термометр?

Вигідніше і зручніше буде купити його в спеціалізованому інтернет-магазині медичної техніки. Переваги таких покупок абсолютно очевидні:

 • найширший асортимент моделей від різних виробників з різним набором додаткових функцій;
 • вражаючий ціновий діапазон;
 • можливість отримати професійну консультацію щодо вибору і особливостей експлуатації;
 • перед покупкою ви маєте можливість в комфортних умовах детально вивчити характеристики різних моделей, знайти відгуки про виробника, прочитати іншу корисну інформацію, щоб зробити зважений і обдуманий вибір.

Останній пункт в цьому списку особливо важливий з огляду на те, що термометр належить до категорії товарів, що не підлягають обміну та поверненню, якщо вас не влаштовує його функціональність, колір або форма.

Якщо вам необхідний якісний і надійний термометр медичний електронного типу, то ви можете зробити це в нашому магазині медтехніки. В наявності завжди є великий вибір моделей з різним функціоналом. Вся продукція має сертифікацію і необхідні документи, що говорить про високу якість виробів.