Всі методи позбавлення від небажаного волосся на тілі можна розділити на дві групи. За допомогою депіляції видаляють лише частину волоска, тому до процедур потрібно вдаватися досить часто. А ось епіляція передбачає руйнування і кореневої частини волоса - цибулини. Звичайно другий варіант більш ефективний, а якщо проводити процедуру за допомогою сучасних приладів, то ще, до того ж, безпечний і безболісний. Магазин медтехніки "Ортоп» пропонує зручні пристосування, які можна використовувати як в салонах краси, так і в домашніх умовах.

Як працює фото епілятор

Вибираючи, який епілятор краще, зверніть увагу на одні з найсучасніших моделей - пристрої для фотоепіляції. З їх допомогою, видалення волосків відбувається за рахунок потужного променя, який призводить до фотодинамічного руйнування цибулини. Основна перевага такого способу - ніяких неприємних відчуттів під час сеансу. Це безболісний епілятор, при використанні якого максимум, що Ви відчуєте - це тепло. Після процедури рідко виникають будь-які ускладнення, тому він цілком може використовуватися в домашніх умовах. З основних недоліків - такий епілятор не ефективний на світлому волоссі і на занадто темній шкірі. Також є ряд протипоказань, серед яких:

 • Шкірні захворювання.
 • Рани або шрами.
 • Виражений варикоз.
 • Цукровий діабет.

Як вибрати епілятор: основні характеристики

При виборі приладу для домашнього використання, зверніть увагу на такі параметри:

 • Обсяг картриджа. Фотоепілятори працюють за рахунок ламп, і у кожної з них є свій резерв імпульсів.
 • Тип лампи. Згодом її потрібно буде замінити, тому відразу поцікавтеся, наскільки легко буде купити підходящі комплектуючі.
 • УФ-фільтр. Захищає шкіру від ультрафіолетового випромінювання, позбавляє від сухості і подразнень.
 • Розмір світлової плями. Чим вона більше, тим більшу ділянку шкіри можна обробити за один спалах. При цьому, якщо Ви вирішили купити фотоепілятор для усунення волосся на обличчі, краще вибирати прилади з меншою світловою плямою.
 • Потужність спалаху. Краще вибирати прилади з декількома режимами інтенсивності.

Як правильно користуватися епілятором

Сеанси фотоепіляції дозволяють істотно зменшити кількість волосків і зробити їх менш жорсткими. Але для повного їх видалення потрібно не один сеанс, а ціла серія. Перші 2-3 маніпуляції проводяться з інтервалом в 2 тижні, а наступні - вже раз в кілька місяців. Приблизно за 3-4 рази можна зменшити кількість волосків вдвічі. А для більш вираженого результату буде потрібно більше часу.

Перед сеансом краще не засмагати хоча б 2 тижні, так як на світлій шкірі фотоепіляція проходить ефективніше. Також варто відкласти процедуру, якщо недавно Ви робили шугарінг або застосовували хімічні депілятори - креми, спреї і інше.

Ось основні правила, як користуватися фотоепілятором:

 1. Підготуйте шкіру - збрийте волоски з ділянки, яку хочете обробити, помийте і добре просушіть.
 2. Під час роботи епілятор повинен щільно прилягати до шкіри.
 3. Для обробки великих ділянок, наприклад, ніг, включіть і повільно пересувайте прилад. Для невеликих зон, наприклад, на обличчі, краще робити паузи - включити, вимкнути і тільки після цього перемістити далі.
 4. За один сеанс шкіра обробляється один раз, не варто повторно користуватися фотоепілятором на вже оброблених ділянках.
 5. Після сеансу обов'язково очищайте прилад і поверхню лампи. Для цього досить акуратно протерти сухою ганчіркою.
 6. Якщо шкіра почервоніла, можна нанести на неї заспокійливий крем.

Купівля фотоепілятора дозволить Вам заощадити час і гроші на салонні процедури. А якщо Ви сумніваєтеся, яка саме модель підійде, наші консультанти з радістю дадуть відповідь на всі запитання. Придбати фотоепілятор можна через медмагазин «Ортоп», або ж замовити по інтернету через наш сайт з доставкою додому.