Ортопедичне взуття

Медичне ортопедичне взуття розробляється спеціально, щоб забезпечувати додаткову підтримку стоп і щиколоток, запобігати появі мозолів, натоптишів і виконувати цілий ряд інших корисних функцій. Всупереч розхожій думці, що потребують її тільки діти з плоскостопістю і літні пацієнти, які страждають від болю в ногах, недороге ортопедичне взуття потрібне в будь-якому віці. Вигоди від його покупки очевидні - високий рівень комфорту при ходьбі, зниження болю в області щиколоток, стоп, колін, рішення цілого ряду проблем з ногами, поставою, самопочуттям і здоров'ям в цілому.

Дизайн сучасного ортопедичного взуття успішно розбиває міфи про його "некрасивий вигляд". Модельний ряд, представлений в онлайн-каталозі нашого медмагазину, вражає різноманітністю забарвлень, стилів і фасонів.

Ортопедичне взуття виготовляється з урахуванням індивідуальних особливостей в будові стопи. Якщо ви маєте намір купити взуття в медичному магазині, попередньо проконсультуйтеся з лікарем-ортопедом. Носіння ортопедичного взуття показано при клишоногості, плоскостопості, артритах, порушеннях неврологічного характеру, а також для профілактики формування патологій опорно-рухового апарату. Підвищена комфортність забезпечується за допомогою анатомічно правильного положення всіх частин стопи усередині взуття, амортизації, а також за рахунок застосування при її виготовленні ультрасучасних дихаючих матеріалів, що не викликає роздратування.

Чим ортопедичне чоловіче та жіноче взуття відрізняється від звичайного?

Ортопедичні кросівкиДо числа головних характерних особливостей ортопедичного взуття належать наступні:

 • фірми виробники використовують для виготовлення моделей для дітей і дорослих гігроскопічні гіпоалергенні матеріали високої міцності;
 • конструкція виробів враховує всі анатомічні особливості людської стопи і ряд конкретних порушень її формування;
 • завдяки особливостям конструкції, посиленим або полегшеним елементам, відбувається збалансований розподіл тиску і навантаження на стопу і голеностоп;
 • щільна фіксація взуття на нозі забезпечує максимальну безпеку і результативність корекції або лікування;
 • особливості підошви сприяють пом'якшенню ходи і істотного зниження ризику травмувати ноги.
 • якісні характеристики ортопедичних моделей регламентуються в Україні ГОСТами.

Функції і можливості фірмового ортопедичного взуття для дорослих

Сучасне ортопедичне чоловіче та жіноче взуття від перевіреної фірми - вітчизняного або зарубіжного виробника ( Ортекс, Wock, Ledi Anatomic, Dr.Luigi, Grubin, Atiker і т. п.) допоможе вберегтися від цілого ряду серйозних неприємностей. Ортопедичні шльопанціФункції її такі:

 • забезпечення анатомічно вірного положення стопи;
 • здатність знімати надмірне навантаження з ніг;
 • зменшення ризику травми;
 • стабілізація суглобів і поліпшення ходи;
 • управління навантаженням на стопу і правильний перерозподіл тиску;
 • зменшення болю при ходьбі і зняття втоми;
 • поліпшення циркуляції крові в ногах;
 • загальне поліпшення стану стоп, профілактика багатьох захворювань.

Ортопедичне взуття, призначене для будинку, роботи або для вулиці, широко представлене ​​в каталозі нашого інтернет-магазину ортопедичних товарів і медтехніки. Уважно вивчивши його, ви зможете вибрати моделі, які не поступаються за зовнішнім виглядом модним туфлям і черевикам з магазинів, торгових центрів і бутіків. "Звичайне" взуття, на жаль, так часто позбавлене ​​всяких ортопедичних властивостей, незважаючи на естетичний зовнішній вигляд. А вартість трендових моделей часто виходить за межі розуміння. Так хіба не буде мудрішим недорого купити ортопедичне взуття з натуральних матеріалів і забезпечити своїм ногам комфорт і здоров'я?

Розумна вартість ортопедичного взуття та її високу якість дозволяють нашим клієнтам купувати по кілька пар для різних сезонів. Такі вироби успішно коректують зміщені фаланги, сприяють вирішенню проблем з п'яткових шпорами, борються з клишоногістю і плоскостопістю.

Ортопедичне взуття поділяють на кілька видів:

 1. профілактичне - призначене для попередження виникнення різних захворювань опорно-рухового апарату;
 2. стабілізуюче - використовується при плоскостопості, артриті, неврологічних порушеннях;
 3. антіварусне - застосовується для виправлення клишоногості;

Основна відмінність ортопедичного взуття від звичайного полягає в використанні при виготовленні унікального матеріалу і еластичної підошви. Завдяки цим показникам вона характеризується практичністю і підвищеним комфортом. В ортопедичних туфлях і черевиках нога фіксується в правильному положенні, що сприяє позбавленню від захворювань і профілактиці деформації стопи. Це обумовлюється правильним розподілом навантаження.

Магазини ортопедичного взуття - що треба знати при виборі?

Ортопедичні черевикиПри виникненні бажання купити ортопедичне взуття, слід більше дізнатися про ті вимоги, які до неї пред'являються. Так ви будете знати, на що потрібно звертати увагу:
 

 1. Розмір взуття повинен відповідати стопі, тому взуття на виріст не варто купувати. Неприпустимо, щоб відстань від краю великого пальця до внутрішньої поверхні черевика перевищувало 1 см, або щоб палець упирався в край черевика. Правильно підібраний розмір чоловічої чи жіночої ортопедичного взуття - неодмінний запорука того, що її носіння принесе очікуваний ефект.
 2. Матеріали, використовувані в процесі виробництва взуття, повинні бути натуральними, щоб нога «дихала».
 3. Устілки розрізняються за ступенем жорсткості. Практично кожен магазин ортопедичного взуття має в своєму асортименті жорсткі, напівтверді і м'які типи даних виробів.
 4. Головне призначення підошви - пом'якшувати удари по стопі при ходьбі, тому найчастіше вона виконується з коркового матеріалу. Жорстка підошва в ортопедичній парі буде без зайвого зусилля згинатися в ділянці носка, що забезпечить при ходьбі легкість і комфорт.
 5. В ортопедичних туфлях згідно з медичними показаннями може бути присутнім невеликий каблук.
 6. Пальці ніг не повинні бути затиснутими або здавленими, інакше це загрожує поперечної деформацією ступні. Носок має бути заокругленим і досить широким, щоб під час ходьби пальці не виявилися сплюсненими. Вони повинні зберігати природну рухливість і відчувати себе абсолютно вільно.
 7. Бажано щоб обрана модель була легкою за вагою.

Де купити ортопедичне взуття?

Зробити найбільш вигідну покупку можна, скориставшись послугами медмагазину "Ортоп". Основний напрямок діяльності нашої фірми - продаж ортопедичних товарів.

Зверніть увагу, що ціни на ортопедичне взуття виробництва України, а також на товари іноземних фірм в нашому інтернет-магазині більш ніж доступні. І це при тому, що у виробництві ортопедичних моделей використовуються тільки найкращі, міцні і якісні матеріали:

 • натуральна шкіра;
 • замша і нубук;
 • вовна;
 • текстиль;
 • плюш і повсть;
 • комбінації перерахованих матеріалів.

При найменших утрудненнях з вибором або виникненні будь-яких питань щодо покупки ви можете звернутися за консультацією до наших кваліфікованих співробітників в онлайн-режимі.

Врахуйте, будь ласка, що серійне медичне ортопедичне взуття, купити яке жителі України можуть в нашому спеціалізованому медмагазині, не підходить при важких патологіях. В цьому випадку потрібне виготовлення пари за спецзамовленням.

Наші переваги:

 • для того щоб вибрати вподобану модель вам знадобиться всього кілька хвилин вільного часу: з нами ви можете забути про тривалих і вимотують походах по магазинах;
 • широкий асортимент ортопедичних виробів;
 • зупиняючи свій вибір на пропонованій нами продукції, ви отримуєте гарантії якості, так як весь товар, представлений в каталогах, сертифікований;
 • ми пропонуємо найбільш вигідні та зручні для вас умови оплати замовлення;
 • доставка товару здійснюється в максимально короткі терміни.

Ортопедичне взуття виготовляється з урахуванням індивідуальних особливостей в будові стопи кожного конкретного пацієнта. Якщо ви маєте намір купити взуття в медичному магазині, попередньо проконсультуйтеся з лікарем-ортопедом. Носіння ортопедичного взуття показано при клишоногості, плоскостопості, артритах, порушеннях неврологічного характеру, а також для профілактики формування патологій опорно-рухового апарату. Підвищена комфортність забезпечується за допомогою анатомічно правильного положення всіх частин стопи усередині взуття, амортизації, а також за рахунок застосування при її виготовленні ультрасучасних дихаючих матеріалів, що не викликає роздратування.