Назва цього німецького взуттєвого бренду вже давно стало ім'ям прозивним. Взуття Біркеншток міцно асоціюється з бездоганною якістю, стильним дизайном, довговічністю і абсолютним комфортом, а тому зовсім не дивно, що його шанувальниками є тисячі людей по всьому світу.
Однією з ключових особливостей продукції даного бренду є використання спеціальних поглиблених анатомічних устілок, які точно повторюють рельєф ступні. Завдяки цьому Birkenstock взуття добре стабілізує п'яту і підтримує склепіння, захищаючи тим самим стопи від можливих деформацій. Також воно забезпечує правильний розподіл і пом'якшення ударних навантажень, зменшує тиск на суглоби ніг і хребет, робить ходьбу більш комфортною і легкою.

Асортимент бренду Birkenstock: ортопедичне взуття найкращої якості для дітей і дорослих

Носити орто взуття рекомендується всім, хто піклується про своє здоров'я. Воно забезпечує анатомічно правильне розташування стопи і, таким чином, запобігає розвитку плоскостопості, вальгусній деформації і іншим патологіям. Також ортопедичне взуття Біркеншток корисне для тих, хто страждає набряком ніг, варикозним розширенням вен і, особливо, різними хворобами суглобів.
Для представниць прекрасної статі компанія випускає стильні моделі зимових і демісезонних черевиків. Вони забезпечують комфорт ногам навіть при тривалій ходьбі або перебування в стоячому положенні, а головне - служать відмінним засобом профілактики ортопедичних захворювань. Біркеншток жіночі мають стійку неслизьку підошву і зручну анатомічну устілку з супінаторами поздовжнього і поперечного склепінь, поглибленням під п'ятою і невеликими бортиками по краях. Це гарантує надійну стабілізацію ступні і значно зменшує ймовірність її деформацій.
Для дітей і підлітків взуття Birkenstock також представлене ​у великій різноманітності. Оскільки в юному віці стопи ще формуються, для правильного розвитку склепінь дуже важливо забезпечити їм необхідну підтримку. Взуття Біркеншток з поглибленою ортопедичною устілкою з пробки і латексу справляється з цим завданням на 100%. Верх черевик виконаний з м'якого натурального матеріалу, за рахунок чого вони мають високу міцність, вентиляцію і зносостійкість. Внутрішня поверхня з дихаючої мікрофібри забезпечує додатковий комфорт і підтримку оптимального мікроклімату всередині взуття.
Найвигідніше купити Біркеншток Ви можете в інтернет-медмагазині «Ортоп». Ми пропонуємо найнижчі ціни, зручні варіанти оплати, оперативну доставку по Києву та в інші населені пункти України. Щоб замовити Біркеншток (взуття для дорослих, підлітків або дітей), просто залиште заявку на сайті або зв'яжіться з нами по телефону.