Порівняння
Додайте товари для порівняння
Робота call-центру, відправка замовлень

Пн-Пт:9:00-18:00

Сб-Нд:вихідні

Прийом замовлень цілодобово

0
Мій кошик

Бандаж для плеча

Бандаж для плеча - гарантія швидкого одужання

Область плеча постійно піддається інтенсивним навантаженням і саме на це місце припадає найбільша кількість травм. Тому, якщо в цій області виникла якась проблема, лікар рекомендує пацієнту придбати бандаж для плечового суглоба. Це найпопулярніший і ефективний на сьогоднішній день метод, застосовуваний в тих випадках, коли необхідно зафіксувати травмовану руку в нерухомому положенні. Фіксатор забезпечить підтримку і запобіжить надмірну рухливість плечового суглоба, полегшить стан хворого і сприятиме його якнайшвидшому одужанню. Тому носити бандаж необхідно навіть при незначних пошкодженнях. На сайті нашого інтернет-медмагазину представлений широкий вибір бандажів і ортезів для плечових суглобів від відомих виробників.

Бандаж для плечового суглоба - детальна інформація про ортопедичний виріб

Всім відома істина, що рух - це життя. Але трапляються ситуації, коли виникає необхідність обмежити ту чи іншу частину тіла, для її якнайшвидшого одужання. Так
ою причиною можуть стати переломи, вивихи, розтягнення та інші травми. Найбільш травмоопасною категорією громадян, є люди похилого віку і спортсмени. У перших це відбувається через старіння організму і втрати деякої фізичної активності, а у других - це професійні травми, отримані в результаті інтенсивних тренувань. Проблеми з плечовим суглобом можуть виникнути і у пересічних громадян, але вони, як правило, пов'язані з поточними захворюваннями і змінами в організмі. Щоб швидше повернути свою форму і полегшити хворобливі відчуття в області плечового суглоба необхідно використовувати бандаж або інший фіксатор, який обмежить рухливість руки. Бандаж для плеча сприяє якнайшвидшому відновленню рухової активності плеча після отриманої травми, перенесеної операції і інших проблем, викликаних різними захворюваннями. 

Травми в області плеча можуть бути самими різними, це і переломи, вивихи, розтягнення та інші ушкодження. Всі вони несуть в собі певну небезпеку для людини і при несвоєчасному зверненні до лікаря можуть призвести до розвитку інших, більш серйозних захворювань. Але незалежно від ступеня тяжкості травми, не буде зайвим скористатися бандажем або іншим фіксатором. Надійна фіксації руки в цьому випадку не завадить. Для цих цілей можна накласти плечовий пояс.

Бандаж на плечеПоказання до носіння бандажів:

 • артрози, артрити, бурсити;
 • хворобливі відчуття в плечі;
 • вивихи і переломи;
 • запальні процеси в суглобах і м'язах;
 • розтягування і інші пошкодження м'язів і зв'язок;
 • післяопераційні стани;
 • реабілітація та відновлювальний період після переломів;
 • різні травми.

Яким може бути плечовий бандаж?

Лімітуючим. Ці зразки обмежують рухливість в зоні пошкодження. Їх носіння сприяє якнайшвидшої регенерації тканин і відновлення функцій пошкодженої частини тіла.

Мобілізую
чим. Такий бандаж на плечовий суглоб призначений для повної фіксації пошкодженої кінцівки в певному положенні. На першому етапі після отримання травми їх застосування попереджає розвиток больового шоку. Згодом запобігає зміщення роз'єднаних тканин, пошкодження гострими кінцями кісток судин і м'яких тканин в області передпліччя.

Підтримуючим. Такий бандаж для плечового суглоба використовується, коли необхідно «розвантажити» пошкоджені кісткові тканини, зв'язки та м'язи, трохи обмеживши їх рухливість. Зазвичай пристосування використовується, як терапевтичний метод при різних захворюваннях кісток, які супроводжуються її атрофією, больовими відчуттями і схильністю до пошкоджень.

Ортез плечового суглоба дещо відрізняється від бандажа тим, що має більшу функціональність і стабільністю форми. Наприклад, у другому випадку виріб може розглядатися скоріше, як пов'язка для зламаної руки або пошкодженого суглоба. Зазвичай такі зразки виготовляються з еластичної тканини. Її фіксує здатність може посилюватися шляхом залучення пластин, вставок або ребер жорсткості, виготовлених з силікону.

Різноманітний асортимент бандажів і ортезів в нашому ортопедичному магазині дозволяє забезпечити стабільну фіксацію суглоба і полегшує болі, що виникають в опорно-руховому апараті. Фіксатори ідеально підігнані під анатомічну будову людини. Вже доведена ефективність їх застосування після травм, переломів, розтягнень або первинних зв'язок. Завдяки високоточної регулюванню і високотехнологічним матеріалами, бандажі відмінно зарекомендували себе в якості післяопераційних пов'язок. Їх застосовують навіть у реабілітаційних цілях. Купити бандаж для плеча можна прямо у нас на сайті. Ми відправляємо товари по всій Україні..

Де можна купити плечовий бандаж?

Коли ви зіткнулися з будь-якими медичними проблемами, пов'язаними з ушкодженнями суглобів, кісток і м'яких тканин в зоні плеча, зверніть увагу на великий асортимент, представлений в інтернет-магазині Ortop. Якщо вам необхідно купити бандаж на плече, приходьте до нас, тому що у нас продаються вироби:

 • Від провідних компаній-виробників США, України, Німеччини.
 • Виготовлені з якісних матеріалів, тому вам не доведеться турбуватися з приводу виникнення алергії і роздратування на шкірних покривах.
 • З продуманою конструкційної схемою.

Купуючи у нас, отримуєте можливість вибирати краще! Щоб вибрати відповідний зразок скористайтеся рекомендацією лікаря.

Популярні запитання про Бандаж на плечовий суглоб

Бандаж на плечовий суглоб - яких видів буває?

Бандажі на плече бувають:

 • Лікувально-профілактичні
 • Післяопераційні
 • Реабілітаційні
 • Зігріваючі
 • Фіксуючі

Коли необхідний бандаж на плече?

Бандаж плечового суглоба знадобитися тоді, коли у вас:

 • вірусні, інфекційні та інші хвороби;
 • травми (вивихи, переломи, розтягнення);
 • вроджені патології;
 • вікові зміни;
 • запалення в суглобі, прилеглих до нього м'язах і м'яких тканинах;
 • бурсит;
 • нестабільність суглоба;
 • післяопераційний період.

Як одягнути бандаж на плечовий суглоб?

 • Плечовий супорт типу Дезо: поміщаємо хвору руку в фіксатор передпліччя ( "конверт"), заводимо його лямки за спину і перехрещуємо їх ззаду для рівномірного розподілу навантаження на плечі, потім фіксуємо їх до конверту. Рука при цьому повинна бути зігнута в лікті під кутом в 90 градусів, якщо лікарем не вказано інше. Прикріплюємо горизонтальну стрічку супорта до конверту, обводимо навколо тулуба і щільно фіксуємо до бандажу.
 • Пов'язка на плечовий суглоб одягається на руку, лямки її перекидаються через голову і закріплюються в протилежній пахвовій западині. Потім їх необхідно відрегулювати таким чином, щоб досягти потрібного рівня фіксації без перетягування м'яких тканин.
 • Лямки кілець Дельбе надягають на плечі аналогічно з лямками рюкзака, потім регулюється їх натяг для досягнення потрібного розведення плечей.

Середній рейтинг товарів в категорії: Бандаж на плечовий суглоб
5.0 з 5,  62 відгука 
Мінімальна ціна на плечовий бандаж: 145.00грн. Максимальна ціна на плечовий бандаж: 7680.00грн.
Відгуки: Бандаж на плечовий суглоб
Вгору