У медмагазині Ortop ви можете придбати антицелюлітну білизну - різновид білизни для схуднення, що дозволяє привести шкіру в тонус, зробити її пружною і рівною. Такі речі дуже еластичні, допомагають стягнути фігуру, а невеликі опуклості матеріалу м'яко масажують шкіру, розганяючи застояну лімфу. Даний тип речей також називають як стягуюча і коригуючий білизна.

Особливості вибору антицелюлітної білизни

Перед вивченням нашого каталогу визначитеся, яка сама вам потрібна антицелюлітна білизна. Купити можна і шорти, і легінси, і топ, але при наявності однієї проблемної зони, навіщо даремно витрачати кошти? Для корекції форми ніг і сідниць вибирайте спеціальні шорти, а для виправлення живота купуйте моделі із завищеною талією. Також ви можете купити у нас білизна від целюліту у вигляді майки - воно додатково підтримує груди.

Правила застосування

Антицелюлітна білизна підходить не всім і має навіть протипоказання. Не варто зловживати носінням таких речей, якщо:

  • у вас на тілі є ранки або подряпини
  • ви страждаєте варикозом
  • у вас гіпертонія

Всі інші представниці прекрасної статі можуть сміливо купити антицелюлітну білизну і користуватися щодня, надягаючи під звичайний одяг. Для посилення ефекту варто не просто носити такі речі, але і займатися в них спортом, і результат буде помітний вже через місяць.

Де купити антицелюлітну білизну?

У нашому інтернет-магазині медтехніки ви можете придбати в широкому асортименті антицелюлітну, стягуючу і коригуючу білизну, ціна якої демократична, а якість гарантована! Доставка по Києву і Україні в максимально стислі терміни.