Магазин на Троєщині

Адреса: проспект Володимира Маяковського, 91В

Телефони: (098) 924-01-45, (095) 567-65-79

Час роботи: щодня без вихідних та перерви з 9:00 до 19:00. 


«Ортоп» - ортопедичний салон і медтехніка на Троєщині.

Великий вибір ортопедичного взуття для дітей і дорослих на будь-який смак, ортопедичні товари і медтехніка - все це є в медмагазині на Маяковського. В салоні, за попереднім записом по телефону, приймає кваліфікований лікар-ортопед. Після його консультації ви можете на місці замовити виготовлення індивідуальних ортопедичних устілок, і вони будуть готові менш ніж за 30 хвилин.

 

Як дістатися в медмагазин на Троєщині?

Громадським транспортом

Відвідати магазин ортопедичних товарів «Ортоп» можна скориставшись наступним транспортом: тролейбус №30, 47, 50; автобус №114; маршрутка №192, 405, 485, 509, 529, 550. Виходити потрібно на зупинці «вулиця Милославська». Маршрутка №529 довезе вас від станції метро «Чернігівська». Від станції метро «Лісова» курсує маршрутка №233, вийшовши з якої на зупинці «вулиця Милославська», вам потрібно буде перейти дорогу і рухатися по проспекту Володимира Маяковського 300 метрів. Після того, як ви минете будівлю з «АТБ», поверніть направо і через 50 метрів побачите нашу вивіску «Ортопедичний салон». Якщо ви їдете на трамваї №5 або 28, то вам потрібно вийти на зупинці «Храм ікони Божої Матері Всецариця» і слідувати за тим же пішим маршрутом, як і в разі виходу з маршрутки №233.

Автомобілем

У разі, коли ви будете їхати до нас з боку станцій метро «Чернігівська» і «Лісова», рухайтеся по вулиці Братиславська до другого перехрестя після ринку «Троєщина» на якому поверніть праворуч на проспект Володимира Маяковського. Вам потрібно доїхати до кінця проспекту (близько 3 кілометрів) і виконавши розворот, проїхати в зворотну сторону 300 метрів, після чого, минаючи будинок з «АТБ», повернути праворуч і через 50 метрів ви побачите вивіску нашого медмагазину «Ортопедичний салон». Від станцій метро «Лівобережна» і «Дарниця» автомобілістам оптимально буде вибрати шлях через бульвар Перова і, далі, по проспекту Володимира Маяковського.

Магазин на ТроєщиніМагазин на ТроєщиніМагазин на ТроєщиніМагазин на ТроєщиніМагазин на ТроєщиніМагазин на ТроєщиніМагазин на ТроєщиніМагазин на ТроєщиніМагазин на Троєщині