Бандаж при вагітності

Для полегшення стану майбутньої мами рекомендується використовувати бандаж для вагітних. Це зручне пристосування, що дозволяє зменшити болі в спині і підтримати правильне положення малюка, що росте в матці. Коли починати носити бандаж? Досвідчені гінекологи рекомендують майбутнім мамам використовувати бандаж допологовий, починаючи з 20 тижня виношування плоду. На цьому терміні малюк починає активно рухатися, що призводить до виникнення неприємних відчуттів. Для зниження частоти негативних відчуттів необхідно купити бандаж для вагітних і використовувати його щодня.

Бандаж для вагітних: який краще вибрати?

Консультанти Ортоп допоможуть вибрати оптимальну модель бандажа для вагітних, слідуючи таким рекомендаціям:

 • для максимальної зручності бандаж для вагітних, який ви плануєте купити, повинен бути виготовлений у вигляді пояса і оснащений застібкою збоку;
 • видаючи перевагу універсальному бандажу для вагітних ви забезпечите себе зручним пристосуванням, яке можна носити до і після народження малюка;
 • зверніть увагу на склад матеріалу, чим більше натуральних компонентів використано для виготовлення полотна, тим приємніше надягати виріб на тіло;
 • щоб не відчувати дискомфорт в процесі носіння, необхідно підібрати виріб суворо за розміром.

Коли і навіщо потрібен бандаж для вагітних?

Бандажі до і післяпологовіВ асортименті нашого медмагазина ви можете вибрати кращий варіант бандажа для вагітних за доступною ціною. Щоб придбати відповідний виріб, необхідно знати в яких ситуаціях потрібно його носити:

 • потенційна загроза пологів раніше терміну;
 • для попередження розтяжок;
 • при низькому розміщенні плаценти;
 • при тазовому передлежанні малюка;
 • для фіксації слабкої передньої черевної стінки;
 • при повторній вагітності після кесаревого розтину.

Існує ще безліч свідчень для носіння широкого підтримуючого пояса для майбутніх мам. При відсутності лікарських рекомендацій жінка самостійно вирішує: носити чи бандаж чи ні. При наявності прямих показань рекомендується придбати бандаж для вагітних недорого. Не варто відмовлятися від можливості використання зручного та функціонального виробу.

 

Де купити бандаж для вагітних?

Майбутня мама повинна дбайливо ставиться до свого здоров'я. При необхідності жінці потрібно підтримувати зростаючий живіт за допомогою спеціальних пристосувань. Це дозволить мамі і малюкові відчувати себе комфортно. Ми пропонуємо замовити бандаж для вагітних в магазині медтехніки Ортоп. У нас представлені вироби за прийнятними цінами і, що володіють такими характеристиками:

 • зручність в носці і догляді;
 • гіпоаллергенність;
 • продуманість конструкції, що дозволяє і мамі, і малюкові відчувати себе максимально комфортно.

У нас ви можете придбати бандаж післяпологовий від провідних виробників. Цей виріб має практичність і ефективність, які виражаються в швидкому відновленні жіночих форм після пологів. Бандаж післяпологовий можна носити в будь-який час року. Завдяки натуральним матеріалам, використаним для виробництв вироби, жінка не буде відчувати дискомфорт в процесі носіння. З огляду на особливість призначення післяпологових виробів, ми пропонуємо на вибір покупців тільки перевірені і якісні товари. Ви залишитеся задоволені високою якістю будь-якої моделі бандажа, рекомендованого для носіння після пологів.